Svet

Najkrajšie herci (muži) z Ruska a Hollywoodu

Z televíznych obrazoviek a kín diváci obdivujú stovky skvelých hercov. Mnohé z nich svietia nielen s talentom, ale aj s ohromujúcim vzhľadom. Ženy sa zamilujú do úsmevu, pyšného profilu a štýlu. Nižšie je uvedený zoznam najatraktívnejších mužských hercov, ktorí dlho ovládli srdcia divákov z celého sveta.

Najkrajšie herci v Hollywoode

Medzi hollywoodskymi krásami sa nielen mladí herci vyznačujú svojim atraktívnym vzhľadom. Mnohí z nich sú už bielo-vlasní, ale zároveň si zachovali svoje šarmy, ktoré sú vlastné ich mladosti.

Ben affleck

Ben sa narodil v roku 1972. On sa stal slávnym ako herec, producent a scenárista. Úloha vo filme Good Will Hunting bola prvým úspechom pre Affleck. Ben zažil úspech a porazil, ale jedna vec zostala nezmenená: bol vždy obľúbený u žien a stále si uchováva svoje odvolanie.

Henry Cavill

Henry je teraz 35 rokov. Je určite jedným z najatraktívnejších supermanov v Hollywoode. V jeho filme je veľa svetových rolí:

 • "Vojna bohov: nesmrteľníci";
 • "Muž z ocele";
 • "Agenti A.N.K.L.";
 • Tudorovia.

Edward Norton

Norton sa narodil v roku 1969. Je známy svojou činnosťou ako herec, scenárista, režisér a producent. Edwardov talent je mnohostranný. Môže to byť obrovský polostrov Hulk alebo tajomný mág ("Incredible Hulk", "Illusionist"). Jeho charizma a šarm robia svoju prácu - vždy má vysokú pozíciu v zozname najatraktívnejších mužov.

Tom tvrdé

Britský herec sa narodil v roku 1977. Hrá v divadle a vo filmoch a je tiež veľmi úspešný ako producent a scenárista. Jeho obraz povstalca a chuligáta v kine je úspešne vykorisťovaný v živote. S vekom sa Tom stal vyváženejším, čo nezmenšilo jeho príťažlivosť pre ženy. Medzi populárne filmy s jeho účasťou sú "Dunker", "Mad Max", "Takže, vojna" a ďalšie.

Robert Downey Jr.

Vo veku 53 rokov si Robert Downey Jr. úspešne zachoval svoje očarujúce a vizuálne odvolanie. Získal uznanie ako herec, spevák a producent. Robert narazil na niekoľko neúspechov, ale to mu nebránilo vrátiť sa do prúdu a pokračovať v dosahovaní úspechu. Downey Junior má dvoch synov, ktorých vynáša. Jeho záľubou je wushu, čo mu umožňuje dosiahnuť fyzickú a morálnu rovnováhu. Zažil v takýchto obrazoch ako "Mstičania", "Spiderman: Návrat domov", "Iron Man" a ďalší.

Leonardo DiCaprio

DiCaprio sa narodil v roku 1974. Jeho legendárnou úlohou bol obraz Jacka v Titanike. Mladý herec sa okamžite stal idolom stoviek tisícok žien rôzneho veku. Následne hral brutálnejšie úlohy, ale to nemení jeho obraz romantického hrdinu. Môže byť videný vo filmoch "Aviator", "Blood Diamond", "Vlk z Wall Street" a "Survivor".

Paul William Walker IV

Herec sa narodil 12. septembra 1973. Získal slávu vďaka rýchlemu a zúrivému filmovému seriálu.

Zachary David Alexander "Zac" Efron

Americký herec prechádzal 18. októbra 1987. Je známy pre filmy "Klasický hudobný", filmy "Double Life of Charlie St. Cloud", "Lucky Man", "Tento nevšedný okamih", "128 Heart Beats Per Minute", "Otec je opäť 17".

