Svet

Horoskop pre rok 2019 pre Býka (ženy a muži)

Býk je zemským znamením, ktoré je chránené Venušou. To ovplyvňuje charakter ľudí narodených pod týmto znakom. Zoznam charakteristických čŕt Taurus zahŕňa: snovosť, silu mysle, extravaganciu, citlivosť, smäd po pohodlí, lenivosť, pokoj, konzervativizmus, nálada, tvrdohlavosť, pragmatizmus.

Horoskop pre rok 2019 pre Taurus

Relatívna stabilita Roku žltého prasa bude prerušovane prerušená prekvapením. Väčšina z nich bude pozitívna a príjemná, ale stále by ste mali byť pripravení na rôzne testy.

Tento rok sa Taurus môže spoliehať na pomoc mesiaca. Pod jej sponzorstvom môžete bezpečne vytvoriť nové užitočné kontakty a spoliehať sa na podporu príbuzných a priateľov. Väčšina hodnôt získaných počas tohto obdobia patrí do duchovnej sféry.

Dokonca aj počas roka môžete rozmaznávať nadmerné prejavy svojich ambícií. Túžby, ktoré sú mimo prípustné, môžu prilákať veľa problémov vo všetkých sférach života. Nemali by ste byť príliš sebavedomí. V prípade, že ťažkosti sú nevyhnutné, je lepšie nechať si pomôcť skúsenejší ľudia.

Mužský býk

Mužské telá majú tendenciu zobrazovať obraz spojený so všetkými pojmami "skutočný človek". Avšak títo silní ľudia sú často tvrdohlaví a podráždení. V nasýtenom roku 2019 sa pokojný Taurus rýchlo cíti unavený kaleidoskopom udalostí. V takomto prípade sa im ušetrí schopnosť rýchlo sa prispôsobiť situácii a podľa potreby vstúpiť do procesov. Je dôležité, aby sa Taurus pohyboval v čase a aby nezmeškal svoju šancu. Nebojte sa, či prvá skvelá príležitosť na dosiahnutie úspechu nebola taká produktívna. 2019 prinesie oveľa viac takýchto šancí. Ako rýchlo a efektívne budú použité budú závisieť len od samotných mužov Taurus.

Taurus žena

Tendencia žien Taurus žiť pomalým tempom v novom roku bude mať len prospech. Ak sa niečo naučia, budú na ňu tráviť viac času ako iní, ale pochopiteľne pochopia vedu. Ak majú robiť niečo v práci, čas strávený v nadmernom čase bude odôvodnený vynikajúcim výsledkom.

V niektorých situáciách podozrievavosť dámy-Taurus im nedovolí sústrediť sa na túto úlohu. To ich môže zničiť. Rok žltej prasa bude učiť, aby sa vyrovnal s emóciami a ovládol sám seba. V budúcnosti tento faktor prinesie ženám Taurus schopnosť efektívne využiť svoju šancu.

Rok bude rušný a aktívny. Taurus bude musieť veľa plánovať a zostaviť grafy, aby sa nestratil nič. Tiež v roku 2019 budú dámy prekvapené, ak si medzi svojimi priateľmi uvedomia kritikov a rozlúčia sa s nimi. Prekvapenia v tejto oblasti života nebudú najviac príjemné. Ale nakoniec bude všetko najlepšie.

Romantický horoskop pre Taurus

Muži tohto znamenia budú čeliť mnohým ťažkostiam a dokonca konfliktom v oblasti lásky. Budú musieť využiť svoje schopnosti ignorovať dráždivý a uhasiť plameň plameňa hádky. To trochu oslabí negatívny vplyv kozmických energií. Obmedzenie Taurus umožní zachovať harmóniu a rovnováhu v rodine napriek provokáciám druhej polovice.

Osamelým mužom-Taurus hviezd sa odporúča hľadať duša partnera medzi už známymi predstaviteľmi spravodlivého sexu.

Zamestnanie žien na pracovisku môže priniesť rodine nedorozumenie. Je dôležité nájsť rovnováhu medzi kariérou a rodinou v čase. Len v tomto prípade bude možné zachovať oboje. Môžete uvoľniť eskaláciu konfliktu plánovaním s obľúbenou dovolenkou.

