Krása

Najmodernejšie farby leta 2018: jasné a jedinečné odtiene od Pantone

Veľmi čoskoro sa letná sezóna úplne dostane do svojej vlastnej podoby, takže módni dnes potrebujú premýšľať o tom, čo doplniť váš šatník. Dôležitá úloha v štýlovom obraze hrá správny výber farby oblečenia. Moderné dievčatá našťastie majú dobrého asistenta v Pantone Color Institute, ktorého špecialisti pripravujú paletu najobľúbenejších odtieňov oblečenia a dekorácie pre každú sezónu. Zoznam aktuálnych farieb sezóny je založený na módnych zbierkach, ktoré boli prezentované v New York Fashion Week.

Farba roku 2018 v oblečení

V decembri 2017 predstavili odborníci spoločnosti Pantone farbu roku 2018, ktorá bola ultrafialová. Je to neuveriteľne krásna, nadpozemská kozmická fialová, symbol inovácie, originality a neštandardného myslenia.

Moderný ultrafialový svet veľmi pripomína fialovú fialovú, ktorá sa stala súčasťou zosobnenia ikony neskorého skalného obdobia speváckeho princa.

Najmodernejšie farby jar-leto 2018 od Pantone

Správa jarného leta 2018 Pantone Fashion Color Trend obsahuje 12 najobľúbenejších farieb oblečenia a dizajnu pre nadchádzajúcu sezónu. V špeciálnej skupine patrili špecialisti Pantonovej 4 klasické neutrálne farby - správa Pantone Fashion Color Trend, ktorá si zachová svoju popularitu nielen v tomto roku. Vytvárajú základ každej šatníku nadchádzajúceho leta 2018.

Klasická paleta Pantone obsahuje 4 základné farby:

  • Navy Sailor Blue
  • béžový teplý piesok
  • šedá prístavná hmla
  • Biele kokosové mlieko

Ukázalo sa veľmi úspešná paleta, ktorá sa dá použiť ako v mestských rezervovaných obrázkoch, tak v jasných floristických kombináciách.

Hlavná farebná paleta Pantone pre sezónu jar-leto 2018 obsahuje 12 odtieňov.

Farba 1. Meadowlark - Oriole Lark

Nasýtená Meadowlark sa stala hlavným farebným prízvukom sezóny. Lark Oriole nie je vôbec jednoduchá farba, je jasnejší, šťavnatý a odvážny odtieň s miernym prídavkom horčičných podtón. Nepochybne iba sebavedomé dievčatá, ktoré dokážu vytvoriť odvážne, mladé obrázky, sa rozhodnú nosiť túto farbu.

Farba 2. Cherry Tomato - Cherry Tomato

Neuveriteľne chutný odtieň s postriekaním svetlého oranžového subtonu, nábojmi energie a tepla. V tomto oblečení jednoducho nezostaneš bez povšimnutia. Je to ako keby vás tlačil k veľkým úspechom, nútiť ostatných, aby sa inak pozrel na vašu osobu, aby udržal naozaj kráľovskú pozíciu.

Obzvlášť pôsobivé Cherry Tomato vyzerá na celkom červených obrázkoch, ktoré sa stanú najobľúbenejšími trendmi jari-leta 2018.

Farba 3. Malý chlapec modrý - modrý

Jemná modrá, ktorá je tak obľúbená na vytvorenie odevov pre novorodencov, teraz môže byť bezpečne začlenená do štýlových obrazov dievčat. Svetlomodrý odtieň s fialovým odtieňom je farbou jarnej oblohy, ktorá dýcha čistotu, sviežosť, dáva dušu harmóniu, vytvára optimistickú náladu, ktorú každý potrebuje bez výnimky bez ohľadu na sezónu.

Farba 4. Chili olej - Chile Oil

Chili Oil - červený odtieň s hnedým podtónom inšpiruje myšlienky korenia a exotické korenené jedlá. Pantone často nepridáva takú hlbokú a zložitú farbu do svojej palety. Je plný elegancie a aristokratickej chuti, tepla a zdržanlivosti.

Farba 5. Ružová levanduľa - ružová levanduľa

Skutočne jemný, romantický, jemný odtieň, ktorý sa ľahko prispôsobí inej farbe. Ružová levanduľa je navrhnutá tak, aby obnovila aj najprísnejší obraz. Elegantná, chladná, svieža farba je ideálna pre vzdušné šifónové sukne, blúzky s jemnými vlnami a volánkami, šaty, letné kabáty a dokonca aj elegantné vlnené obleky.