Ryan Mack Partlin
Ryan sa narodil 3. júla 1975. Herec je známy svojou úlohou ako kapitán Veľkolepý v seriáli NBC Chuck.
Ryan Rodney Reynolds

Kanadský herec, ktorý úspešne vykonal filmovú a televíznu kariéru. Najviac je známy svojimi úlohami v sitcomcom "Dvaja chlapi, dievča a pizzeria", ako aj vo filmoch "Kráľ strán", "Priatelia", "Áno, nie, pravdepodobne", "Ponuka". Teraz je herec 41 rokov.

Joshua Lee "Josh" Holloway
Herec sa stal slávnou pre Sawyerovu úlohu v televíznom seriáli "Lost". Narodil sa 20. júla 1969.Ian Joseph Somerhalder
Americký herec sa stal slávnym vďaka televíznym seriálom "Lost" a "The Vampire Diaries". Narodil sa 8. decembra 1978.Christopher Ashton Kutcher
Christopher je americký herec, moderátor, producent a investor. Sláva mu priniesla film "Dva a pol ľudia", "Raz do Vegas," "Viac ako láska", "Ženizér", "Butterfly Effect". Herec sa narodil 7. februára 1978.
Channing Matthew Tatum
Americký herec, producent a model sa narodil 26. apríla 1980. Je známy pre filmy "Ona je človek", "A Step Forward".
John Christopher "Johnny" Depp II
Americký herec, filmový režisér, hudobník, scenárista a producent sa narodil 9. júna 1963. Zoznam filmov je obrovský: "Fantastické šelmy a kde žijú", "Piráti z Karibiku", "Dark Shadows", "Charlie a čokoládová továreň" a desiatky ďalších.
Armand Douglas "Armáda" Hummer
Herec sa narodil 28. augusta 1986. Medzi jeho diela patrí Sociálna sieť, Snehulienka: Pomsta gnomov, Lone Ranger.Jensen Ross Eccles
Medzi najlepšie diela herca "Dni nášho života", "Dark Angel", "Mysteries of Smallville" a "Supernatural". Teraz Dzhensknu Ross Eccles 40 rokov.
David Patrick Boreanaz

Najslávnejšie filmy Borianaz "Buffy upírsky vrah", "Angel", "Bones". Herec sa narodil 16. mája 1969.Matt Leblanc

Herec sa narodil v roku 1967. Jeho najslávnejšou úlohou je nešťastný herec Joe z televízneho seriálu "Friends". Už dvadsať rokov Joe potešil oči fanúšikov komediálnej série a podarilo sa mu zachytiť fantaziku verejnosti.

Najkrajšie ruské mužské herci

Rusko je tiež bohaté na talent, medzi ktorými je veľa atraktívnych mužov na vzhľad. Naše ženy majú väčšiu hodnotu v ľudskej brutalite. Roztomilé chlapci sú menej populárne. Napriek tomu je zoznam atraktívnych ruských aktérov široký.

Dmitrij Pevtsov

Prvá herecká sláva prišla hrdinu po hre v televíznych seriáloch "Gangster Petersburg" a "Countess de Monsoreau". Odvtedy tisíce žien začali vidieť Dmitriho vo svojich snoch.

Alexey Vorobiev

Alexey vo svojej mladosti strávil veľa času v športe, ktorý sa nemohol dotknúť jeho postavy. Hudobný dar priniesol chlap do filmov. Ale početné talenty mladého muža sa nestali jeho hlavnou výhodou. Väčšina žien pamätá Vorobyova ako pekný, ktorý hrá vo filme a spieval nejaké piesne. Napriek tomu Alexey hral v televíznom seriáli "Deffchenki", v filme "Láska s obmedzeniami", "Vstaň a bojuj" a iní.

Konstantin Kryukov

Konstantin je mimoriadne talentovaný mladý muž. Okrem svojho hereckého daru bol schopný absolvovať umeleckú školu a napísať niekoľko obrazov, ktoré sa stali súčasťou zbierok svetoznámych galérií. Debutoval vo filme "Spoločnosť 9" v úlohe "Džakonda". Po tejto snímke celá krajina zaznamenala atraktívny vzhľad herca.

