Články

Manikúra pre absolvovanie 100 najlepších nápadov na manikúru na promóciu 2018

Odstupňovanie je zlom v živote každej dievčiny. Symbolizuje vstup do dospelosti, kde je potrebné spoliehať sa len na vlastnú silu a zručnosti.

Prvý krok smerom k nezávislému životu sa pripravuje na galavečer, výber šiat, šperkov, make-upu a samozrejme manikúru. Koniec koncov, ideálny obraz sa vytvára vďaka harmonickej kombinácii najmenších detailov, z ktorých hlavný je považovaný za veľkolepý dizajn na nechtoch. Čo manikúru vykonať, aby sa spája s hlavným obrazom a vyzerá krásne a pôsobivé?

Forma na nechty na ples

Právo na výber tvaru nechtov pre slávnostný večer zostáva pre samotného absolventa. Prísne pravidlá a štandardy nie sú prijateľné. Niektoré dievčatá dávajú svoje nechty klasický vzhľad, vytvárajú oválne, štvorcové a mandľové tvary. Iné, naopak, zvyšujú dĺžku, aby maximálne zdobili dlhé nechty s akrylovým modelovaním, veľkolepým dekorom s kamienkami a dokonca aj piercingmi.

Absolvovanie kurzu je celkom aktívnou udalosťou, takže stále uprednostňujte krátke a stredné nechty. Sú pohodlné a známe pre každodenné i špeciálne príležitosti.

Farby manikúra na ples

Voľba farby pre budúcnosť nechtového umenia závisí od farebnej schémy celého oblečenia. V tomto prípade, v manikúre, môžete odrážať nielen hlavný odtieň šiat, ale aj vzory v tóne na príslušenstvo alebo make-up.

Dekoratívne predmety pre manikúru na ples

Ťažkosti s výzdobou moderných absolventov nebudú. Rôzne kamene, kamene, korálky, samolepky atď. Pomôžu vytvoriť úžasnú manikúru dokonca aj doma.

Výber dekorácie závisí aj od osobných preferencií absolventa, zatiaľ čo musí byť v súlade s šperkami, napríklad korálkami, náramkami alebo náušnicami.

Vystúpenie Manikúra: Najlepšie nápady a trendy

V posledných rokoch sa nechtový priemysel podaril dosiahnuť veľké pokroky a súčasní absolventi majú skvelú príležitosť vyskúšať najlepšie správy o manikúre na svojich nechtoch.

Ak sa staršie dievčatá obmedzili na klasické techniky používajúce pastelové odtiene, môžu teraz absolventi zdobiť svoje prsty takým spôsobom, ako si to želajú.

Ponúkame vám najpopulárnejší nápad na manikúru na ples, ktorý nenechá nikoho ľahostajný.

Francúzska promócie manikúra: foto novinky 2018

Francúzština je klasika neilového dizajnu, bez ktorej nemôže robiť žiadna promócie. Táto voľba je univerzálna pre väčšinu módnych špecialistov, ktorí pre nich nechcú experimentovať v tento dôležitý deň.

Odtiene manikúry môžu byť zadržiavané pastelovými a jasnejšími nasýtenými tónmi. Ale hlavné detaily tohto dizajnu zostávajú nezmenené - zvýraznený okraj nechtíka, čo ho robí tak rozpoznateľným.

Francúzština pre maturitu, môžete diverzifikovať dekor vo forme štuku na prsteň prsteňa alebo zdobiť všetky nechty s kamienkami. Takže dizajn bude vyzerať menej triviálne a každodenné.

Obzvlášť atraktívna francúzska manikúra vyzerá na dlhých nechtoch. Preto, ak chcete na plese svietiť s veľkolepým bundou, budete musieť kontaktovať špecialistu na stavbu hélia alebo akrylových nechtov. Vďaka tomuto postupu získate dokonale hladký základ pre vytvorenie francúzskeho jazyka na slávnostný loptu.

Viacfarebné umenie na nechty

Absolútna antipóda klasickej bundy - viacfarebná manikúra s dekoráciou kamienkov, bujónov, sametového piesku a kŕdľa. Stojí za to pamätať, že môžete urobiť svetlý dizajn len vtedy, ak je v kombinácii s promócie šaty.

