Krása

Najneobvyklejší ľudia na svete. Je ťažké uveriť!

Mnoho ľudí, ktorí sa pozerajú na seba v zrkadle, sa obávajú, že im chýbajú jedinečné vlastnosti. Ale sú tu tí, ktorí sa menia nielen duchovne, ale aj fyzicky. Existujú aj opačné situácie - človek nechce v žiadnom prípade vyčnievať, ale Matka Príroda disponuje inak. Článok predstavuje najneobvyklejší ľudia na svete.

Najvyšší muž

Sultán Kösen bol najvyšší z ľudí žijúcich na planéte. Jeho výška dosiahla 2 metre 51 cm. Keď Kösen narovnáva hlavu, takmer sa dotýka basketbalovej obruče. Je nepravdepodobné, že by taký obor venoval niekto pozornosť a je nepravdepodobné, že by sultán sám rád vynikal z davu. Koniec koncov, šaty a topánky musia byť šité iba na základe individuálnej objednávky.

Najsilnejší z ľudí

Hovorí sa, že ľudské schopnosti nemajú žiadne hranice. Litovský Savickas Zidrunas potvrdil toto vyhlásenie. Vo výkonovom triatlóne prekonal hmotnosť 1000 kg. On urobil squat s činka, ktorej hmotnosť bola 400 kg. Savickas je najsilnejší človek, ktorý žije na planéte. Môže ľahko zdvihnúť najťažšieho muža na svete.

Jessica Rabbit Live

Kto len človek nepôjde kvôli kráse. Animovaný film "Kto zarámoval Roger Rabbit?" tlačil švajčiarsky Pixie Fox, aby vyzeral ako hlavná postava filmu - sexy Jessica. Pre maximálnu podobnosť je Pixie naplnená silikónovými pierami a hrudníkom. Ale žena sa tam neskončila a na dosiahnutie maximálnej podobnosti jednoducho odstránila šesť rebier. Teraz nosí nosnú korzetu a jedia len tekuté jedlo. Ale krásne ...

Najťažšia žena

Každý má vlastnú víziu krásy a túžbu vyčnievať zo šedého davu ľudí. Niekto nevie, ako sa zbaviť ďalších kilogramov svojej hmotnosti. Britská Susan Emanová je považovaná za najťažšiu ženu na zemi v dejinách ľudstva. Susan úmyselne robí tak a absolútne nevenuje pozornosť týmto extra kilo. Jej milovaný muž, šéfkuchár, pomáha Susanovi všetkými možnými spôsobmi, ako ju udržať v tejto podobe. Teraz má Susan Eman hmotnosť 343 kg.

Catwoman

Aby bol čo najbližšie k kráľovnej šeliem, socialita, ktorej meno je Joslin Wildenstein, súhlasila s využívaním nespočetných plastických operácií. Momentálne je na zozname najstrašnejších žien na svete a zdá sa, že sa teraz mieša divoko.

Malá žena

Choroba achondroplasia nedovoľuje, aby indický Joti Amji rástol. Vo veku 18 rokov Jyoti vážil 5 kg, 200 gramov a jej výška bola 62,8 cm. Jyoti Amji je najmenšia žena na planéte.

Chlapec s obrovskými rukami

Kvôli vzácnej chorobe rastú denne ruky dieťaťa, ktorého meno je Kaleim. A miera rastu je veľmi významná. Dnes je veľkosť každej ruky oveľa väčšia ako veľkosť hlavy chlapca.

barbie

Ak chcete vyzerať ako bábika Barbie, ukrajinská Lukyanova Valeria urobila všetko pre to. Niekto si myslí, že táto transformácia sa stala kvôli plastickým chirurgom, niekomu - použitiu editorov fotografií a tráveniu nespočetných hodín v telocvični. Všetci však jednoznačne tvrdia, že tvar Lukyanovho nosu sa zmenil a využil mamoplastiku.

Scary angelina jolie

Cukor Tabar je 20-ročná obyvateľka Iránu, aby vyzerala ako krásna Angelina Jolie prešla 50 plastickými operáciami. Okrem toho sa vyčerpáva prísnymi diétami. S výškou 150 cm váži 40 kg. Výsledok však nebol žiaden. Teraz Sugar Tabar je podobný charakteru z karikatúry "Corpse Bride." Ale samotná dievčina tvrdí, že jej fotky sú výsledkom spracovania v editore fotografií a aplikácie make-upu.

Muž, ktorý takmer nikdy nezastarí

Hiomung Shin - obyvateľka Južnej Kórey sa považuje za najneobvyklejšiu osobu. Jeho vek je 26 rokov, ale hľadá maximálne 13 rokov.

Veda pozná stav tzv. Syndrómu Highlander - telo nestarne tak rýchlo ako normálna osoba. To prináša Shinovi nejaké nepríjemnosti. Často sa ochrana nočných klubov domnieva, že mladý muž má falošný pas a nenechá ho.

Nekonečný plast

Najneobvyklejší ľudia nemajú nutne žiadne vrodené anomálie alebo vážne choroby. Cindy Jackson, 61, je šampión v počte plastických operácií.

Cindy mala viac ako 55 plastických operácií - umiestnenie implantátu, chirurgia čeľustí, liposukcia, rinoplastika, veľa závažných a menších chirurgických zákrokov. Ale tento aktívny používateľ plastickej chirurgie sa nezastaví.

big-čuchali

Majiteľom najväčšieho nosa na svete je Turk Mehmet Ozyurek. Nikto nikdy nedostal toľko komentárov o svojom nosu ako on. Počas merania Mehmetovho nosa pre vstup do Guinnessovej knihy rekordov mala dĺžka 8 cm 8 mm.

Muž s obrovskými klincami

Indický rezident Sridhar Chillala je majiteľom najdlhších nechtov na svete. Začal ich pestovať v skorých 50. rokoch. Za 62 rokov sa nechty na jednej z rúk indickej rozrástli na strašnú dĺžku - 910 centimetrov.

Je veľmi ťažké spravovať domácu prácu s takými nechtami. Človek nemôže dostať prácu kvôli svojim nechtám. Ale aby ste vynikli a dostali sa do Guinnessovej knihy rekordov, musíte urobiť obrovské obety.

Modifikovaná osoba

Tattooista Kala Kaivi znetvoril alebo ozdobil oči a telo tetovaním a piercingom. Silikónové rohy na hlave. Je tiež majiteľom najväčších ušných tunelov na svete. Ich priemer je 109 mm.

Rohová žena

V stredoveku by sa mohol spáliť obyvateľ Číny Liang Xiuzhen. Ona bola prezývaná "jednorožecka žena". Ale moderná veda tvrdí, že kožný roh na ženskej hlave je dôsledkom vírusu. Toto vitálne vzdelanie dáva čínskej žene nepohodlie. Tento rast na hlave dosiahol dĺžku 13 centimetrov. Lekári sa bojí vykonávať operáciu na odstránenie formácie kvôli tomu, že Liang ju nemusí presunúť.

Samozrejme, je na svete oveľa viac ľudí, ktorých existencia je ťažké uveriť. Informácie o niektorých prezentovaných vo videu.

Loading...