Krása

Najobľúbenejšie tetovanie: fotky a náčrty najlepších riešení.

Moderné dizajnérske umenie sa neustále vyvíja a otvára nové horizonty vo všetkých oblastiach pre osobu. Momentálne obraz muža alebo ženy pozostáva nielen zo správne vybraných šiat a dobrého účesu. Teraz sú v trende rôzne nositeľné kresby a maľby. Toto umenie je známe ľudstvu už stovky rokov, ale až v dvadsiatom prvom storočí sa tetovanie stalo plnohodnotnou súčasťou ľudskej formy. Väčšina ľudí nedáva špeciálny význam do čelenky a používa ich ako dekoratívny prvok, ale stále potrebujete vedieť o skrytom zmysle tetovania.

V súčasnosti existuje veľa štýlov a výkresov na vytváranie tetovania, medzi ktorými je pomerne ťažké vybrať ten optimálny. Pri výbere tetovania potrebujete vedieť o jeho hodnote, ale napriek tomu sa môžete predovšetkým zamerať na seba a svoje želania, ako aj na odporúčania pána, ktorý dokáže vytvoriť originálnu kresbu pomocou zaujímavých a nezvyčajných techník aplikácie obrazu na telo.

Najobľúbenejšie tetovanie

V súčasnej dobe by zoznam najobľúbenejších tetov, ktoré sú v dopyte v roku 2018, by mal obsahovať:

 • Kríž je symbolom náboženstva a oddanosti. Napriek svojmu významu sa tento obraz ukázal oveľa skôr, než sa vytvorilo kresťanstvo. Predtým tento symbol používali bojovníci, ktorí šli do boja, a tento symbol bol ich amulet, ochrana a znamenie šťastia. V súčasnosti existujú rôzne typy kríža, napríklad kresťan - symbol spirituality a viery, keltská - maskulinita a spojenie s prírodou. Kríž kríža znamená obeť, latinčinu - spomienku na tých, ktorí odišli, ktorí neboli ľahostajní k hlave klobúka, železný kríž - oddanosť čestnému kódexu. Kríž s drahým kameňom uprostred je hľadaním významu života.
 • Krídla sú symbolom mýtických a rozprávkových postáv, ako sú pegasi, víly alebo anjeli. Hodnota tetovania závisí od osoby a významu, ktorý dáva do tetovania, často sa toto znamenie kombinuje s náboženstvom.
 • Srdce je znakom lásky. Takéto tetovanie dopĺňa názov druhej polovice. Srdce, ktoré je doplnené krídlami, symbolizuje slobodu ducha, absenciu zlých návykov a radosti. Podobný symbol však často používajú tí, ktorí stratili milovaného, ​​symbolizujúc to tým, že zostávajú s ním, aj keď sa stal anjelom v nebi.
 • Náramkové náramky - amulety alebo runy, kresťanské symboly alebo listy ďateliny. Všetky tieto znaky prinášajú veľa šťastia a ochrany svojmu nositeľovi. Tiež populárne sú párové tetovanie vo forme náramkov, ktoré spájajú srdcia.
 • Yin-Yang - symbol jednoty protikladov (deň a noc, svetlo a tma, dobro a zlo, muž a žena). Označuje šťastie človeka, ktorý cíti bez ohľadu na ťažkosti života, okolností a skúšok, zatiaľ čo hľadá harmóniu.
 • Lebka. Hodnota závisí od komplementárnych prvkov, ak je to ruža, potom tetovanie svedčí o spomienke na zosnulého, ak je hadom múdrosť a večný život. Rose, ktorá sa nachádza v ústach lebky - riziko, vzrušenie a nebezpečenstvo. Ak je lebka sama, znamená to začiatok nového života, pokus vyhnúť smrti zo seba.
 • Keltské slnko - život, zdravie a plodnosť.
 • Joker je komická postava, ktorá je často plná hracích kariet. Joker je symbolom beztrestnosti a šialenstva.
 • Hviezdy - múdrosť, krása a ambície.
 • Tribal - veľa šťastia a inšpirácie.


Populárne tetovanie pre mužov

Tetovanie nie je telom chlapíka - nie je to len kresba, ale symbol, ktorý dokazuje potenciál, temperament a maskulinitu svojho nositeľa. Obraz môže mať ľubovoľnú veľkosť, pretože to nie je dôležité vzhľadom na súčasné trendy. Väčšina mužov uprednostňuje veľké tetovanie, ktoré sa aplikujú na chrbát alebo na celé telo.

Moderné technológie v súčasnosti umožňujú nielen trvalé, ale aj dočasné tetovanie na tele. Toto tetovanie henna mahendi (bio-tetovanie) - zdobia mužské telo len na chvíľu (asi tri týždne) a sú aplikované bez vážnych následkov. Vďaka tomu môžete experimentovať, vyskúšať rôzne možnosti a nápady. Výberom najlepšej možnosti môžete vykonať trvalé tetovanie s dôrazom na silu a maskulinitu svojho nosiča.

V súčasnosti medzi najobľúbenejšími možnosťami medzi mužmi sú čierne tetovanie, ktoré môžu byť prezentované vo forme nápisov alebo hieroglyfov, obrazov zvierat alebo mýtických postáv. Obzvlášť zaujímavé sú zvieratá, z ktorých najčastejšie používajú lev, vlk alebo tigra. Tiež populárny je obraz draka, ktorý môže byť malý alebo vyzdobiť celý chrbát.

Pred aplikáciou tetovania na telo je potrebné konzultovať s odborníkom, aby ste zistili, aký dôležitý je tento alebo ten obraz, pretože mnohí môžu poplašiť alebo vystrašiť ľudí. Populárne štýly tetovania: keltské alebo staroveké Slovania, sú tiež v dopyte trojrozmerné kresby a tetovanie v gotickom štýle.

Populárne tetovanie pre dievčatá

Medzi najobľúbenejšími možnosťami pre jednotlivcov ženy boli považované a budú považované za nápisy, čínske alebo japonské postavy. Krásne výroky, básne, dátumy alebo mená blízkych k srdcu sú optimálne riešenia, ktoré používajú nielen obyčajní ľudia, ale aj slávne osobnosti (herečky, speváčky, modely atď.).

Dievčatá často dávajú prednosť farbám, ktoré sú nesmrteľnými klasikmi alebo vtákmi, čo symbolizuje mier, slobodu a sebavzdelávanie.

Ďalšie populárne tetovanie pre dievčatá:

 • Mačka je mystický symbol, ktorý označuje mazanie, šťastie a ženskosť.
 • Butterfly - nová etapa v živote dievčaťa, jej sloboda a duchovné znovuzrodenie.
 • Dragonfly - symbol odvahy, sily a rýchlosti. Často je to symbol sebavedomých, ale krehkých dievčat, ktorí sa snažia lepšie. Zároveň by ste si mali byť vedomí toho, že tento symbol sa obáva v Európe, pretože jeho označenie je spojené s diablom, peklo a čarodejnicami.

Loading...