Krása

Dámske módne slnečné okuliare: Trendy 2018

Všetci sa radujeme v jasnom jarnom slnku, ale zároveň sa snažíme skryť naše oči od žiarivých lúčov pod slnečnými okuliarmi. Toto doplnkové zariadenie, ktoré je nevyhnutné pre letné obdobie, nie je len dekoratívnou úlohou, ale aj preventívnou.

Trendové okuliare umožňujú chrániť oči pred negatívnymi účinkami ultrafialového žiarenia a zabraňovať vytváraniu mimických vrások. Ponúkame vám obraz najmodernejších modelov slnečných okuliarov, ktoré stelesňujú najlepšie nápady dizajnérov 2018.

Okuliare s čírymi šošovkami

Na prvý pohľad na takéto modely sa zdá, že ide o okuliare na korekciu videnia, ale do nich sú zabudované špeciálne šošovky, ktoré napodobňujú jeden alebo druhý optický efekt.

Hlavné zameranie okuliarov s priehľadnými šošovkami je založené na ich tvare a štýlovom prevedení rámu. Dizajn príslušenstva tvoria živočíšne a kvetinové výtlačky, dekorácia kamienkov, zaujímavá varianta prekladu a dusheku.

Kočičí oko

Disky "cat" patria do retro štýlu, ktorý sa opäť zdvihol na módnom podstavci. Gucci opakovane doplnil svoje show s príslušenstvom v tomto štýle a vždy vyzeral nepoškvrnený.

Okuliare "mačacie oko" sú modely s okrajom nakloneným k chrámom a jemným štíhlym. Takéto doplnky boli v 60. rokoch neuveriteľne populárne, a to ako prvok "pin-up" štýlu. Potom boli vyrobené s minimálnym dizajnom, ktorý bol viac než kompenzovaný atraktívnou formou.

Moderné okuliare "mačacie oko" - vyhotovenie jasných štýlov a farebných schém. Modely sú vyrobené s kamienkami, oddeľovaním, rozsiahlymi aplikáciami na okraji a časovej oblasti, ktorá ich premieňa na umelecké dielo. Príslušenstvo v tomto štýle sa vyznačuje jasnými farbami a neštandardnými riešeniami pri výbere materiálov.

Nadrozmerné 2018 štýlové slnečné okuliare

Bezrozmernosť a voľný štýl sú pravdepodobne nakoniec v našom živote. Nadrozmerný štýl čoraz viac bliká na móloch, ponúka oblečenie a doplnky niekoľkých veľkostí väčších ako obvykle.

V lete roku 2018 bude úplne normálne skryť polovicu vašej tváre pod slnečnými okuliarmi a zatvárať vaše emócie z okolia.

Pre mnohé módy sú také okuliare príliš extravagantné a nevhodné pre mestský štýl. Avšak módni návrhári si myslia inak a ponúkajú široký výber nadštandardných doplnkov. Napríklad Michael Kors predstavil modely s čiernym sklom a rámovaním mramoru, Prada sa nepokúša obliecť fashionisty do svojich klasických modelov s dvojitými lemami a veľké farebné okuliare Gucci premení akýkoľvek nudný pohľad na skutočnú štýlovú "explóziu".

Aviator glasses: darček od mužov

Populárny model aviátorových okuliarov bol vypožičaný z mužskej módy a ľahko sa zachytil v ženskom vzhľade. Pôvod príslušenstva je povinný prvé štýly okuliarov, ktoré nosia americkí piloti v 30. rokoch 20. storočia.

Neskôr kvapky v tvare šošoviek podstúpili malé zmeny a stali sa štýlovým doplnkom občianskeho obrazu. Štýl okuliarov zahŕňa tenký kovový rám, ktorý rámuje šošovky, a dvojitú montáž na nos. Tieto inovácie sa stali čisto vojenským doplnkom do neuveriteľne štýlových okuliarov, ktoré našli svoje miesto v mužských a ženských obrázkoch.

Body Lennona 2018

Nové slnečné okuliare 2018 - Lennons. Ako to naznačuje názov, sú úprimne "zviazané" z obrazu slávneho hudobníka Johna Lennona, ktorý sa vždy objavil na verejnosti vo svojich ľahko rozpoznateľných okuliaroch.

