Články

Červené nechty: nápady pre rok 2018

K manikúre s červeným lakom nie je žiaden vzťah jedného k jednému. Niekto to považuje za vulgárny, niekto obdivuje eleganciu a zmysel štýlu svojich majiteľov. V jednom spochybnenom zbližovaní: červené nechty priťahujú pozornosť.

Špecifiká nosenia červenej manikúry

V modernej móde, veľa trendov, ktoré boli nedávno považované za neslušné a dokonca tabu. Teraz dievčatá neváhajú chváliť sa v krátkych sukniach a priehľadných vrcholoch a muži ukazujú okolo ďasien spodnú bielizeň, koketne vyzerajúci z podprsenky s nízkym zapadaním. To všetko priťahuje pozornosť a spôsobuje vlnu rozhovorov.

V poslednej dobe bol červený lak na nechty nepríjemný pre slušnú dámu, ale Marilyn Monroe dal tento stav trendov farieb. Dnes je ťažké si predstaviť, ako by na Valentína vyzerala manikúra. Každá dievčina sa pokúša tento štýl na sebe aspoň raz v živote.

Ak chcete červené nechty vyzerajú úžasne, musíte dodržiavať niekoľko zásad. Vzhľadom k tomu, jasné farby priťahuje pozornosť na ruky, nemali by byť len dobre starostlivo. Koža by mala byť perfektná a žiariť so zdravím.

Preto sa musíte pripraviť na červený lak vopred. Ručné kúpele a výživný krém pomôžu dosiahnuť výsledky.


Nechty sa tiež stanú stredom pozornosti. Ak majú rozdielne dĺžky, majú chyby alebo zlomeniny, potom bude na chvíľu opustený červený lak.

Z takého kričiackeho obrazu by sa malo opustiť a tie ženy, ktorých prsty nie sú dostatočne dlhé. Možno je to len ilúzia ich majiteľa. Treba však mať na pamäti, že hlboké farby povlaku vám prsty ešte skracujú.

Červený lak na nechty na krátkych nechtoch

Po šarlátovom povlaku sa stal módny a nosil sa výlučne na dlhých nechtoch. V roku 2018 budú v móde krátke nechty. Dĺžka prevrátenej časti by nemala presiahnuť 30% veľkosti celej nechty.

Dokonca aj na takých krátkych nechtoch, červená farba vyzerá elegantne, ak je v súlade s celkovým štýlom. Už nie je bežné, že si pod lak vyberiete rúž alebo zámerne ukážte všetky červené veci z vášho šatníka. Stačí dosiahnuť farebnú kombináciu.

Ideálnou voľbou by bol jasný lak na nechty v kombinácii s upokojujúcimi farbami v oblečení. Ak chcete, môžete pridať ďalšie svetlé miesto. Musí to byť veľmi malé. Brošňa so šarlátovým kameňom alebo purpurovými gombíkmi na blúzke bude fungovať dobre.

Krátke nechty s červeným lakom by mali mať správnu podobu. V novej sezóne sú to formy najbližšie k prirodzenému. Mandľový tvar alebo štvorcový tvar so zmäkčenými rohmi budú obľúbené.

Myšlienky pre červený lak na nechty

Použitie červeného laku je možné v takmer všetkých trendoch, ktoré sú v novej sezóne v móde.

kartová hra

Technológia Ombre pomôže zmäkčiť hĺbku jasného odtieňa. Hladký prechod od svetlejšej farby bude robiť ruky ladné a dlhé prsty. Je lepšie si vybrať možnosť, kde tmavá farba padne na prehĺbenú časť nechtu.

Ako svetelný tón si môžete vybrať bielu pastelovú farbu v kombinácii s červeným alebo bezfarebným lakom. Prípadne zakryte malým množstvom škvŕn. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť požadovaný gradient.

Obzvlášť zúfalí ľudia sa môžu pokúsiť vytvoriť prechod z inej svetlej farby na červenú. Tučné a agresívne bude vyzerať ako kombinácia s čiernou farbou. Táto možnosť sa najlepšie používa pre strany s témou.

Prasknuté sklo

Technika, ktorá imituje prasknutý povrch na plechu na nechty, bude tiež populárna v roku 2018. Skladá sa z lepenia špeciálneho filmu na nechty. V tomto prípade sa ako základ používa akýkoľvek odtieň červenej farby. Účinok bude úžasný.



Francúzska manikúra

Tu na vrchole módy budú všetky možné kombinácie. Červená môže byť buď vrátená časť klinca alebo nechtov. Ak sa zvolí protišmyková vrstva, otvor sa môže naplniť aj červeným lakom.

Druhou farbou môže byť ktorákoľvek zo skupín v súlade s odtieňmi červenej farby.

Rám na nechty

Červené nechty v bielom alebo farebnom ráme - to je práca pre skutočného profesionála. Iba majster bude schopný presne kresliť čiary hraničiace s centrálnou časťou dosky. Môžete tu tiež hrať s farebnými kombináciami, dodržiavajúc estetiku a harmóniu.

Linky a vzory

Červené nechty môžu byť ďalej ozdobené vzormi. V tomto prípade sa nebojte kontrastu. Zmlknuté tóny sa stratia na pozadí šarlátového povrchu.

V takomto prípade bude dôležité používať biele, čierne, žlté a iné typy kontrastných farieb. Obrázky môžu mať akýkoľvek predmet a význam. Najdôležitejšou vecou je, že všetka tvorba nechtového umenia bola pre túto príležitosť primeraná.



Jednoduché geometrické vzory vo forme hrachu, štvorcov, trojuholníkov a buniek sú tiež možné.

výzdoba

Tučná manikúra môže líšiť drahokamy. V tomto prípade je lepšie použiť neutrálne farby. Kryštály Swarovski prinesú vzhľad slávnostný vzhľad. S takým dizajnom nechtov môžete ísť von, navštíviť premiéru alebo oslavu v reštaurácii.

Alternatívne sú perličky a sklenené perličky červených odtieňov vhodné. Je dôležité zabezpečiť, aby na šarlátovom pozadí nebolo jasné, že lesk kamene bude nadbytočné.

Dovolenka manikúra

Silvestrovské prázdniny dávajú dámam právo používať červené podľa svojich predstáv. Na nechty v tejto chvíli môžete kombinovať tie najviac nekompatibilné odtiene. Dokonca aj zelená vedľa fialového laku zodpovedá nastaveniu.

Na povrchu môžete nakresliť postavy vianočných znakov. Alternatívou by boli vhodné nálepky, na ktorých sa odporúča umiestniť transparentnú základňu.

Kreslenie na nechty môže kombinovať striebornú, zelenú, hnedú, bielu, červenú a modrú. Požiarne odtiene v roku 2018 budú symbolické. Preto červená na nechty prinesú svojej pani šťastie a šťastie.

Odvaha pri výbere štýlu bola vždy v móde a rok 2018 nebude výnimkou v tejto veci. Nezabudnite však na opatrenia týkajúce sa opatrení. Mnoho akcentov v jednom obraze môže nepriaznivo ovplyvniť obraz dámy. A červená farba na nechtoch je jedným z najjasnejších akcentov módy novej sezóny, ktorú je potrebné zvážiť a byť opatrnejší.

Loading...