Ak je oblečenie jasné farby, potom vykonajte manikúru ombre použitím tých odtieňov, ktoré sú prítomné v hlavnom obraze.

Manikúra na ples 2018: umenie s dekoráciou

Absolvovanie manikúry moderného módneho oblečenia je kompletné bez kamienkov, rôznych kameňov, takých nových výrobkov, ako sú kŕdle, mikrovlákna, flitre, bujóny a iné dekorácie. Umožňujú vám vytvoriť nezvyčajný veľkolepý dizajn, ktorý bude vyzerať nielen atraktívne, ale aj veľmi moderné.

Kaviárová manikúra na ples

Vykonať svoju vlastnú kaviár manikúru môže každé dievča. Mikrogranuly rôznych farieb sú k dispozícii vo všetkých obchodoch s manikúrou. Odtiene "vajcia" sa zhodujú s tónom na šaty.

Manikúra kaviáru môže byť vykonaná na všetkých prstoch naraz, alebo jednotlivé nechty môžu byť zvýraznené mikro-perličkami. Obzvlášť pôsobivé granuly vyzerajú v "štvrti" s matným povrchom.

Manikúra na promóciu s kamienkami

Ako viete, najlepšími priateľmi dievčat sú diamanty. Prvým krokom k takémuto "priateľstvu" - kamienkami, ktoré zasiahli ich iskry a prekypujúce tváre. Je ťažké si predstaviť slávnostnú manikúru bez ohromujúcej krásy kamienkov.

Ak chcete vytvoriť manikúru na ples často používané kamene malého priemeru. S ich pomocou sú zdôraznené nielen jednotlivé oblasti klincovej dosky, ale vytvárajú sa aj celé tematické kompozície.

Ak chcete vytvoriť vlastnú manikúru s kamienkami, použite hotové súpravy na vloženie. Ako hlavný odtieň používajte lesklé laky.

Trend sezóny je monochromatické strieborné, zlaté, tmavé nasýtené odtiene. Na takomto povrchu majú kamienky výraznejší a jasnejší vzhľad.

Manikúra s dizajnom

Existuje veľa možností na zdobenie nechtíkov, ale manikúra na ples vyžaduje zvláštny prístup. Ak v každodennom umení nechty môžete dovoliť ľahké, nekomplikované kresby, potom by ste mali dôkladne premýšľať o nehty na slávnostný večer.

Populárne plesy sú:

  • floristická téma
  • geometria
  • vzory, ozdoby, čipky
  • tematické výkresy

Manikúra s kvetinovými výtlačkami je nutne zvýraznená krištáľmi. Sú roztrúsené v hlavnom výzdobe, zdobia srdce vzorov. Vyberte si jasné letné kvety, ktoré vás potešia svojim vzhľadom a nabíjajú vás vzrušujúcou náladou po celý deň.

Manikúra "mačacie oko" na ples

Magnetické laky doslova zatvárali kedysi obľúbené dekoratívne nátery. Vďaka hlbokým odtieňom, veľkolepému vzhľadu a rôznym odtieňom sa stali najlepšou voľbou pre vytvorenie slávnostnej manikúry.

Ak nemáte skúsenosti s pigmentmi a špeciálnymi magnetmi, kontaktujte skúsených majsterov nechtov, ktorí vytvoria úžasnú manikúru s magnetickým leskom na nechtoch.

Manikúra "mačacie oko" ide dobre s kamienkami. Vyberte ich radikálnym otvorom alebo okrajom nechtu. Tento dizajn vyzerá veľmi pôsobivo, okrem toho, že magnetický náter začína dobyť nechty módnych šiat a máte šancu stať sa prvým znakom tohto módneho a sľubného trendu.

Na promócií by malo byť všetko perfektné a manikúra v tom hrá dôležitú úlohu. Existuje veľa možností pre slávnostný dizajn, ale musíte premýšľať o vašom nechtového umenia vopred, vytvoriť skutočné majstrovské dielo, ktoré sa stane hit prom.

Loading...