Články

Najkrajšie nechty 2019

Koncept najkrajšej manikúry sa každým rokom mení. Pre niektoré dievčatá - to je obmedzená klasika vo forme francúzskej manikúry. Iní hovoria krásne svetlé a pútavé manikúru s dekoráciou s kamienkami. Na druhej strane, pre tretí sofistikovanejší minimalistický dizajn bude atraktívnejší. V roku 2019 sú všetky aspekty krásy pomerne rozmazané. Preto sme pripravili nové, štýlové nápady, medzi ktorými bude každá dievčina schopná nájsť niečo vhodné.


Najkrajšie nechty 2019

Ako už bolo spomenuté, koncept najkrajšieho dizajnu je pomerne rozmazaný a pre každú dievčinu to bude inak. Preto navrhujeme zvážiť najobľúbenejšie a zároveň atraktívne možnosti manikúry, ktoré zostanú relevantné v roku 2019.


Mramorová manikúra

Táto sezóna získala osobitnú popularitu mramorová manikúra. Má radi nielen tých, ktorí radi experimentujú, ale aj skutočne plachý. Faktom je, že takýto dizajn je najčastejšie diskrétny, stručný a preto je perfektný tak pre každodenný život, ako aj pre prácu. Pridaním farebných akcentov sa dostanete úplne iný, nezvyčajný vzor. Navyše, vďaka rôznorodosti aplikačných techník, môže byť dokonca aj doma.


Geometrická manikúra

Už niekoľko rokov za sebou zostáva geometrická manikúra hitom a hlavným trendom roka. To nie je prekvapujúce, pretože vám umožňuje vytvoriť nielen štýlové, minimalistické návrhy, ale aj pomerne objemné obrázky. Navyše existuje široká škála možností kombinácií línií a tvarov, ktoré vám umožnia vytvoriť jedinečné vzory.Pokiaľ ide o doplnkové dekorácie, používa sa zriedkavo. Faktom je, že geometrické vzory sú často vyrobené v minimalistickom štýle, ktorý nezahŕňa dekor. Ale napriek tomu je potrebné zvážiť každý jednotlivý obrázok zvlášť. V niektorých prípadoch to bude možné.Francúzska a mesačná manikúra

Niektoré dievčatá veria, že čas francúzskeho a mesačného dizajnu už dávno prešiel a vo všeobecnosti to vyzerá trite. Z časti je to pravda, ale v tomto prípade, aký druh variácie vzorov by mal byť zvolený, hrá veľkú úlohu. Koniec koncov, existuje veľa čerstvých, originálnych myšlienok, ktoré vám umožňujú predstaviť známe riešenie ako niečo nové a dosť neobvyklé. Napríklad kombinácia týchto dvoch typov dizajnu vyzerá trochu zaujímavejšie.

Pre tých, ktorí chcú dosiahnuť zásadne odlišnú víziu servisnej bunky, odporúčame mierne ju zmeniť. Napríklad, posuňte linku úsmevu alebo ho vykonajte v inej farebnej schéme. Tiež, ak chcete, môžete vytvoriť známy dizajn v minimalistickom alebo geometrickom štýle. Súhlasím, vyzerá to naozaj moderné.

Ombre efekt

Úžasná kombinácia farieb v jednom dizajne vždy priťahuje pozornosť. Najčastejšie na vytvorenie gradientu manikúry sa používajú dve alebo tri farby v rovnakej farebnej schéme alebo v kontraste. Existujú však aj ďalšie možnosti s oveľa väčším počtom odtieňov. Každá z možností je zaujímavá vlastným spôsobom.

Pokiaľ si prajete, môžete implementovať nezvyčajnejší nápad. Napríklad vytvorte prechodový pás v strede nechtíka alebo diagonálnej čiary. V skutočnosti existuje mnoho variantov na vytvorenie štýlového dizajnu. Hlavnou vecou je začať experimentovať a skúšať niečo nové.


Kvetinová výkres

Medzi najpopulárnejšie a najatraktívnejšie nechtové vzory určite patrí aj kvetinový dizajn. Zostáva relevantná bez ohľadu na sezónu, pretože môže byť implementovaná v akejkoľvek farebnej schéme, rovnako ako v akomkoľvek štýle. To je dôvod, prečo je vzor kvetu často vybraný pre nevestu.
Ale ak si prajete, môže byť kvetinový dizajn trochu odvážnejší, odvážnejší, s rôznymi kamienkami. Hlavná vec je vybrať správnu farebnú schému, aby bolo všetko dobre spojené."Rozbité sklo"

Návrh s účinkom rozbitého skla zostáva relevantný nie v prvom roku. Často sa vyberá na oslavy, pretože malé kúsky fólie vytvárajú pomerne silný lesk. To je tiež často kombinované s geometrickým vzorom a potiahnuté mačacie oko. Každá z možností je atraktívna svojou vlastnou cestou a stojí za to vybrať len na základe vašich vlastných túžob.

"Kočičí oko"

Na rozdiel od predchádzajúcich verzií sa tento dizajn najčastejšie vyberá v jesennej a zimnej sezóne. Faktom je, že tmavé odtiene sú oveľa hlbšie, takže efekt sa stáva viditeľnejším. Pridaním niekoľkých kamienkov alebo jiskra môžete premeniť manikúru a urobiť to trošku viac slávnostným. Napriek tomu je aj jednoduchý, monochromatický náter výbornou voľbou pre každodenný život.

Najkrajšie prevedenie krátkych nechtov

Ak sa predtým verilo, že krásny dizajn môže byť vyrobený len na dlhých nechtoch, ale teraz je všetko trochu iné. Neil-majstri poznamenávajú, že dĺžka nie je vôbec dôležitá, hlavnou vecou je vybrať správny odtieň a vzor. Potom nechty vyzerajú naozaj atraktívne a štýlové. Pokiaľ ide o doplnkový dekor, môže byť bezpečne použitý. Hovoríme však o malej čiastke. V opačnom prípade to môže byť smiešne.

Štýlové nápady na dizajn nechtov 2019

V modernom svete sa módne trendy neustále menia. Týka sa to nielen oblečenia, ale aj dizajnu nechtíka. Preto sme urobili celý výber originálnych myšlienok. To vám pomôže nájsť správne riešenie a inšpirujte sa, ak chcete urobiť manikúru doma.

Medzi rôznorodosť dizajnových možností je ťažké vybrať tie najkrajšie. Okrem toho každé dievča dáva svoje vlastné chápanie krásnej v tomto. Nenechajte sa prenasledovať všetky módne trendy, stačí sledovať vaše túžby a vybrať perfektný dizajn pre seba. Iba v tomto prípade bude manikúra štýlovým doplnkom k vášmu obrazu.

Na čo sa riadite pri výbere vzorov pre nechty?

Pozrite si video: GÉLOVÉ NECHTY SISA (August 2019).