Krása

Módne bundy "Autumn-Winter" 2018-2019: 70 štýlových a praktických obrázkov pre každý deň

Bundy a bundy sú skutočne šatníková šatka. Ženy rýchlo videli praktickosť a zhrnutie strihu tohto oblečenia a rýchlo zrieďovali každodenný šatník s bundami.


Bunda je sofistikovaný a skrátený model bundy. Je viac prispôsobená ženskej móde, vyzerá štýlovo na obrázkoch, kde je dôležitý obliekací kód. Nedávne sezóny však ukázali, že bundy sa ľahko hodia do mestského štýlu, ktorý, ako viete, nemá rád prísne pravidlá módy.

Ktorá bunda vyberie štýlové a atraktívne? Čo robí kancelársky model odlišný od príležitostných štýlov? O tomto sa dozviete v našej podrobnej správe.

Štýlové bundy v jasných farbách: šťavnaté trendy jeseň-zima 2018-2019

Bundy a bundy budú na jeseň av zime namaľované v jasných a chytľavých odtieňoch. Populárne modely sú ružové, jasne žlté, červené, grenadíny, fuchsie. Je to v takom oblečení, že slávni dizajnéri Brandon Maxwell, Escada a Oscar de la Renta vidia dievčatá v chladných ročných obdobiach. Ponúkajú im nosenie nielen na párty, nakupovanie alebo prechádzku po meste, ale aj na osvieženie príliš diskrétneho úklonu kancelárie s takouto bundou.

Módne zámorské bundy: návrat populárneho trendu

Zámorský štýl, kedysi populárny medzi dievčatami, opäť zvíťazí na svetovej scéne. Na jeseň a na zimu v rokoch 2018-2019 sú nadmerné bundy stále v trendoch TOP. Pozrite sa podrobnejšie na predĺžené modely s neštandardnými rukávmi, štýlovými dvojitými vojenskými bundami s doprovodným dekorom. Pokiaľ ide o farby, neexistujú žiadne obmedzenia. Rovnako štýlové vzory v karmínovej, žltej, khaki, horčici, bohatej na modrú.

Štýlová bunda s kovovým efektom: skvelý trend jeseň-zima 2018-2019

Kovové a iné brilantné textúry - nesporný trend v posledných ročných obdobiach. To je najpamätívnejší a najjasnejší trend, ktorý už dlho nezmizne. Bunda s kovovým leskom zvýrazní Váš neprekonateľný štýl, prinesie obraz šarmu a originality.

Kovové bundy - výber jasných osobností. Nebojí sa hlásiť a stanú sa príkladom, ktorý sa bude riadiť ostatnými módnymi. A dávať lesklé oblečenie od hlavy k päte v tejto sezóne tiež nie je zakázané. Ale ak ešte nie ste pripravení na také brilantné experimenty, môžete sa obmedziť na bundy s "kovovými" vložkami vo forme vreciek, golierov a manžiet.

Štýlové bundy v etnickom štýle: kvetinové a geometrické potisky jeseň-zima 2018-2019

Čiernobiela a zľahka prekvapí nikoho, aj keď hovoríme o značkových šatách. Oblečenie v etnickom štýle zdobené kvetinovými a geometrickými motívmi je naozaj chytľavé a atraktívne. Táto bunda bude váš najlepší nákup, pretože sa ľahko hodí do mestského, kancelárskeho štýlu.

Je lepšie nosiť etnickú bundu s oblečením vyhradených odtieňov, nechcete sa premeniť na "snehovú búrku" babičku. Je to dokonalý jasný dôraz na kancelársky oblek s sukňou alebo nohavicami so šípkami. V príležitostnom štýle vyberte jednoduché farebné nohavice s tyrkysovými a inými jemnými tónmi, tričko s malým vzorom, topánky na klinoch alebo na vysokej lietadle.

Módne bundy v štýle mužov

Keď sa na prvý pohľad pozriete na obrázok s pánskou bundu, zdá sa, že si túto vec vypožičal od svojho priateľa. V súčasnosti nie je pánska bunda kompletná bez objemných rukávov a rozoznateľných obložení v ramenách. Na jeseň a zime v rokoch 2018 až 2019 sa modely, inšpirované estetikou osemdesiatych rokov minulého storočia, opäť objavili na mólach s "zosilnenými" ramenami od Isabel Matant a M. Patmos. Takéto modely sú dôkazom toho, že žena dokáže vytvoriť svoj vlastný osud tým, že nesúhlasí s podporou úloh vo všetkých sférach života.

Štýlový šľachtický vzhľad: sametová bunda

Velvet je bezpochyby najvhodnejším materiálom pre chladnú sezónu. Krehká textúra velúru a sametu ohrieva dievčatá v každom zmysle, dávajú im obraz šľachty a aristokracie. Na jeseň av zime 2018-2019 sú všetky štýly bundy prípustné: obmedzené v mužskom štýle, predĺžené v štýle 80. rokov, orezané saténovými klapkami. Je dôležité, aby všetky tieto odrody boli zamatové.

Kožená bunda: neštandardný trend jeseň-zima 2018-2019

Klasické bundy majú samozrejme právo byť súčasťou základnej šatne podnikateľky, ale tieto modely sú také nudné, že nespôsobujú účinok, ktorý sa od nich očakáva. Kožené bundy sú iná vec. Módne návrhári Nina Ricci a Salvatore Ferragamo predstavili verejnosti štýlovú koženú bundy, ktorej strih odhaľuje nové aspekty ženskosti. Navrhuje sa, aby sa skombinovali s elegantnými koženými midi sukňami, ktoré vytvorili neuveriteľne štýlový mono luk. Značka Fay predstavila svoju verziu kombinácie bundy - módnu koženú bundu v čiernom odtieni, tónové legíny a vstavanú rolák.

Dlhé rukávy bez bundy: jeseň-zima 2018-2019

Bez rukávov bunda je univerzálny model, ktorý vám pomôže pri každej situácii, či už je to kancelársky luk alebo príležitostný vzhľad s džínsy a tričkom. V závislosti od materiálu plášťa sa môže nosiť ako samostatná vec alebo nosiť pod vonkajším oblečením. Stylisti odporúčajú kombinovať predĺženú bunda bez rukávov s klasickými nohavicami a rolák, džínsy a voľnú blúzku. Dodatočné dekorácie pre tento obrázok nie sú potrebné.

Módna bunda peplum: jeseň-zima 2018-2019

Jacket-peplum je model s plyšovou suknicou. Takáto vec je nevyhnutná na maskovanie niektorých nedokonalostí postavy. Ale to neznamená, že bunda by mala byť vybraná len pre nádherné dievčatá, model vyzerá skvele na ľubovoľnom obrázku. Na tenkých dievčatách vyzerá bunda-peplum neodolateľná a zdôrazňuje dokonalé a elegantné krivky tela.

V trende modelu peplum s najrozličnejším rezom sukne:

  • standard
  • kliny
  • s klipsmi v páse

Túžba po zjednotení a pohodlí viedla k vzniku takéhoto šatníka ako bundy. To je nepostrádateľná vec pre rušné dievčatá, "čarovná hůlka" obchodnej ženy, matka s večným nedostatkom času premýšľať o obrazoch, mestská žena módy, ktorá preferuje pohodlie. Naplňte svoj šatník so štýlovou bundu a nebudete sklamaní pri nákupe.