Články

Obrázok nového roka: najlepší nápad na rok 2018

Nový rok je vždy spojený s slávnostnou náladou, darčekmi, ohňostrojom a samozrejme krásnymi šatami. Dievčatá venujú osobitnú pozornosť tomu, lebo každý má tendenciu byť na vrchole. Preto navrhujeme diskutovať o tom, čo treba brať do úvahy pri výbere všetkých komponentov módneho obrazu.

šaty

Pri výbere oblečenia by sa mala venovať osobitná pozornosť. Koniec koncov, nastaví tón pre všetko vedľa seba a vytvorí svoj obraz ako celok. Preto odporúčame venovať pozornosť svojmu štýlu, štýlu a farbe. Okrem toho nezabudnite zvážiť formát nadchádzajúcej udalosti.

Napríklad, s cieľom osláviť firemnú párty, je najlepšie vybrať si viac zdržanlivé, ale zároveň elegantné modely. Môže to byť klasický obojok na šaty alebo maxi kus. Textilné kombinézy so zaujímavými ozdobnými vložkami nevyzerajú nie menej štýlové.

Dlhé, luxusné večerné šaty sú skvelou voľbou na oslavu nového roka v reštaurácii. Môže byť zatvorená alebo odvážnejšia: s otvoreným chrbtom alebo hlbokým výstrihom. Okrem toho sú takéto modely často zdobené kamienkami, čipkami alebo flitrami.

Samozrejme, pre dovolenku s rodinou by ste nemali vyberať príliš drahé a šikovné oblečenie. Pozrite sa na šaty vyrobené z čipky alebo dokonca bez ďalšieho dekorácie. Takéto výrobky vždy vyzerajú veľmi ženské.

Pokiaľ ide o rozsah farieb, v roku 2018 je to prekvapujúco široké. Koniec koncov, môžete si vybrať nielen diskrétne, tmavé odtiene zelenej, vínovej alebo hnedej. Svetlé nahé tóny, ako aj pastelový gama budú tiež dôležité. A samozrejme klasické čierne a biele farby zostávajú v trende. Keďže hlavná farba roka bude žltá, odporúčame vám, aby ste sa na to pozreli.

topánky

Keď sa vybrali šaty, je čas začať skúšať topánky. Musí to byť pohodlné, takže je lepšie opustiť mimoriadne vysoké podpätky a neobvyklé modely. Najlepší vzhľad bude elegantná obuv alebo sandále. Môžu byť doplnené malými kamienkami, korálkami alebo dokonca lukom. Takýto dekor bude určite vhodný na Silvestra.

Ak ste na slávnostné oblečenie získali skromné ​​šaty, môžete sa pozrieť na topánky so zaujímavými detailmi. Napríklad neobvyklá päta alebo šnurovanie. Samozrejme, luxusné šaty v podlahe je lepšie doplniť jemnú obuv alebo sandále s tenkou sponou.

Výber farby topánok by mal byť veľmi opatrný. Koniec koncov, je veľmi dôležité, aby obraz vyzeral štýlovo, ale neobvyklý. Vyzerá skvelý model v tóne šaty alebo kontrastné možnosti. Viac extravagantné topánky zapadajú do skutočných módnych šatníkov, ktorí vedia, ako ich správne kombinovať.

Štýlové príslušenstvo

Je to správne príslušenstvo, ktoré dokončuje obraz. Preto je veľmi dôležité vybrať také výrobky, ktoré ich príliš nepreťažia. Odporúčame vám pokúsiť sa o stručné dekorácie v prípade, že ste vyzdvihli večerné šaty na dovolenku.

Na druhej strane, viac objemových doplnkov sa stane vynikajúcim doplnkom jednoduchých, vyhradených šiat. Sú to náušnice alebo náramok s kamienkami, stredne veľké drahokamy.

Pokiaľ ide o kabelku, je najlepšie bez neho urobiť tento večer. Ale ak máte v pláne navštíviť spoločnosť, potom si kúpte tašku spojky alebo malú kabelku.

účes

Keď sú vybrané oblečenie a doplnky, stojí za to premýšľať o účesu. Samozrejme, existuje široká škála možností. Ale aby ste vyzerali naozaj nádherne, musí sa dokonale hodiť k vašim šatám.

Možno, že jeden z najpopulárnejších účesov dovolenky sú svetlé kučery. Ale v tejto verzii je prirodzenosť veľmi dôležitá. To znamená, že lak je lepšie použiť v minimálnych množstvách.

Nemenej dôležité budú elegantné večerné účesy. Táto možnosť je vhodná nielen pre kombináciu s oblečením na podlahu, ale aj pre väčšiu výbavu.

A samozrejme nemožno spomenúť na nich rôzne drátky a účesy. Vzhľadom na zaujímavé tkanie, dokonca aj najjednoduchšie účes vyzerá ženskejšie a elegantnejšie. Túto možnosť si môžete vybrať pre ľubovoľný obrázok. Ale v závislosti od rezu šiat, musíte upraviť účes trochu, aby sa obraz vyzerať úplné.

Doplňte

V roku 2018 bude najdôležitejšie nahé make-up. Odporúčame vám ho vybrať na oslavu vašej firemnej strany. Zároveň však bude prípustný jasný prízvuk na perách. Vzhľadom k tomu, obraz vyzerá viac vážne a jasné.

Samozrejme, pri oslave s priateľmi a blízkymi si môžete vybrať viac odvážnych možností. Napríklad, ak chcete vytvoriť ombrový efekt na očné viečka alebo len aby ste oči očarili tmavými odtieňmi. Ak sa vám tento intenzívny make-up nepáči, mali by ste sa pozrieť na pokojné, zdržanlivé tóny. Ale zároveň aplikujte tmavú rúž červenej alebo víno farbu.

Na slávnostnej noci môžete bezpečne použiť make-up na make-up. Vyzerá to vhodne ako s oblými šatami, tak aj večernými, extravagantnými šatami. A samozrejme, nezabudnite na zvýrazňovaciu značku, ktorá stratila svoj význam počas niekoľkých ročných období.

manikúra

Posledným prvkom módneho obrazu pre Nový rok je manikúra. Dôležitosť však nie je len dizajn nechtov, ale aj ich tvar. Najlepšie je vybrať si oválne alebo mandľové nechty. Očividne jej prsty dlhšie a elegantnejšie. Ak máte radi štvorcové nechty, nerobte rohy príliš ostré. Tento trend už nie je relevantný.

Pokiaľ ide o dizajn, francúzska a mesačná manikúra bude tiež v móde.

Ak máte záujem o ambicióznejšie možnosti, môžete si vybrať obyčajný náter s dodatočným vybavením. Napríklad rozptýlenie drahokamu, prášku alebo trblietky.

Dovolenkové výkresy vo forme snehových vločiek a hviezdičiek budú tiež relevantné. Ale nerobte ich príliš veľké a svetlé, pretože to vyzerá smiešne.

Starostlivo premýšľať o obrázku na Silvestra nie je jednoduchá vec. Podľa našej rady sme si istí, že na tejto dovolenke budete na vrchole!

Ako vytvoríte slávnostný vzhľad: študovať trendy alebo dôverovať svojmu vlastnému vkusu?