Krása

Tetovanie znamení zverokruhu, ich význam

Zdobenie vášho tela všetkými druhmi symbolov je celkom tradičné. Tí, ktorí sú závislí od všetkých druhov horoskopov, si radšej vyberajú symboly a príslušenstvo súvisiace s ich znamením zverokruhu. Podľa hlbokého presvedčenia ľudí, ktorí oceňujú astrológiu a predpovede, tieto znaky na tele predávajú svoju silu, odvahu a vnútornú energiu.

Cancer Zodiac Sign

Toto označenie zahŕňa všetkých narodených od 22.06 do 22.07. Predstavitelia tohto označenia sú utajení a ľudia sa pohlcujú. Avšak, majú tendenciu dať prekvapenie druhým a nie sú vždy príjemné.

Označenie označenia vyzerá ako číslo 69. Prototypom pre kresbu sú dva pazúry zvieraťa. Niekto si myslí, že symbol pochádza z východnej kultúry, a to znamená Jin a Jang. Znamenie zverokruhu samo o sebe nesie ženskú energiu. Preto sa verí, že obrázok symbolizuje ženskú prsia alebo dokonca vajíčko.

Na aplikáciu do tela môžete vybrať:

  • skutočný obraz zvierat;
  • súhvezdí;
  • symbol.

Stojí za zmienku, že vyplnením obrazu tela rakoviny musíte určiť jeho podstatu ako znamenie zverokruhu. Toto je dôležité, pretože samotné zviera má odlišný význam v kultúre tetovania. Symbol na tele môže znamenať stealth - ako hlavnú charakteristiku zástupcov značky. Obraz tiež znamená hnutie a úsilie o sebadrižment, ako súčasť sebapoznávania. Okrúhle línie symbolizujú vnútornú harmóniu a nekonečnosť.

Gemini Zodiac Sign Tetovanie

Často môžete nájsť obraz Gemini v podobe dvoch identických tvárí. Pre zrozumiteľnosť sa odporúča doplniť vzorec o znamenia zverokruhu.

Gemini je najčastejšie zraniteľná a romantická. Majú tendenciu rýchlo a často menia svoj názor a robia spontánne rozhodnutia. Môžete si vybrať realistický obraz dvojčiat, nápis Gemini alebo dva hrubé, vzájomne prepojené priečniky, rímske stĺpy 2.

Obraz symbolu môže mať dvojaký význam. To súčasne znamená duplicitu osoby a harmóniu charakteru. Niektorí ľudia radšej myslia, že symbol vo forme dvoch stĺpcov predstavuje bránu do sveta sebapoznávania.

Aries hviezda znamenie tetovanie

Symbol na tele, označujúci znamenie Baran, nesie mužskú energiu. Ľudia narodení pod ním sú charakterizovaní aktivitou, odvahou a množstvom vitality.

Tí, ktorí trestajú znak Aries na tele, sa môžu snažiť preukázať svoju jedinečnosť a originalitu. Tiež stačí, aby niekto takýmto spôsobom zdôraznil, že patrí tomuto znameniu zverokruhu. Iní sa snažia naznačiť svoju ochotu čeliť prekážkam. Z určitého hľadiska je symbolom Aries znamenie víťaza. Títo ľudia sú pripravení prísť na záchranu a demonštrovať schopnosť reagovať. Medzi všetkými interpretáciami tejto a iných tetovania hlavnou vecou je len význam, ktorý jej držiteľ vkladá do obrazu.

Znamenie tetovanie Libra

Tí, ktorí vidia symbol Váh na inú osobu, môžu bezpečne predpokladať, že osoba je priateľská a romantická. Prikladajú osobitnú dôležitosť čestnosti a snažia sa o spravodlivosť vo všetkých situáciách. Treba tiež pripomenúť, že zástupcovia označenia sú nerozhodní a náchylní k neodôvodneným zmenám názorov.

Pri výbere tetovania vo forme Váh, jeho majiteľ chce zdôrazniť svoj osobitný postoj k spravodlivosti. Je dôležité, aby zostal v rovnováhe a harmónii so sebou a svojimi presvedčeniami. Predpokladá sa, že takéto znamenie na telo Váh pomáha im identifikovať skutočne dôležité veci v živote a chráni ich pred zlými ľuďmi.

Leo znamenie zverokruhu

Lev tiež nesie mužskú energiu. Tetovanie so symbolom tohto zverokruhu je schopné poskytnúť svojmu majiteľovi maskulinitu, vnútornú silu a odvahu.

Ak chcete označiť svoju afiláciu za znamienko, stačí vyplniť malý znak vo forme písmena n s predĺženým chvostom na jednej strane. Tento symbol v kultúre tetovania znamená sebaovládanie a podčiarknuté expozície. Namiesto symbolu je plná dĺžka tváre leva alebo predátora naplnená častejšie. Ak takýto obrázok nenaznačuje znamenie zverokruhu, bude mať úplne iný význam.

