Články

Úžasná dovolenka v strediskách Abcházska v lete roku 2018

Leto v Abcházsku môže byť nezabudnuteľným a príjemným zážitkom pre každého turistov. Čas strávený v tejto republike bude plný informatívnych informácií a čerstvého vetra. Tu sa v okupácii nájdu milovníci vonkajších aktivít a tí, ktorí chcú ležať na pláži.

Charakteristiky infraštruktúry a charakteru Abcházskej republiky

Krajina sa rozprestiera pozdĺž pobrežia teplého Čierneho mora. Po odpočinku je lepšie navštíviť centrálne regióny Abcházska, pretože tam je infraštruktúra zvlášť vyvinutá. Hovoríme o Pitsunde, Gagra a Sukhumi. Aj iné oblasti si zaslúžia pozornosť. Skromné ​​podmienky tu sú kompenzované nádhernou prírodou. Miestni obyvatelia sa budú snažiť robiť všetko pre turistov a ospravedlniť ich povesť ako jeden z najpopulárnejších národov.

Charakter resortu je veľmi rôznorodý. Pozornosť priťahujú obrovské hory a malebné chyby v nich. Stojí za to vidieť nádherné alpské lúky a horské rieky. Príjemné budú prechádzky v mnohých parkoch a čas strávený na čistých plážach na okraji mora. Ospalý zápach mnohých rastlín nezanechá indiferentných milovníkov voľne žijúcich živočíchov.

Zlepšovanie vlastnosti rezortov v Abazii

Množstvo liečivých zdrojov si zaslúži zvláštnu pozornosť. Turisti prídu sem niekedy len navštíviť tieto magické miesta a pokúsiť sa sami o svoje vlastnosti neobvyklého zloženia vody.

Pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie, okraj Apsny bude zvláštnym miestom. Miestni obyvatelia prekladajú toto slovo za "Mesto duše". Môžete tiež počuť možnosti ako "Božej milosť" alebo "Posolstvo zhora".

Podtropické podnebie pomôže zvýšiť vplyv hojivých vlastností miestnej vody a ovzdušia. Na pobreží, aj na vrchole leta, teplota zostáva pohodlná: +30 0C. Voda udržiava teplo dlhú dobu, takže kúpacia sezóna sa nezastaví veľmi dlho - od mája do októbra.

Výhody dovolenky v Abcházskej republike

Jednou z výhod rekreácie v Abcházsku je zdravé a chutné jedlo. Miestna kuchyňa má stovky výdatných a zdravých jedál, ktoré si môžete vychutnať v mnohých miestnych reštauráciách a reštauráciách. Milovníci alkoholu v oblasti Abcházska: miestne vína a chacha sú lacné.

Prítomnosť skalnatých aj piesočnatých pláží sa môže považovať za ďalšiu výhodu. Čas sa pohybuje pomaly a turista môže ľahko zabudnúť na ďaleko od práce. Miestna povaha je personifikácia harmónie a meditatívnej rovnováhy.

Medzi Rusmi je Abcházsko jednou z popredných miest v popularite. Turisti sa usilujú vidieť kláštor a jaskyne Novo-Athos, jazero Riza. Na miestnych plážach, okrem relaxačnej zábavy, si môžete užiť aj aktívny odpočinok. Pre energetických ľudí bude veľa zábavy: potápanie, vodné športy a početné výlety. Tiež obľúbené sú cykloturistické výlety, speleologické túry a jogy. Najodvážlivejší ľudia plávajú pozdĺž horských riek a skočia s padákom. To všetko nemusí stráviť veľa peňazí - to je ďalšia zjavná výhoda takejto cesty.

Medzi nedostatky patrí nízka úroveň služieb v niektorých regiónoch. Aj na niektorých miestach je rozvoj infraštruktúry lame. Ale široký výber hotelov a ďalších kľúčových miest na turistickej ceste vám umožní vybrať si možnosť podľa vášho vkusu.

Doprava do Abcházska

Do stredísk Abcházska sa môžete dostať rôznymi druhmi dopravy. Najbližšie medzinárodné letisko Abkhazia sa nachádza v meste Soči. Odtiaľ do Abcházskej republiky bude doslova niekoľko kilometrov. Z Moskvy, Petrohradu alebo Belgoroda sa dá dostať vlakom.

Nedávno Gagra a Adler spojili vlak. Okrem toho sa môžete ľahko dostať autom. Tí, ktorí chcú získať ďalšie emócie, môžu ponúknuť, aby sa dostali zo Soči na katamarán.

Náklady na výlet bude stáť 10 tisíc rubľov. Podobná jazda vlakom sa zvýši na 7 tisíc. Abchazsko-ruskú hranicu možno prekročiť len na kontrolnom stanovišti Psou. Bez víz, môžete prísť sem pre občanov Ruska, Južného Osetska, krajín SNŠ, Nikaraguy, Tuvalu. Všetci ostatní budú musieť požiadať o vízum, ale to nie je ťažké. Všetky postupy je možné vykonať online alebo faxom.

Ubytovanie v strediskách Abcházska

V Abcházsku môžete počítať asi sto hotelov a rôznych penziónov. Nájdete tu ubytovanie pre viac ako 15 tisíc ľudí. Alternatívou by boli izby v súkromnom sektore. Táto prax je bližšie k dvom tretinám návštevníkov krajiny. Vlastníkom súkromného bytu je možné kontaktovať telefonicky, ponúkané v online reklám, vopred rezervovať miesto.

Ceny sú flexibilné. Júl a august sú hlavnou sezónou. Ceny v hoteloch sa pohybujú od 1500 do 2500 rubľov denne. Súkromný sektor ponúkne vysporiadanie 500-1000 rubľov za jeden. Hlavným kritériom na posúdenie bývania je vzdialenosť od pláže. Tento faktor znepokojuje väčšinu turistov.

Ak chcete ušetriť na cestách, skúsení návštevníci do Abcházska odporúčajú nákup leteniek na jeseň alebo na jar. V súčasnosti je ubytovanie v hoteloch lacnejšie.

Zaujímavou možnosťou by mohlo byť bývanie v jednej zo štátnych chát. Tu vedúci predstavitelia Krajiny Sovietov uprednostnili tráviť svoju dovolenku. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí majú rád interiér v retro štýle, pretože od tej doby sa na štátnych dachách nič nezmenilo.

Môžete sa pohybovať po meste mestskou hromadnou dopravou. Trojbusy a autobusy prechádzajú mestami. Tí, ktorí nie sú v rozpočte obmedzený, môžu ponúknuť miestne taxi zo 100 rubľov v meste. K dispozícii sú aj taxíky, ktoré budú musieť zaplatiť 15 rubľov na cestu. Ak sa budete musieť presťahovať z jedného mesta do druhého, potom "minibus" bude mať turista pre 150 rubľov.

Napriek tomu, že mnohí turistov uprednostňujú cudzie krajiny s exotickou povahou, strediská v Abcházsku sú schopné poskytnúť nezabudnuteľný zážitok. Má všetko pre to, aby strávil letnú dovolenku v roku 2018 na vysokej úrovni a zábavou pre každý vkus.

Loading...