Krása

Tetovanie kvetín: Najlepšie nápady pre dievčatá

Tetovanie vo forme kvetu je skvelý spôsob, ako zdôrazniť svoju ženskosť, citlivosť a individualitu. Navyše, vo všeobecnom zmysle, všetky kvety symbolizujú lásku, vášeň a krásu. Ale v závislosti od typu rastliny sa zmení aj samotné tetovanie. Preto predtým, než pôjdete k pánovi, prečítajte si informácie o farbách, ktoré sa vám páčia. To pomôže urobiť správnu voľbu v procese výberu perfektného obrazu pre tetovanie.

ruže

Možno to je ruža, ktorá má najväčšiu popularitu ako vzor pre tetovanie. A nielen dievčatá ju vyberú, ale aj chlapci. A to všetko, pretože táto kvetina nie je jediný význam.

Na rozdiel od iných kvetov majú ruže veľmi bohatú históriu. Zmienka o nich sa nachádza v dielach slávnych autorov, legiend a vo svetových dejinách. V starovekom Grécku bola ruža spojená výlučne s bohyňou lásky, Aphrodite. A vo starom Ríme existovalo presvedčenie, že bohyňa Diana obrátila svojho milenca na túto kvetinu a začala ho žiarliť. Treba poznamenať, že ruža sa spomína aj v náboženstvách.

Čo sa týka hodnoty tohto kvetu, ako tetovanie, veľa závisí od farby, prítomnosti tŕňov a ďalších prvkov. Predpokladá sa, že tŕne - symbol mužského. Tetovanie preto symbolizuje silu a silu mysle. Na druhej strane kvetina bez trní je indikátorom jemnosti a pokoja. Prekladané ruže sú veľmi jemné a sú symbolom harmónie a jednoty.

pivonka

Názov takejto slávnej kvetiny je povinný Boh Peane, po ktorom bol menovaný. Preto sa od tej doby verí, že pivonka je samica kvetu, ktorá zosobňuje dlhovekosť. Pokiaľ ide o jeho hodnotu ako tetovanie, v tejto záležitosti nie je jednoznačný názor. Ale často sa spája s bohatstvom, mladosťou, šťastie a šťastie.

Treba poznamenať, že v rôznych krajinách má veľký význam pion. Napríklad v Číne sa jej venuje osobitná pozornosť. Preto sa dáva iba tým, ktorí úprimne milujú. V ázijských krajinách zosobňuje ženskú krásu a jar. A v Európe sa niekedy nazýva ruže bez trní.

Napriek skutočnosti, že pivonka je považovaná za mužský symbol, najčastejšie tetovanie s takýmto vzorom robia ženy. Vyzerá to skvelo, zvlášť ak to zručne usporiadate a pridáte zaujímavé detaily.

tulipán

Tetovanie vo forme tulipánu je najčastejšie vybrané dievčatami. A to nie je prekvapujúce, pretože obrázok vyzerá skutočne úžasne na ženskom tele, pretože zdôrazňuje hladké krivky.

Čo sa týka hodnoty, všeobecne sa uvažuje, že tulipán je ukazovateľom radosti zo života. Napríklad bud má širší význam: krásu, vieru v najlepšie, potešenie zo života a nežnosti.

Samostatne, stojí za zmienku, že veľa závisí od jeho farby. Červený tulipán je symbolom bezhraničnej, skutočnej lásky a vášne. Na druhej strane, žlté tulipány sú považované za indikátor frustrácie pocitov a dokonca aj zradu.

mak

Nakreslenie maku ako tetovanie je zriedkavé. Dôvodom nie je zložitosť výkonu, ale nejednoznačný význam. Najčastejšie takýto obrázok vyberajú jednotlivci. Ak však má kvet dlhý stonček s okvetnými lístkami, potom to môže znamenať lásku k osamelosti a komfortu mimo hlučných spoločností.

Ďalším významom maku je láska a vernosť. To sú neoddeliteľné pojmy, takže milovníci často si vyberú pre seba párové tetovanie s týmto obrazom.

Takéto tetovanie sú najčastejšie vyberané pre seba veľmi hlbokými a pokojnými ľuďmi s bohatými životnými skúsenosťami.

ľalia

Skutočným symbolom ženskosti, harmónie, nevinnosti a šľachty je lilie. Táto kvetina má takú hodnotu z nejakého dôvodu. Faktom je, že v kresťanstve bol považovaný za zosobnenie Panny Márie av grécko-rímskej kultúre bol symbolom krásnych bohyní.

Výber lilie ako tetovanie odporúčame venovať pozornosť jeho farbe. Napríklad žltý kvet znamená impregnovateľnosť a pýchu. Zároveň je ružová ľalia symbolom nežnosti a mladosti a oranžovej - nezávislosti a odvahy. Preneste vzor do tela iba vo farbe, ktorá vás vyznačuje čo najviac.

slnečnica

Jasná, krásna kvetina sa vždy používa na inšpiráciu a interiér. Mnohí argumentujú, že to je on, kto spôsobuje spojenie so slnkom a pozitívne emócie. V dávnych časoch sa verilo, že je symbolom silných pocitov a skutočnej lásky.

V modernom svete táto kvetina má trochu iný význam. Často sa v ňom investuje koncept vďačnosti, lojality, lojality a skutočného šťastia.

Veľký slnečnicový obrázok znamená vernosť, zatiaľ čo malá symbolizuje uctievanie. Veľmi často milovníci vyberajú párové tetovanie s takýmto obrazom na ochranu svojich pocitov.

lotus

Hodnota tetovania lotosu pochádza zo starovekých východných náboženstiev, kde je symbolom ženské. Preto je jeho hlavnou interpretáciou kombinácia ženskosti, materstva a prosperity.

Podľa iných vyhlásení aj lotus znamená harmóniu, znovuzrodenie, múdrosť a čistotu. Najčastejšie sú takéto symboly prenášané do tela vo forme malých tetovanie, ktoré zdôrazňujú sofistikovanosť a citlivosť obrazu.

magnólie

Výkres vo forme magnólie je veľmi podobný v zmysle lotosu. Tieto kvety sú najrozšírenejšie, samozrejme, v krajinách na východe. Čo sa týka jeho hodnoty, magnólie symbolizuje ženskú krásu, sebavedomie a šarm.

Najčastejšie tetovanie s touto kvetinou robia romantickú a sofistikovanú povahu, tvorivé osobnosti a tých, ktorí majú vynikajúci vkus. Mimochodom, verí, že je to magnólia, ktorá dokáže chrániť vnútorný svet pred účinkami negatívnych.

Tetovanie vo forme kvetinových fotografií

Vytvorenie tetovania v tvare kvetu je skvelý nápad. Koniec koncov, aj malý rozmer kresby bude zdôrazňovať ženskosť a môže sa stať skutočným amuletom. Hlavná vec je vybrať kvetinu, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu vnútornému stavu.

Loading...