Farba 6. Blooming Dahlia - kvitnúca Dahlia

Iný ružový odtieň v letnej palete pantone, ale teplejšia s jemným podtónom broskyne. Obraz Blooming Dahlia vo farbe Blooming Dahlia bude najlepšou voľbou pre večerné šaty, šaty na kľudné prechádzky pozdĺž nábrežia a starých ulíc malého európskeho mesta. Takéto združenia sú spôsobené týmto jedinečným a romantickým odtieňom.

Kvitnúca Dahlia je schopná obnoviť celý obrázok, aj keď ste unavení v práci. To je dôvod, prečo sa tento odtieň odporúča pre make-up ako farbu sčervenania.

Farba 7. Arcadia - Arcadia

Odborníci spoločnosti Pantone sa rozhodli zaradiť do palety jari-leto 2018 jediný zelený odtieň. To nie je len ďalší zelený, čistý a chladný tón, ktorý pripomína chladný kryt tropických lesov a hĺbku morských vôd. Arcadia je príliš jasná farba, aby sa stala hlavným cieľom sezóny, ale je považovaná za univerzálny odtieň pre jarný a letný vzhľad. Je ľahko kombinovateľný s akýmkoľvek tónom z palety Pantone.

Farba 8. Ultra fialová

Farba, ktorá získala titul najobľúbenejšieho odtieňa roku 2018. Hlboký a jasný tón nás privedie k móde 80. rokov. Nasýtené ultrafialové svetlo priťahuje pohľady, dáva obrazu tajomný šarm a intríg. Mnoho ľudí porovnáva Ultra Violet s nekonečným vesmírom, ktorý fascinuje jeho saturáciou a nejednoznačnosťou. Farba je príliš chytľavá na to, aby mohla byť použitá pre celkové luky, avšak ultrafialový je nenahraditeľný, aby vytvoril akcenty v letnom obraze.

Farba 9. Emperador - Emperador

Farba, ktorá by bola vhodnejšia na to, aby sa pozrela na jesennej palete, ale nepredstaviteľným spôsobom, bol Emperador v prioritách jarno-letnej línie. Hue Emperador výber úspešných a sebavedomých dievčat. Farba roztavenej čokolády vám poskytne silu v chladnom jarnom dni.

Farba 10. Takmer Mauve - mierne fialová

Jeden z najpopulárnejších upokojujúcich a jemných odtieňov sezóny je slonová kosť s ľahkým fialovým odtieňom. Takmer Mauve je napustená jemnosťou a zdržanlivosťou, nenápadne súčasťou farebných kompozícií, zdôrazňujúc jas a hĺbku iných farieb. Ak by odtieň mohol popísať pocity, potom sa takmer Mauve stane stelesnením romantickej nostalgie.

Farba 11. Jarná Crocus - Jarná Crocus

Fialové a fialové farby sú očividne milované dizajnérmi a farebnými odborníkmi. Na palete jari-leta 2018 ponechali priestor pre jemný odtieň jarného korku. Táto farba je spojená s prvými jarnými kvetmi, ktoré láskavo oslavujú život po studenej a dlhej zime.

Farba 12. Lime Punch - Lime Punch

Ďalším predstaviteľom módy 80-tych rokov s ich non-triviálnymi rave strany. Keď sa na prvý pohľad pozriete na citlivé limetky, objavujú sa vo vašej pamäti exotické koktaily a tropické ryby s jasnými, takmer bezprostrednými farbami.

Acid Lame Punch kombinuje sviežosť, ktorá je vlastná zelenému tónu, a veselosť žltého odtieňa. Lime punch je skutočné módne volanie na leto roku 2018. Bola to táto farba, ktorá chýbala v romantickej a jemnej palete Pantone jar-leto 2018.

Jar a leto sú skvelou príležitosťou na realizáciu tých najodvážnejších štylistických myšlienok. Nebojte sa vyzerať príliš jasne a vzdorne, doplňte svoj šatník so štýlovými vecami bohatých a hlbokých odtieňov. Váš odvážny krok sa stane príkladom, ktorý vás bude nasledovať a charakterizovať vás ako osobu, ktorá veľa vie o vysokej móde.

Loading...