Konstantin Khabensky

Tento herec sa stal živým príkladom toho, ako vonkajšia atraktívnosť je zdôraznená zvnútra s duchovnou krásou. Výhody konštantína možno nekonečne vyčísliť, ale väčšina fanúšikov herca sa rád utopila vo svojich múdrech, bezodnejších očiach. Môžete ju obdivovať v televíznom seriáli "Streets of Broken Lanterns", filmy "Night Watch", "Day Watch", "Rush Hour" a ďalšie.

Igor Petrenko

Obraz Petrenka bol spomienkou na divákov vďaka oslnivému úsmevu. Zložitá mládež herečky nemohla donútiť Igora pochváliť svoj herecký talent v zemi. Mladý muž sa ešte dostal na divadelnú scénu, po ktorej začal konať vo filmoch. Teraz sú tu desiatky filmov ("Star", "Driver for Faith", "Carmen", "Hrdina nášho času", "Kadeti") a v armáde fanúšikov sú tu tisíce fanúšikov.

Danila Kozlovsky

Ruský divadelný a filmový herec, filmový režisér, scenárista, producent, ktorý sa preslávil vo filmoch "Coach", "Vampire Academy", "Viking", "Crew", "Duhless".

Maxim Averin
Herec divadla, kina a televízia, režisér, televízny moderátor sa narodil 26. novembra 1975. Táborník, Sklifosovský, Ten bez ženy, Mesto bez slnka, sú magnetické búrky považované za najznámejšie diela.
Oleg Menshikov
Herec zohral veľa úžasných úloh. Medzi filmami, na ktorých hrával Menshikov, sa dajú pomenovať "Pokrovsky brány", "Legenda č. 17", "Moonzund", "Sibírsky barber", "East-West" a ďalšie. Dátum narodenia veľkého herca: 8. novembra 1960.

Najkrajšie turecké mužské herci

V posledných rokoch sa turecké televízne seriály stali veľmi populárne v Rusku. Preto sa naše dámy čoraz viac stávajú fanúšikmi čiernych očí tureckých hercov. Zoznam najobľúbenejších z nich obsahuje:

 • Keremjem je popový spevák a herec;
 • Jansel Alchin - herec, pracuje vo Francúzsku;
 • Chagatay Ulusoy - herec a modelka;
 • Kenan Imirzalyoglu - herec a model;
 • Burak Hakky - model, herec reklamných a seriálov;
 • Mehmet Gunsur - herec, model, producent;
 • Birkan Sokullu - turecký herec, model;
 • Halit Ergench - turecký herec;
 • .Berk Oktay - herec a modelka;
 • Haluk Pies - nemecký a turecký herec, režisér, scenárista a producent;
 • Mehmet Akif Alakurt - turecký herec a model;
 • Bugra Gulsoy - turecký herec, režisér, architekt, dizajnér a fotograf;
 • Kenan Kalav - turecký herec;
 • Tolgahan Sayishman - turecký herec, model, televízny moderátor;
 • Tuniak Onur - herec a model;
 • Murat Yıldırım - turecký herec;
 • Kyvanch Tatlytug - herec a model, nosí titul "Turecký Brad Pitt";
 • Burak Ozchitit - turecký herec, v minulosti - model;
 • Kadir Inanyr - herec;
 • Engin Akurek - herec.

Najkrajšie kórejské herci

Okrem tureckých filmov sú kórejské drámy čoraz viac v najvyšších pohľadoch. Vďaka tomu korejskí herci tiež spadajú do hodnotenia najkrajších mužov na svete. V zozname populárnych kórejských mužských hercov:

 • Pak He Jin;
 • Takže Kan Jun;
 • Kim Wu Bean;
 • Jin Gu;
 • Nam Joo Hyuk;
 • Lee Soo Hyuk;
 • Lee Don Wk.

Kórejskí muži majú svoje osobitné odvolanie. Ich tváre sú čerstvé a mladé, dokonca aj v dospelosti. Možno to je tento znak, ktorý priťahuje ženy.

Každá recenzia krásy je veľmi subjektívna. Niektoré zrejme atraktívne prvky pre jednu osobu môžu byť úplne odmietnuté inými. Preto sme do nášho hodnotenia zaradili mužské herce rôznych typov vzhľadu a obrazov.

Pozrite si video: Volvo V60 D4 test - Alex ŠTEFUCA (Január 2020).

Loading...