Pisces znamenia zverokruhu tetovanie

Ryby sú označené dvomi pavúkmi, ktoré sa navzájom pozerajú zvonku. Medzi nimi je ako spojovací prvok kolmá čiara. Symbol predstavuje dve plávajúce ryby v rôznych smeroch. Označenie označuje yin yang - harmóniu a rovnováhu. Rovnaký význam sa investuje do takýchto tetovanie.

Tetovanie tiež znamená túžbu po slobode z hľadiska tvorivosti a osobného života. Osoba, ktorá robí vlastné tetovanie, chce zdôrazniť svoju túžbu byť zadarmo.

Kozorožec znamenie zverokruhu

Symbol označujúci tento znak zverokruhu vyzerá ako písmeno n, ktoré má koniec ku koncu. Je perfektné ako tetovanie. Označenie na tele bude znamenať spojenie jeho majiteľa so Slnkom. Takéto tetovanie dáva energiu a vnútornú energiu pre život a nové úspechy. Jeho majiteľ sa môže stať neúnavným vodcom a autorom unikátnych úspechov.Aquarius Zodiac Sign Tattoo

Tí, ktorí sa narodili pod znamením Vodnára, sa usilujú o slobodu. Chcú odhodiť ohniská rámca vytvoreného spoločnosťou a presiahnuť prijaté štandardy. Okrem obrázku, v ktorom hrdina nalieva vodu z džbánu, je Aquarius označený symbolom vo forme dvoch horizontálnych vlnoviek. Podľa legendy jedna vlna je mŕtva a druhá je nažive. V inom výklade prvá čiara znamená myseľ, druhú - pocity.

Tetovanie s týmto označením je určené na to, aby sa stalo talizmom a ušetril by sa z neúspechu. Výkres s rozliavanou vodou zdôrazňuje túžbu zbaviť sa všetkých zlých. Ak je voda nalievaná športovo vyzerajúcou osobou, stáva sa symbolom nálady. Ak bol dvojitý symbol zvolený ako tetovanie, znamená to dualitu charakteru človeka.

Taurus Zodiac Sign

Taurus bol vždy tvrdohlavá a žiarlivá osobnosť. Zároveň sa za ich širokou chrbtom vždy môžete bezpečne skryť pred nepriateľstvom. Hlavné funkcie, ktoré majiteľ takého symbolu na tele chce zdôrazniť:

  • autoritatívnosti;
  • energie;
  • ochota pomáhať;
  • želanie vytrvať v ich cieľoch;
  • konzervatívny;
  • opatrnosťou;
  • nadmerná vitalita.Virgo zodiac sign tetovanie

Tetovanie na tele v podobe symbolu Panny znamená túžbu po harmónii a dokonalosti. Ak namiesto symbolu sa vyberie obrázok, potom jeho vlastník chce zdôrazniť svoju eleganciu, milosť, schopnosť pohladiť, úprimnosť a kreatívnu povahu.

Scorpio Zodiac sign tetovanie

Symbol, ktorý je zvyčajne znázornený na tele, s dôrazom na jeho príslušnosť k tomuto znameniu zverokruhu, vyzerá ako latinský list m so šípkou na konci. O význame takéhoto tetovania možno posúdiť rysy jeho kresby. Ak je bodnutie na symbole alebo obrázku zreteľne zvýraznené, potom chcú zdôrazniť odvahu a pripravenosť bojovať. Obraz môže tiež znamenať zmyselnosť zmiešanú so zdvorilosťou jej majiteľa.


Stratégia tetovania zverokruhu

Symbol Strelec vyzerá ako šípka vzhliadajúca sa. Takéto tetovanie si vyberajú majitelia kreatívneho komponentu. Malo by byť okamžite jasné, že majiteľ takejto značky na tele je všestranná osobnosť, vyvinutá vo všetkých ohľadoch. Lukostrelci majú tendenciu demonštrovať silu ducha vo všetkých svojich snahách.

Kde vyplniť znamenie zverokruhu

Umiestnenie takéhoto tetovania na telo má mimoriadny význam. Muži naplnili hruď, aby posilnili silu ducha a zosúladili vzťah. Obraz na krku stimuluje kariérny rast a pomáha pri ich vlastnom rozvoji. Toto tetovanie na krku sa môže stať talizmanom a talizmom pre šťastie.

Tetovanie s symbolmi zverokruhu na zápästí sú tiež bežné. Nachádza sa na pravej strane, takýto obrázok pomôže optimalizovať vzťahy s blízkymi a dokonca začať rodinu. Ľavá ruka nie je najlepším miestom pre tetovanie. Predpokladá sa, že obraz na tomto mieste stimuluje rast sebadôvery a vznik pochybností pri každej príležitosti. Aj pozitívne na život majiteľa tetovania ovplyvňuje ich umiestnenie na chrbte, bruchu, nohách a spodnej časti chrbta.

Loading...