Krása

Khaki bunda: vojenské módne trendy

Až donedávna bola khaki spojená výhradne s vojenskými uniformami. Ale módni návrhári našli určitý šarm v olivovej farbe, ktorá sa úspešne používa na oblečenie v bežnom štýle a slávnostné šatne.

Khaki je doslovne preložený ako "pokrytý prachom". Je ťažké nazvať tento odtieň jednoznačným, je to viacfarebná a hlboká farba, ktorá kombinuje niekoľko prvkov - zelená, šedá, žltkastá, čierna, béžová, atď.

Všetky z nich vytvárajú elegantnú tkaninu, ktorá vám umožňuje vytvoriť množstvo variantov vojenského oblečenia.

Trochu histórie

Po vojne sa textilné továrne nemohli pochváliť rôznymi farbami tkanín, mnohé z nich boli prestavané na výrobu odevov pre vojakov.

Ale aj v tejto ťažkej dobe sa dievčatá pokúšali zdokonaliť svoj obraz a zmeniť svoje oblečenie tak, aby vyhovovali vlastným potrebám. Tak sa objavili bundy, nohavice, khaki vesty. Môžu byť považované za zakladateľov vojenského štýlu, ktorý bol znova vychovaný na módnom podstavci modernými dizajnérmi.

Olivovo sfarbené oblečenie sa často stalo predmetom preferencií mladých ľudí, ktorí s jeho pomocou protestovali proti vojenským konfliktom. Predstavitelia subkultúr - hippies, rockové khaki oblečenie hlavné prvky ich obrazov.

Farby súčasných módnych zbierok nesledujú žiadne ciele a len vyzývajú k zdôrazneniu štýlu a elegancie dievčat. Odtiene khaki sa stali pokojnejšími a miernejšími, bez vzdorných "ochranných" farieb vo vojenskej uniforme.

Bundy vo vojenskom štýle: Módne khaki 2018

Najnovšia zbierka slávnych dizajnérov ukázala, že khaki môže byť ľahko použitý na navrhovanie bežného oblečenia.

Obzvlášť si pamätám výstavu Olivie Palerma s jej vynikajúcimi vojenskými bundami, ktoré dobyli kritikov v Milánskom týždni módy.

Prečo stojí za to mať vo vašom šatníku khaki vrchné oblečenie? Ako ženské a žiada moderné módy?

Vojenské bundy sú klasikou módnych preferencií. Spolu s leopardovými výtlačkami a "metalickými" odtieňmi je khaki vrchné oblečenie nevyhnutné pri vytváraní obrazov v mestskom štýle.

Nepochybnou výhodou khaki bundy je schopnosť harmonizovať s ostatnými predmetmi oblečenia. Ženské šaty, sukne na ceruzky, "na podlahu" budú mať z okolia úžitok iba s olivovo sfarbeným vrchným oblečením.

Vzhľadom k hĺbke farby sa khaki vrchné oblečenie môže sústrediť na iné odtiene vášho obrazu. Na pozadí olivových farieb, ako sú ružové, zlaté, leopardové, trendové pruhy a flitre, vyzerajú oveľa jasnejšie a atraktívnejšie.

Štýly bundy sú zdobené veľkým množstvom veľkých vreciek a gombíkov veľkého priemeru.

Najnovšie módne kolekcie oblečenia vojenského štýlu získali určitú mäkkosť, ktorá umožňuje menšie prvky výzdoby - stojanový golier, mao, popruhy a malé reťaze.

Okrem hrubé tkaniny na dizajn bundy používa jemný hodváb, krajkové vložky, veľké výšivky, flitre a ďalšie dekorácie.

Ponúka bundy khaki vojenského štýlu

Khaki vrchné odevy neztratili ozveny vojnových rokov, takže dokonca aj moderné modely by mali mať špeciálne manžety, vrecká, spony atď.

Trend 2018 - vojenské štýlové bundy so šitými ramenami, vizuálne pripomínajúce náramky.

