Krása

Pôsobivé náčrty tetovania "Bat"

Tetovanie - moderný spôsob, ako vystúpiť z davu, zobraziť ich originalitu a individualitu. Pri výbere skíc sa muži a dievčatá snažia nájsť krásny výkres, ktorý zdôrazňuje cnosti ich charakteru a životných hodnôt. Tetovanie tetovanie netopier, vhodné pre ľudí, ktorí chýbajú vhľad a pozornosť, bude pôvodná verzia tetovanie. Predpokladá sa, že toto tetovanie môže ovplyvniť ľudské vnímanie, pretože má obrovský skrytý význam.Bat Tetovanie: Hodnota

Pata je mimoriadne zaujímavá a v istom zmysle jedinečným zvieraťom, pretože je jediným cicavcom, ktorý môže lietať. Všeobecne platí, že netopierové tetovanie má niekoľko významov, ktoré možno rozdeliť do dvoch protikladných kategórií: dobré a negatívne, pričom druhá možnosť sa považuje za bežnejšiu.

Pravdepodobne zo školy všetci vieme, že netopier je nočný obyvateľ, ktorý je dravý. V tomto ohľade je prvý význam tetovania s netopierovým obrazom nebezpečenstvo, zlo a smrť. Mnohí verili, že jej obraz je nájdený u kúzelníkov a čarodejníkov, a tiež zosobňuje jej obrazy upíri a vlkolaky, ktoré sú výsledkom tmy. Existuje aj špeciálny typ tohto zvieraťa - upírska netopierka, ktorá loví v noci, živí sa krvou teplokrvných zvierat, v niektorých prípadoch môže dokonca napadnúť ľudí. Z tohto dôvodu ľudia vždy nenávideli a strach z týchto cicavcov, pretože jeden z ich vzhľadu evokuje strach a hrôzu.

V pätnástom storočí boli netopiere uctívané a považované za unikátne, pretože podľa Európanov cítili silu prírody, mohli sa spojiť s inými svetmi, a tak sa používali ako domáce zvieratá šamanmi a čarodejnicami a tiež sa používali na vykonávanie mágických rituálov. V kresťanstve je netopier spojený s diablom, používaným ako symbol satanizmu. Po dlhú dobu boli netopiere vyhubené kvôli poverám a mŕtve telo cicavca v blízkosti domu slúžilo ako talizman z zlých duchov. Domorodci Ameriky považovali netopieru za boha z podsvetia a domnievali sa, že môže absorbovať slnko a zbaviť ich svetla.

V rovnakej dobe má netopier aj pozitívne vlastnosti, kvôli čomu získal menej záporných hodnôt. Napríklad obyvatelia Grécka a starovekého Ríma sa s ňou zaobchádzali s rešpektom a uctievali zviera kvôli ostrému videniu a priestorovému vnemu, čo mu umožnilo dokonale sa pohybovať v nočnej tme. V tomto ohľade je hodnota batu celkom logická a tetovanie so svojim obrazom symbolizuje ostražitosť a vhľad. V Číne sa cicavec považoval za zosobnenie šťastia, dlhovekosti a plodnosti a slúžil aj ako symbol dôstojnej smrti.


Bat tetovanie: hodnota pre mužov a dievčatá

Tetovanie s obrazom netopierov sa považuje za univerzálny symbol, takže ho môžu používať dievčatá i muži. Avšak medzi zástupcami silnejšieho pohlavia - tento údaj je oveľa viac dopytovaný. Môže napríklad povedať, že jej majiteľ slúžil v spravodajstve. Bat tiež slúži ako symbol odvahy, tajomstva a nezraniteľnosti pre mužov. V tomto prípade skica obsahuje myš na tmavom pozadí, doplnenú o mesiac.

Ak chlap nemá nič spoločné s inteligenciou, potom to nie je problém, pretože moderné tetovanie nemá žiadne obmedzenia a môže ho použiť niekto. Často, tetovanie samec bat má agresívny vzhľad, zatiaľ čo zviera je zobrazené s úsmevom, a tak zdôrazňujú agresívny a prísny mužský charakter, schopnosť chlapa postaviť sa pre seba a svoju česť. Tetovanie má osobitnú úlohu pre ľudí spojených s liekmi. Štúdie ukázali, že sliny upírových myší obsahujú enzým, ktorý umožňuje liečbu patológií kardiovaskulárneho systému, takže tetovanie netopieru na zadnej strane môže symbolizovať kúzlo srdca a krvných ciev.

Bat tetovanie na tele dievčaťa môže mať niekoľko významov v rovnakom čase. Po prvé, netopier je symbolom tajomstva a tajomstva, a zároveň pomáha dievčaťu objavovať nadprirodzené schopnosti v sebe, napríklad predpovedať budúcnosť. Netopier na ženskom ramene je symbolom lásky k poriadku a čistote. Symbol je tiež populárny medzi dievčatami Greenpeace, ako večnú pripomienku, že zvieratá potrebujú ochranu.

Ako je známe, na miestach odňatia slobody musí mať každý symbol zvláštny význam a nie je možné vyplniť tetovanie na rozmar. Je tiež prísne zakázané vyplňovať tetovanie, ktorého hodnota nie je v súlade so stavom väzňa. Pokiaľ ide o netopierové tetovanie, v oblasti je zabalené väzňami - nočnými zlodejmi a slúži ako ich symbol.

Tattoo netopier na chrbte, ramene a iných častiach tela.

Miesto tetovania závisí od bolesti, želaní budúcej čelenky a veľkosti náčrtu. Chrbát a rameno sú medzi mužmi najpopulárnejšie, pretože tu môžete zobraziť celú kompozíciu. Nemenej originálne vyzerá bat na hrudníku alebo bruchu. Menej často je cicavec zobrazený medzi lopatkami. Pokiaľ ide o dievčatá, medzi zástupcami pekného tetovania tetovanie, hoci sa zistí, ale zriedka. Ženská možnosť na netopierové tetovanie - ruka alebo bedra.

Výber štýlu a náčrtu

Všeobecne platí, že ak chcete vytvoriť tetovanie s obrázkom, môžete použiť akýkoľvek štýl, ale odborníci zvýrazňujú len niektoré z nich, ktoré sú "čo najlepšie":

  • Oriental - v tomto štýle tetovania má netopier len pozitívny význam, pretože okrídlený dravec na východe je považovaný za symbol šťastia a plodnosti. Na vytvorenie náčrtu by ste mali uprednostniť tenké čiary a jasné farby.
  • Monochromatický realismus - skromná paleta neublíži vytvoreniu šikovného náčrtu, len hrať so svetlom, tieňom a objemom obrazu.
  • Hyperrealizmus - nový štýl v umení tetovania. Možnosť náčrtu - netopier v podobe upíra alebo krídel z kotúča, ktorý uniká pod kožu.
  • Newsroom - používajú sa svetlé farby a čierne obrysy. Z vonkajšieho hľadiska bude netopier mať karikatúrny vzhľad, ktorý bude čo najpriaznivejšie a najpozitívnejšie.