Ak druhá polovica ešte nebola nájdená, potom sa v lete môžeme bezpečne spoliehať na nových romantických známych. Dlhá, jasná romantika sa môže zmeniť na manželstvo.

financie

Tí Taurus, ktorý bude veľa pracovať, bude bohato odmenený peniazmi. Najväčší zisk by sa však mal očakávať tým, ktorí sa rozhodli pre globálne zmeny v tejto oblasti života. Menej aktívni zástupcovia označenia sa môžu spoliehať na jednoduché šťastie, aj keď v tomto prípade príjmy nebudú také hmatateľné. Ak chcete využiť čo najviac šťastia, mali by ste sa pozorne pozrieť a počúvať rady skúsených ľudí. Výsledkom je, že v lete budú Taurus schopní riešiť problémy s bývaním.

Práca a kariéra

Rok žltého prasa umožní Taurusu preukázať svoje pracovné schopnosti a zdieľať skúsenosti s menej kvalifikovanými zamestnancami vo svojej oblasti. To bude mať priaznivý vplyv na situáciu ako celok a umožní nájsť nových partnerov. Ak sa opatrne priblížite k prípadu a nenecháte ujsť túto príležitosť, konkurenti nebudú mať žiadnu šancu.

Taurus musí byť vopred pripravený na skutočnosť, že rutinou budú časté zmeny plánov, všetky druhy úprav a vylepšení, neporiadok v dokumentoch. Je dôležité vybrať správny postoj a len prežiť toto hektické obdobie.

Kontakty s cudzincami môžu priniesť lukratívne zmluvy. Najdôležitejšie je vyjednávať kompetentne, aby sa nestratili všetky ziskové okamihy.

Taurus zdravie v roku 2019

Býk náchylný k plynulému meraniu života. Preto sa zmätok v roku 2019 môže rýchlo vyčerpať a dokonca zmariť. Pri správnom prístupe môže dynamika udalostí priniesť nárast sily. Je dôležité pozrieť sa na to, čo sa deje z pozitívnej stránky.

Žalúdok sa môže stať problémovým orgánom v roku 2019. Preto stojí za to preskúmať vaše menu a zamerať sa na zdravšie jedlo. Tiež pravdepodobne získať nadváhu. Tesné diéty nemusia nevyhnutne nasledovať. Stačí znížiť celkovú hladinu kalórií a odstrániť múku zo stravy a nadbytočného cukru.

Dôležitým faktorom pri udržiavaní zdravia je celkový pozitívny postoj. Môžu sa poskytovať pravidelné prestávky v práci a správny oddych. Aj pozitívne emócie prinesú rôzne cesty. Ako vždy, musí sa vyhnúť stresu, jeho účinok na telo je deštruktívny.

Horoskop pre rok 2019 od Paula Globa pre Taurus

Saturn bude mať ohromujúci vplyv na najbližších ľudí v Taurus. Táto planéta je veľmi špecifická. V dôsledku takéhoto vplyvu sa samotný Taurus môže cítiť v pohode vo vzťahoch s príbuznými a druhou polovicou. Niekto to môže dokonca viesť k rozvodu. Treba mať na pamäti, že táto situácia má dočasný charakter a nedostatok starostlivosti a pozornosti od ostatných je výsledkom vplyvu kozmickej energie.

Prvých pár mesiacov v roku by sa mali iniciovať iniciatívy Taurus. Vzhľadom na veľkorysosť prejavov sponzorstva Jupitera prinesú mnohé podniky vynikajúce výsledky. Počas tohto obdobia sú možné malé pozitívne udalosti v každodennom živote a hlasný triumf.

V druhej polovici roku 2019 bude pre manželstvo veľa času. Môžete tiež pochybovať o lojalite partnera a chodiť na dovolenku zvlášť. Vplyv Saturnu posilní vnútorné vzťahy v rodine. Od polovice mája do začiatku júla - obdobie najväčšieho vzrušenia. V tejto dobe sa Taurus bude cítiť úplne šťastný.

Loading...