Krása

Módne dámske tričká na fotografii

Moderná móda nás uspokojuje novými, kreatívnymi, ale zároveň zaujímavými ponukami dizajnérov. Ale aj tí, ktorí sú nostalgickí v oblasti starých odevov z minulosti, tiež nezabudli kurier. Hlavným trendom módnych prehliadok v roku 2017 je návrat starých trendov. Dnes, v predvečer teplého jari a horúceho leta, poďme sa rozprávať o tak jednoduchom, ale zároveň nepostrádateľnom prvku základného šatníka, ako je tričko. Aké modely budú relevantné v roku 2017?

Klasické tričká - musia mať základný letný šatník

Módna letná kolekcia tričiek 2017 chce začať so základnými vecami, z ktorých jedno je tričko. Koniec koncov, veľa štýlových lukov moderných módnych žien to nedokáže bez nej. Nielen oblečenie prísneho obchodného štýlu je perfektne kombinované s klasickým trikom. Je to vynikajúci doplnok k ulici, športu, bohémskému štýlu a v zásade dokáže vytvoriť absolútne všetok módny obraz.

Zvyčajne klasika znamená neutrálne farby - čierne, biele, béžové, šedé. Ale prípustné experimenty v módnom priemysle umožňujú plne svetlé palety a dokonca čisté výtlačky v základnej šatníku.

Biele a čierne tričko

Samostatne stojí za zmienku biela farba, ktorá dnes zaujíma vedúcu pozíciu. Biele tričko v tejto teplej sezóne by malo byť v šatníku každej dievčiny. Existuje však niekoľko kľúčových bodov, ktoré je potrebné zvážiť. Takéto modely môžu mať akýkoľvek zaujímavý štýl, ale kvalita materiálu je predovšetkým. Hodváb, bavlna, viskóza a kombinácia týchto látok dáva biele tričká ušľachtilý luxusný vzhľad. Rozmanitosť a originalita pridá všetky druhy pastelových odtieňov bielej - bledomodrej, ružovej, mäty, svetlej šedej atď.

Na rozdiel od bielej, ako vždy, je čierna. S takýmito tričkami môžete vytvárať jemné, zvodné, sexy obrázky a mierne agresívne - v bikerovom alebo rockerovom štýle.

Skrátené tričká

V módnej dĺžke tričiek a tričiek dnes neexistujú žiadne obmedzenia a pravidlá. Krátka, stredná, dlhá - každá je krásna svojou vlastnou cestou v harmonickej kombinácii s iným oblečením. Ale je tu jeden trend z roku 2017, ktorý stále vystupuje na vrchole - je to najkratšie topy, pripomínajúce bodky. Takáto vec je módna na nosenie ako samostatne v duetách s nohavicami alebo sukňami s vysokým pásom as bundami a sakami nad ním.

Tričko nad tričkom

Skutočný rozmach nových produktov a módnych trendov v roku 2017 spôsobil extravagantnú kombináciu tričiek a tričiek. A tričko sa dostalo do popredia. Samozrejme, pre mnohých je takýto dizajnový experiment dosť špecifický a vyvoláva veľa otázok. Ale mladé dámy, ktoré vedia veľa o móde, ocenia túto inováciu.

Asymetrické strihané tričká

Pravdepodobne už viete, že asymetrické rezanie na vrchole popularity modernej módy. Tento trend a letné tričká neprepadli. Tričko s asymetrickým vrcholom, ktoré vystavuje jedno rameno, vyzerá neuveriteľne ženská a romantická. Všetky druhy povrchových úprav vo forme flounces, ruches, volánky mu dávajú zvláštny šarm a šľachtu.

Asymetria sa môže nielen dotknúť hornej časti. Napríklad fotografia zobrazuje šikovnú, štýlovú súpravu. Jasné žlté tričko s klesajúcou zvlnenou asymetrickou úpravou je veľmi štýlovo doplnené štýlovými orezanými voľnými nohavicami, ktoré elegantne zdvíhajú ženský členok.

Len nehovorte, že monochromatické kombinácie už nie sú relevantné! Dnes tvorcovia vytvárajú nohavicové súpravy a obleky v rovnakých farbách, ktoré je možné vyraziť s kontrastnou obuvou.

Štýl a transparentnosť bielizne

Nie je to tak dávno, tričká boli považované výhradne za spodné prádlo. Predvedenie to ostatným bolo veľmi neslušné. V súčasnej dobe žiadna ženská šatník nemôže robiť bez štýlovej ľahkej tričiek.
Varianty dizajnu môžu byť masovo-zvodné krajky, predĺžené stúpajúce, na tenkých pásikoch, tesné s dobre vymedzenou oblasťou zipsu alebo priesvitné s očarujúcim Lurexom.

Tričká s goliermi a volánkami

Hravé rukávy na popruhoch alebo na výstrihu sú voľbou v prospech ženského šarmu a flirtovania. Dizajnéri v tejto trendovej sezóne dali tomuto trendu významnú úlohu.

Módne tričká 2017: neobvyklý dizajn

Pôvodný štýl s dôrazom na detaily a dokonca aj modely z tkaniny napodobňujúce kožu bude jedinečným doplnkom k zbierke 2017 módnych tričiek.

Úprimne povedané

Lacónový dizajn s dôrazom na pás

Otvorená vlna

Tričko s korzetovým šnurovaním

Tričko v rozjasnenom sukni

Pôvodná kombinácia abstraktných čiernych a bielych farieb a ďalšia vrstva s väzbou vpredu

Zvodný výstrih

Tričká s hlbokým V-výstrihom sú veľmi obľúbené u štýlových módnych žien. Otvorený štýl dáva obraz tajomstva a sexuálnej lákavosti. priaznivo zdôrazňuje elegantnú líniu ramien a krku a jemne pokrýva hrudník.

Tričko s veľkými lesklými flitrami je skvelou voľbou pre okázalú ženu módy.

Športové tričká

Pohodlné športové tričká sú často jednoduchým štýlom s minimálnym detailom, alebo dokonca bez nich. S takýmto trikom môžete vytvoriť nielen tie najjednoduchšie vychádzkové obrazy, ale aj experimenty, doplňujúce ich originálne nohavice s potlačou a dokonca aj sukňu s ozdobami. V takom lúku sa budete cítiť nielen pohodlne, ale aj neuveriteľne štýlovo.

Štýlové tričká s krčkovým krkom

Módny pás

Pás je dnes veľmi obľúbený. Tričká v horizontálnych alebo vertikálnych pruhoch v čiernej a bielej alebo modro-bielej palete sú prakticky klasické ako aj monofónne.

Štýlová čierna vzorovaná nádržka

Módne tričká 2017 na fotografii

V súprave, kde sa blúzka zdá príliš slávnostná, môžete ju bezpečne zmeniť na štýlové tričko. Takže váš obraz sa výrazne premení - namiesto toho, aby sa klamárne ideálne, ak je klasika len pod klasikou, nájde ďalšie príznaky štýlovej starostlivej neopatrnosti.

Ste pripravení na experimenty tento rok v lete? Povedzte nám o svojich "módnych" plánoch.

Loading...