Krása

Módne obrázky pre každý deň: jar-leto 2018

Vytvorenie módneho obrazu vyžaduje nielen výber vecí, ktoré sú relevantné v novej sezóne, ale aj ich zručnej kombinácie. Jarná a letná sezóna 2018 prinesie ženské a jemné luky z ľahkých, svetlých látok ženám módy.


V nových zbierkach módnych guru sú prezentované blúzy, šaty a topy zdobené výšivkami a flitrami. Čipka zostáva v móde, rovnako ako všetky druhy pásov svetlé farby. Dizajnéri použili všetky spôsoby, ako robiť každodenné šaty elegantným a jasným na jar.


Odevy pre nadchádzajúcu teplú sezónu

Jarné počasie zahŕňa použitie mierne teplého vrchného odevu. Kabáty budú ozdobené rôznymi ozdobnými prvkami, rovnako ako získať nové formy. V hornej časti budú umiestnené modely, ktoré budú opakovať čiarové čísla. Môžete zdôrazniť pás s širokým pásom. Väčšina trendových štýlov naznačuje vôňu.


Stojí za pozornosť tie výrobky, ktoré sú zdobené límečkom klasického typu. Alternatívou by boli modely z avantgardných zbierok, ktoré ponúkajú vysoký stojan a svorku. Zaujímavé hľadisko zaoblené obojky šál typu. Kabáty môžu byť vybrané s rukávmi alebo bez nich. Takéto modely obnovujú výšivku alebo originálnu tlač.

Rozsah farieb je veľmi rozmanitý: odtiene modrej a červenej, pastelových farieb, striebra, klasickej čiernej a nesmrteľnej bunky. Tento rad umožňuje ľahko zvoliť ten správny model pre akýkoľvek obrázok a náladu.

Čo nosiť pod kabátom

Zatiaľ čo je vzduch ešte teplý, mali by ste nosiť sveter s volumetrickou siluetou pod vrchným oblečením. Jeho rozšírená midi sukňa alebo široké nohavice budú dokonale dopĺňať. Tento obrázok harmonicky doplní topánky s vysokým podpätkom. Pre každý deň by ste si mali vybrať topánky alebo orezané topánky s hustou stabilnou pätou a silnou podrážkou. Pre viac zodpovedné alebo slávnostné udalosti si môžete kúpiť semišové topánky so stielkou. Takéto topánky s ostrým nosom budú jedným z trendov nového jari a leta. Obzvlášť veľkolepé vysoké topánky vyzerajú s mini sukne, ale nie je nič starať sa o skutočnosť, že časť topánky bude skrytá pod dlhšími modelmi.

Bundy a bundy v novej sezóne

Obrázky na jar-leto sú ťažko predstaviteľné bez módneho plášťa alebo bundy. Sú ekologicky doplnené každodennými lukami. Chladná letná večerná bunda je užitočná na dlhé prechádzky. Nová sezóna vám umožňuje vybrať si modely z najširšieho sortimentu.

Najobľúbenejšie sú štýly. Vyzerajú rovnako organické s klasicky strihanými nohavicami a sukňami ceruziek. Tiež bunda vytvorí kompletný obrázok s šaty, džínsy alebo širokými nohavicami.

Najpokročilejším stúpenci módneho priemyslu by mali venovať pozornosť džínových bundách. Vytvoria nádherný súbor so sundres a sukňami z kože a semišu, ktoré sú v špičkových trendoch novej sezóny. Tiež tieto bundy sú v dokonalom súlade s odevmi s kvetinovými výtlačkami, sukňami štýlu detskej sukne a krátkymi šortkami.

Mnohé bundy majú krátky rukáv alebo baterky. Takéto modely sú najčastejšie vyrobené z jasných textílií. Blúzky a košele tlmených odtieňov sa s nimi najlepšie spájajú. Koža je ďalší trend jarnej sezóny. Bundy vyrobené z tohto materiálu sa tiež stanú detailom módneho obrazu. Moderné kožené výrobky vám umožňujú vytvárať obrazy v každom štýle z každodenného i vonkajšieho po podnikanie a dokonca aj slávnostné.