Perfektný okraj okuliarov Lennon obsahuje malé šošovky. Farba rámu môže byť úplne ľubovoľná - čierna, zrkadlová, farebná. Takýto extravagantný model je vhodný pre majiteľov trojuholníkovej a oválnej tváre.

Moderné okuliare s modrými šošovkami 2018

Nakoniec ženské módy čakali nové a neštandardné riešenia v štýle príslušenstva. Modré šošovky - ďalší nový 2018, ktorý bude nepochybne na vrchole popularity už dlhú dobu.

V trende modelu so všetkými odtieňmi modrej - svetlej, tmavo modrej, modrej, tyrkysovej, azúrovej a ďalších. Takéto modely sú skvelou voľbou pre horúce leto a dovolenku na pláži.

Okuliare s farebnými šošovkami

Spolu s modrými okuliarmi získali modely s farebnými šošovkami popularitu. Tieto okuliare sú veľmi populárne v roku 2018. Je čerstvý, nový a mladý. Vyhľadajte príslušenstvo s jasne žltými, zelenými, ružovými šošovkami. Efektívne vyhľadajte šošovky s čiernobielym gradientom.

Ombre slnečné okuliare 2018

Gradientové farbenie sa čoskoro môže preniesť do kategórie nepopierateľných klasikov. Hladký prechod medzi farbami už získal svojich fanúšikov v štýlovom oblečení, manikúre, pedikúre, farbách vlasov. Je to rad doplnkov, ktorý predstavuje slnečné okuliare s efektom ombre.

Prechod tónov prechádza z hornej časti okuliarov dole alebo zľava doprava. Ktorú voľbu a farbu vyberiete závisí len od vašej chuti. Ombre modely hladko odtiene oči a dávajú im zaujímavé poznámky.

Ako si vybrať okuliare podľa typu osoby

Rôzne štýly, farby a dekoratívne slnečné okuliare 2018 vám umožnia vybrať si najúspešnejší model, ktorý dokonale zapadá do vášho vzhľadu. Ale ako určiť takéto body presne vyhovujú? Ponúkame aktuálne tipy od štylizátorov, ktorí zostavili súbor pravidiel pre módnych návrhárov, ktorí chcú doplniť svojim obrazom tento štýlový doplnok.

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť pri nákupe okuliarov, je tvar tváre. Najšťastnejší majitelia okrúhlych tvárí. Sú vhodné pre takmer všetky modely - od klasických až po neobvyklé futuristické.

Pre štvorcovú tvár stojí za to zdvihnúť modely, ktoré sedia vysoko na nos. Zastavte rámy s mäkkými zaoblenými líniami bez prísnych geometrických tvarov a uhlovej konštrukcie.

Majitelia okrúhlych sklenených okuliarov s oválnym alebo okrúhlym okrajom s nízkym zapadaním na mostík nosa. V tomto prípade je lepšie opustiť modely "mačacie oko" alebo "motýľ".

Oprava tvaru tváre "diamant" môže byť pomocou vertikálnej orientácie okuliarov. Vyberte si modely s jemnými a zaoblenými čiarami v tenkom ráme alebo dokonca bez nich.

Na vyrovnanie úzkej tváre nechajte modelové body s hrubým rámom v tvare obdĺžnika alebo oválneho tvaru.

Nemenej dôležité je výber farebných skóre. Majitelia modelu typu "warm" fit so zlatým, béžovým, žltým, bronzovým okrajom. "Studené" dievčatká čelia okuliarom s čiernym, strieborným, smaragdovým, modrým rámom.

Stylisti odporúčajú výber okuliarov so zameraním nielen na vonkajšiu atraktivitu modelu, jeho výzdobu a tvar, ale aj na kvalitu príslušenstva. Bez ohľadu na to, aké štýlové sú okuliare, mali by predovšetkým chrániť oči a v žiadnom prípade ich nepoškodiť šošovkami pochybného pôvodu.

Uznané značky slnečných okuliarov sú Ray Ban, Timberland, Frogskins, Oakley a ďalšie.

Loading...