Krása

Módne svetre jesennej-zimnej sezóny 2017-2018

S moderným rytmom života udržať krok so všetkými módnymi trendmi je ťažké, ale chcete vždy vyzerať originálne, elegantné, elegantné. A stále zostáva túžba, aby táto vec bola útulná a pohodlná. A toto je stopercentné privilégium sveteru. To je dôvod, prečo to nikdy nezmení. Množstvo rôznych štýlov vám umožňuje vybrať si pletený model pre náročnú zimu a zápalnú párty.

Svetre nestratili svoju popularitu medzi mužmi a ženami všetkých vekových kategórií už viac ako jedno storočie. Elegantnosť v prepojení mimoriadnych vzorov, tepla a pohodlia - to všetko láka svetových dizajnérov rok čo rok a prezentuje svetre ako súčasť svojich módnych zbierok. Aké modely sveterov bude módne v jesennom a zimnom období rokov 2017 - 2018, budú uvedené v dnešnej publikácii.

Ručne vyrobený sveter

Dámský pletený sveter ručne vyrobený

Nič nezdôrazňuje vašu originalitu ako sveter, vyrobený vlastnými rukami. Pletený výrobok je absolútnym superhit pre všetky časy. Ručné pletené svetre zostávajú v rokoch 2017 - 2018 ako vrchol, šatníková dekorácia. Dnes na globálnom internete môžete nájsť pôsobivú paletu modelov trendových sveterov s podrobným opisom pokroku. To by len túžilo.

Pánsky pletený sveter ručne vyrobený

Očistené a úľavné pletenie sveterov pre mužov zostáva v trende. Rozmaznávajte svoju druhú polovicu so zaujímavým produktom.

Veselý sveter

Exkluzívny dámsky sveter

Hlavnou správou sezóny sú originálne, avantgardné a exkluzívne modely, ktoré zničia stereotypy o svetre. Pomocou príkladu známych značiek môžete vidieť, ako legrační sveter môže zdôrazňovať individualitu a originalitu. V takom svetre sa nuda odstráni ručne a ostatné budú účtované pozitívnou energiou od vás.

Farebný pánsky sveter

V nadchádzajúcej zimnej dobe sa jasné farby a odvážne štýly nevyhýbali zbierkam pánskych svetrov. Pre väčšinu mužov nie je takýto svetrový vrh typický, ale stojí za bližší pohľad.

Svetre, vystavuje časť tela

Barevné ramená robia obraz moderným a nádherným. Módne svetre zdôrazňujú ženskú dôstojnosť a sexy formy. Svetrek je kombinovaný s koženou bundou alebo kožuchovou vestou, čo vytvára nielen náhodný, ale aj pôsobivý vzhľad slávnostnej udalosti. V súčasnej dobe ponúka štylistickí šľachtici ponožky s holými ramenami - rolák alebo blúzku. A nenechajte sa prekvapiť, ak sa stretnete s mužom, ktorý nosí sveter so zníženým ramenom.

Klasický sveter: na sviatok a na svete

Klasický dámsky sveter

V modernej móde sa môžu ľahko stretnúť najrôznejšie štýly a trendy, ale klasický klasický vzhľad sa nikdy nezmení. Veľký Coco Chanel, ktorý si vzal privilégium na nosenie nohavíc pre mužov, tiež popadol svetre.

Pánsky klasický sveter

Klasické modely pulóverov sa dajú nájsť v ženské aj pánskej šatníku. Monotónové klasické svetre sú pre mužov dôležité. Prednosť pri výbere klasického modelu svetrového muža by sa mala venovať obchodným farbám: biela, čierna, šedá a tmavo modrá.

Kombinovaný módny sveter 2017-2018 pre mužov a ženy

Textúra módneho svetre v nadchádzajúcej sezóne môže byť nepredvídateľná. Metalizované nite, laminovaná vlna, svetlý mohér v kombinácii s pravou kožou alebo saténovou tkaninou.

Nadrozmerný štýl

Dámský sveter "veľkosti väčšej"

Dlhá, jasná, široká - to je presne to, čo trendový sveter vyzerá v sezóne jeseň-zima 2017-2018. Kľúčovým trendom je objem, ktorý vytvára vizuálne dojem, že ste si pri výbere svetre zle vybrali pár veľkostí. Avšak masívnosť je vyhladená ženskými a romantickými prvkami dekorácie: aplikácie, kamene, flitre, okraje, plesy, pompony ... Veľkolepé svetre v nových zbierkach sú vyrobené z veľkej rustikálnej viskózy. Úľavu je stále dôležitá v budúcej sezóne.

Pánsky sveter

Mladý a atletický pánsky sveter v štýle verzie najviac vyhovuje. A stretnúť sa s nimi v zime zbierky módnych domov môže byť dosť často.

Dekorovaný trendový sveter 2017 - 2018

Dámsky sveter s dekoratívnymi prvkami

Vezmite prosím na vedomie, že módne svetre v nadchádzajúcej sezóne sú nevyhnutne zdobené niečím: draperie, asymetrické vložky, kožušina.

Kožušinový dekor v pánskom svetre

Zvlášť zaujímavý je pánsky sveter s kožušinovou vložkou.

Štýlový sveter 2017 - 2018 s potlačou

Dámsky sveter so vzorom

Modely a vzory minulých rokov a dokonca stáročí sa vrátili k móde. Ak si zvolíte hit sveter, venujte pozornosť modelu s odvážnym a chytľavé tlače - ako na farebné cigánske sukne. Farebný ornament zvlášť vyzerá dobre na brunetoch a červeno-červených hlavách. V tejto zimnej dobe, ako jasné grafické údery a škandinávske vzory. Dámske svetre, v ktorých sú prítomné etnické motívy, sú ideálnou voľbou pre fanúšikov štýlu boho.

Pánske potlačené sveter

Pánsky sveter s potlačou je čoraz bežnejší na módnych prehliadkach. Obraz celebrít, jasný nápis, logá a geometria - hlavné tlače na pánskom módnom sveter v jesennej sezóne - zimné 2017 - 2018.

Orezaný sveter - hit 2018

Dámsky sveter do pásu

Skryté modely sveterov sa objavili v móde Olympus v minulom roku. Nadchádzajúci zimný trend sa nezmení. Svetre do pásu vyzerajú dynamicky a omladzujú. Vychádza dobre s klasickými nohavicami, džínsy a rôznymi modelmi štýlových sukní.

Pánsky orezaný sveter

Krátky pánsky sveter, najmä s vysokým krkom, dokonale chráni pred chladom a dáva brutalitu nositeľovi.

Dámske svetre s nafukovacími rukávmi

Bundy baterky a nafukovacie dlhé rukávy zostavené do akordeónu sa stávajú skutočným prvkom sveteru. Couturiers predstavili montážne modely s neštandardnými rukávmi.

Šaty svetr pre štýlové módne oblečenie

Perfektne slúži ako samostatný svetrový sveter, vyrobený podľa typu šiat. Môže byť rovná aj lichobežníková. Dávajte pozor na skutočnosť, že sa nosia ženské šaty svetre s čiernobielymi neprístupnými pančuchami alebo legami pre ženy a pánske oblečenie pod džínsy alebo tóny v tóne.


V sezóne jeseň - zima 2017-2018 nie je potrebné si zvyknúť na šokujúci masívny sveter, pretože aj klasika zostáva v trende. Hlavná vec je cítiť sa pohodlne a existuje veľa krásnych modelov.