Spolu s náramkami v módnych kolekciách, bundy so stojanovým golierom vedú niekoľko funkcií. Na jednej strane je to čisto dekoratívny prvok vrchného odevu, na druhej strane tento golier má ochrannú funkciu.

Vojenský štýl bundy so stojanovým golierom vyzerá skvele na postave a dokonale chráni pred nepriaznivým počasím a vetrom.

Khaki parka

Park je ideálom moderného neformálneho štýlu. Je vhodná v každom obraze a napriek vábnemu štýlu vyzerá veľmi žensky.

Fit parky rôzne zdržiavanie, nedostatok dekoratívnych prvkov. Ak chcete mať vo svojom šatníku praktickú, pohodlnú a odolnú bundu, potom je khaki park tým, čo potrebujete túto zimu.

Kakaové bundy vo vojenskom štýle

Skvelé riešenie pre chladnú zimu, keď chcete so sebou kombinovať najnovšie štýlové trendy a praktickosť. Bundy vo vojenskom štýle môžu byť buď monofónne alebo maskované.

Verzia tlače je viac "kričať", umožní vám byť vybratá z davu a upozorňovať na seba, že nemôžete povedať o monofonickom kolegu.

Duta bunda khaki v každom prípade vyzerá štýlovo a atraktívne. Okrem toho v tomto oblečení nebudete zmraziť.

Venujte pozornosť modelu s okrajom srsti. Vyzerajú viac ženské, vyhladzujú ostré rohy obrazu.

Trench vojenský štýl 2018

Prírodný kabát - najlepšia možnosť pre neskorú jeseň a teplú zimu. Ako stredný model medzi pláštenkou a predĺženým plášťom, vyvýšenina vyzerá neuveriteľne štýlovo.

Khaki farba umožnila zdôrazniť jedinečnosť tohto štýlu. Mnoho modelov je vyzdobených dvoma radmi tlačidiel, veľkými náplasťami.

Ale najlepšie zo všetkých výkopov vyzerá v kombinácii s pásom s veľkou sponou.

Khaki Koža: Trendy 2018

Koža sa vracia do módnych zbierok. Čoraz viac módny guru používa na šitie elegantných, vzdorných sukní rôznych farieb. Nezanechá bez pozornosti a svršku.

Khaki bundy požičané od vojenských pilotov. Môže ísť o demi-sezónne modely a viac otepľovaných verzií na linku pre studenú zimu.

Modely sú stručné, zdobené sponami s veľkými zubami, skryté a náplasťové vrecká.

Ako nosiť khaki bundy

Mnoho módnych žien sa stará o oblečenie vo "vojenskom" štýle len preto, že nevedia, ako a s tým, čo ich kombinovať. Takáto dvojznačná farba, akou je khaki, na prvý pohľad je ťažké spájať sa s inými prvkami obrazu.

Pokúsime sa túto chybu vyriešiť.

Hlavná vec je kontrast. Vytvorenie obrazu v štýle vojenskej, musíte kombinovať úplne iný štýl oblečenie. Napríklad elegantné čierne šaty, krátke krajkové šaty, sukne rôznych štýlov vyzerajú ešte atraktívnejšie v kombinácii s khaki vrchným oblečením.

Zlikvidujte nepotrebné dekoratívne predmety. Ak sú na saku prítomné, nemali by ste doplniť svoj obrázok veľkými náramkami, jazdiť s jasnými odbojnými výtlačkami. Make-up by sa tiež mala vykonávať v upokojujúcich farbách.

Kotníkové a dlhé topánky v čiernej alebo zelenej farbe sú ideálne pre tento vzhľad.

Ak sa ako dno používajú štíhle džínsy alebo klasické nohavice, potom si vyberte pevné modely bundy.

Noste si skrátenú bundu pod sviežou krajkou, ktorá vizuálne vyhladí a vyváži ju.

Bundy khaki vo vojenskom štýle - praktické a štýlové oblečenie pre každodenné obrazy. Rozmanitosť odtieňov farby olív vám umožňuje vybrať si pohodlné a módne vrchné oblečenie, ktoré diverzifikuje a zdokonaľuje tupý zimný vzhľad.