Nohavice a džínsy ako súčasť módneho vzhľadu.

Jeans - to je konštantný módny trend niekoľko desaťročí. Na jar a v lete roku 2018 budú tieto nohavice kombinované s rovnakými bundami alebo všetkými druhmi mikiny. V teplejších dňoch sa môžete obmedziť na košeľu, rolák, tričko alebo tielko. V závislosti od modelu vám džínové nohavice umožňujú vybrať ľubovoľnú obuv. Môžu to byť kožené topánky, uzavreté topánky klasických štýlov, tenisky, mokasíny a oveľa viac. S džínsy môžete nosiť elegantnú blúzu a prísnu bundu.

Nohavice v novej sezóne sú tiež prezentované v širokej škále štýlov a farieb. Vyprážané nohavice sú v dokonalom súlade s blejzormi rôznych farieb. Zhora môžete nosiť zabudovanú koženú bundu alebo bundu. Je lepšie vybrať si model až do polovice stehna. Orezané nohavice vyzerajú priaznivo s košelemi a blúzkami jasných farieb s originálnymi výtlačkami.


Košele a blúzky z nových jarných zbierok

Blúzky a košele vám pomôžu vytvoriť nezabudnuteľný jarný vzhľad. Módni dizajnéri v novej sezóne ponúkajú širokú paletu farieb a množstvo dekoratívnych prvkov. Tieto blúzky vyzerajú výhodne so železnými klasickými nohavicami so šípkami. Vstavané modely s dlhými rukávmi dokonale dopĺňajú obraz, kde dno predstavuje sukňu alebo nohavice s vysokým pásom. Každá taká blúzka v chladnom dni sa môže nosiť pod krátkou bundou. Harmónia v takej sukni tužky sa pridá tesne pod koleno.

Mikiny na jar av lete 2018

Nedostatočne vykurovaný vzduch spôsobuje, aby sa zabalili do teplých komfortných vecí. Zároveň jarná nálada vyžaduje zmenu zimnej šatníka na niečo ľahšie. Mikiny sú pre túto úlohu skvelé. To je skvelá každodenná voľba pre mobilné telefóny. Módni guru vydaní na svetových móloch modelov v mikiny tmavých tmavých farieb: víno, burgundy, čerešňa. V tejto sezóne sa odporúča vybrať si modely z prírodných tkanín. Mikiny môžu mať rôznu hustotu. Sú vhodné pod kožené sukne a nohavice, legíny, drobné džínsy. Takéto predmety zo skrine dokonalo zdôrazňujú postavu a vytvárajú potrebný kontrast s volumetrickými štýlmi mikiny.

Podobné obrázky vyžadujú ďalšie príslušenstvo. Na nohách by ste mali nosiť kolená a objemné topánky. Jasná štýlová klobúk a batoh sa harmonicky zapadajú do luku. Pevná mikina vám umožní nosiť s nohavičkami alebo šaty maxi.

Ženské linie: šaty jarno-letnej sezóny

V ženskom šatníku je vždy miesto pre nové šaty. V nadchádzajúcom jari môžete pridať model s ramennými podložkami, vysokým pásom, tvarovaným výstrihom s lukom a opaskom. Tiež relevantné oblečenie v štýle safari a kvetinový potlač. Takéto šaty sa nosia pod kabát alebo plášť.


Môžu sa tiež nosiť samostatne alebo v kombinácii s tričkami. Dokončite vzhľad pomocou kožených topánok alebo kotníkových topánok. V novej sezóne nie je tvar a veľkosť päty obmedzené na trendy. Stojí len za zmienku o osobitnej popularite silnej, stabilnej päty a objemnej platformy. Táto podmienka funguje ako s demi-sezónnou obuvou, tak aj s letnými otvorenými modelmi. Vyzerajú skvele v kombinácii s módnymi jarnými šatami pre novú sezónu.