Krása

Módne šaty: jar 2018

V roku 2018 bude náležitosť a zdokonaľovanie vo všetkom. Preto teraz na móloch môžete vidieť viac a viac vzdušných tkanín a romantických vzorov. Ak ste v detstve snívali o tom, že sa stanete skutočnou princeznou, potom je čas vyskúšať si podobný obraz. Okrem elegantných šiat v vintage štýle, návrhári nám ponúkli zapamätať si disco štýl. Aké šaty budú na jar v roku 2018 stále v móde?

Módne odtiene

Farebná škála aktuálna v novej jarno-letnej sezóne bude dosť rozsiahla. Spolu s klasickými (čierna, modrá, biela, šedá a béžová) svetlé farby (ružová, tyrkysová, žltá, smaragdová atď.) Budú v móde

Medzi hlavné farby, ktoré uprednostňujú takmer všetci dizajnéri, sú: indigo, burgund a koraly, ktoré nestratili svoju pozíciu počas niekoľkých ročných období.

Nie je ďaleko za nimi čierne a biele. A samozrejme, ako vždy v teplej sezóne, sú takmer všetky pastevné odtiene relevantné.

Ale výtlačky, aktuálne v roku 2018, prekvapili mnohých. Dizajnéri sa rozhodli odstúpiť od tradície a prakticky nepoužili kvetinové motívy, ktoré boli v tomto období roka populárne. Namiesto toho na móloch prechádzali rôzne pásy (rovná, diagonálna, vertikálna atď.).

Aktuálne štýly

V poslednej dobe sa trend ženskosti stal čoraz viditeľnejším, čo neovplyvnilo módne štýly šiat. Aktuálne v roku 2018 budú dlhé šaty s plynulým lemom. Extra kúzlo im dáva hlboké rezy alebo popruh len na jednom ramene.

Na rovnakej úrovni s nimi sú stručné šaty mini voľný strih. Avšak medzi obľúbenými sú aj modely v retro štýle, charakteristické črty boli priemerná dĺžka, pripevnená vrchná a rozklepaná sukňa. Často sú doplnené tenkým popruhom.

Noodle šaty

V minulosti takéto šaty neboli nič viac ako spodná bielizeň. Teraz ich používame v každodennom živote. Vďaka úsiliu návrhárov dnes vyzerajú veľmi elegantne a žensky.

Šaty nudle vyzerá ako dlhá rolák, ktorá opakuje všetky obrysy postavy. Jeho textúra úplne pripomína gumu. Napriek svojej jednoduchosti tieto šaty vyzerajú celkom elegantne a dokonale kombinované s ostatnými šatami. Tento výstroj je vhodný pre každodenné použitie, ako aj pre účasť na slávnostnej udalosti.

Šaty niť prispôsobiť postavu, so zameraním na hrudník, pás a boky, čo vám umožní vytvoriť siluetu presýpacie hodiny. Tento model však nie je vhodný pre všetkých. Ak vaša postava nemôže byť nazvaná dokonalá, potom je lepšie ju dať alebo nosiť spolu s bundou alebo sveter.

Štíhlé dievčatá môžu bezpečne nosiť nudlové šaty, pretože ich postava bude ešte sofistikovanejšia. Konštrukcia tohto modelu môže byť odlišná a líšia sa nielen dĺžkou, ale aj v strihu, tvaru goliera a rukávov.

Štýl ľanu

Každá dievčina chce vyzerať štýlovo a zvodne. To vysvetľuje popularitu štýlu bielizne. Ak však vyberiete nesprávny obrázok, potom šaty v ľanovom štýle môžu vyzerať dosť vulgárne.

Tenké popruhy, hlboké výstrihy a zdobené čipky pomáhajú vyzerať ženskosť. Takéto modelové šaty sú v podstate atribútom večerného štýlu. Stylisti odporúčajú výber svojich mladých dievčat s dokonalou postavou. Chubby dámy si to môžu dovoliť, ale mali by si vybrať modely s asymetrickým lemom. Majitelia elegantných prsníkov by mali prebývať na modeloch s trojuholníkovými šálkami, ktoré sú navyše zdobené čipkou.

Pletené šaty

Vzhľadom k tomu, že pri pletených modeloch sa používajú priadze rôznej hrúbky, majú rôzne tepelné charakteristiky. V chladnom počasí si môžete vybrať vlnené šaty, v ktorých budete pohodlní a teplý. V teplom období sa budú hodiť modely pleteniny z tenkých nití.

Šaty s vôňou

Tento štýl sa používal výlučne na župany. Ale v 70. rokoch minulého storočia sa dizajnéri rozhodli trochu diverzifikovať ich dekor a jemné detaily, čím zmenili obyčajný župan na štýlové šaty. Vďaka svojej prakticite a všestrannosti je dnes takmer každá žena módy taká šaty.

Klasický rez takéhoto oblečenia zahŕňa priesečník tvaru diagonálne a okraje sú spojené s pásom alebo dekoratívnou brošňou. Ale existujú aj modely s vertikálnym zápachom.

Denim šaty

Na jar roku 2018 budú relevantné modely svetlého denimu, rovný rez alebo šité na obrázku. Obzvlášť pre milovníkov dlhých šiat, návrhári prezentovali džínové šaty na podlahu. Spolu s nimi budú relevantné a krátke šaty. Stredne dlhé šaty sú ideálne ako príležitostná voľba.

Na mólo sa stretli modely s otvorenými ramenami, trojuholníkové alebo oválne výrezy pod golierom. Na ich výzdobu boli použité veľké čiary, objemné vrecká, tenké pásky a neobvyklé tlačidlá.

Šaty šaty

Pred niekoľkými rokmi sa tričká vrátili do módy a teraz v roku 2018 sa zdá, že dosiahli vrchol svojej popularity. Vzhľadom na univerzálnosť strihu je tento model vhodný pre absolútne každého.

Kabát šaty

V roku 2018 si dizajnéri, ktorí sa usilujú o pohodlie a jednoduchosť, si zároveň vybrali model oblečenia. Takýto štýl úplne pokrýva ramená a súčasne necháva ruky otvorené. Šatstvo bude vhodné v kancelárskom prostredí, ak je vyrobené v klasickej farebnej schéme alebo vyzdobené jemným potlačou. Obchodné luky môžu byť doplnené nohavičkami, rolákmi alebo ľahkými vrchmi.

Pletené šaty

Ďalší trend, ktorý sa nám vrátil z minulého storočia, je plný. V tomto prípade to môže byť, ako nashivaya dno celej tkaniny zozbierané v záhybe, alebo niekoľko záhybov na strane.

Šaty Ballon

Ak chcete experimentovať trochu so svojím objemom a súčasne skryť prípadné chyby na obrázku, odporúčame stylistov zastaviť tento štýl. Sukne, ktoré sa rozprestiera rovno od pása, môže mať boky zaoblené a ženské.

Keď si vyberiete nové šaty, odporúčajú štylistickí šľachtici postupovať zo zvláštností ich postavy a situácie, keď ich chcete nosiť.

Loading...