Krása

Módny ženský šál: Nové položky v roku 2018 a ako ich nosiť

V roku 2018 je šál najobľúbenejším ženským doplnkom, preto ho zapíšte do zoznamu povinných sezónnych nákupov. Svetoví kupujúci ponúkajú v roku 2018 všetky druhy šatiek. Napríklad Jil Sander - v športovom štýle s červenými pruhmi, Raquel Allegra - ultra dlhá, Manish Arora - s kvetinovým potlačou, Marni - hodvábne polka bodky. Ale to nie je celý zoznam značiek, ktoré pri najnovších prehliadkach svojich módnych kolekcií doplnili obrazy modelov so štýlovými šatami. Aké šatky budú v nadchádzajúcej sezóne v móde a ako ich nosiť, prečítajte si a pozrite si fotografiu nižšie.

Kvety na módnych šatách v najbližšej sezóne

Najnovšie výstavy módnych značkových zbierok veľmi často demonštrujú jedinečné varianty teplých šálok rôznych textúr a textúr. Jeden z nových produktov v roku 2018 bol šál, ozdobený objemnými kvetmi. Návrhár značky Alexander Arutyunov vydal niekoľko unikátnych dámských šálov s kvetinovými ozdobami.

Stojí za to nosiť šál s bundou, alebo je lepšie si vybrať novinku - fúkaný šál?

Dizajnéri boli spokojní so zaujímavými modelmi ženskej šatky v roku 2018, čo ich zveličilo. Dokážete si predstaviť, aký je teplý produkt? Prečo sa zahrejete v teplom saku a zabalíte do hustého šálu, ak si môžete vybrať v smere fúkaného šálu? Celosvetová značka Versace je lídrom vo vytváraní unikátnej kolekcie nafúknutých šálok v roku 2018. Sú tak jasné, chytľavé, veľkolepé, že nie je možné im odolávať.

Výber ženské šál s nápismi - trend z roku 2018

Teplý šál s cyrilikovými nápismi je kombinovaný s takmer akýmkoľvek vrchným odevom zo samičieho šatníka. Samozrejme, na prvý pohľad sa môže zdať, že ste práve absolvovali alebo sa chystáte zúčastniť futbalového zápasu. Ak ste si nekúpili šál s nápismi, ocente štýl moderných modelov dizajnových produktov na fotografii nižšie.

Kožušinový šál - obľúbený v roku 2018: ako a čo nosiť

Kožušinový šál je ďalšou dizajnovou novinkou, ktorá je vyrobená prevažne v monochromatických krásnych odtieňoch, ktoré hrajú na celkovom kontraste s celou ženskou súpravou. Aj so začiatkom jari zimný vietor nikam nepríde, a preto pre ženy nie je šatka ďaleko nadbytočná, vrátane kože. Kožušinové otepľovanie v roku 2018 ponúka dizajnéri módnych značiek Missoni, Sally LaPointe a Dsquared².

Perie šatka - Spectacular dekorácie

Ak to umožnia jarné počasie, potom žena môže urobiť svojich priateľov na uliciach v šálke peria. Slávna značka Vaska ponúkla pečné modely skutočným módnym ženám. Nenechajte si ujsť príležitosť cítiť príjemný trend na seba. Stylisti ponúkajú nosiť perie šály s otvoreným hlbokým štiepením.

Módna šachová dámska šatka: originálne dizajnové riešenia

Hádzanie cez rameno módne šachovnicu ako uterák, okamžite sa premieňate. Zaujímavé šachovnicové možnosti pre ženskú šál ponúkli módny návrhár značky Dsquared². Niektoré dámy sú skepticky v šatách v klietke, pretože takáto tlač, podľa zastaraných stereotypov, je považovaná za mužskejšiu. Kockovaný šál je schopný aktualizovať obrázok a dať harmóniu.

Štýlové tenké šály

Tenká šatka zdôrazňuje individualitu sofistikovaného obrazu. Tenký šál sa nosí veľmi ľahko: nepravidelne vietor jeden alebo niekoľko otočí okolo krku, ako umelec ulici. V nadchádzajúcej sezóne dizajnérka Alena Akhmadullina ponúka perfektné oblečenie, doplnenú o ľahký tón na šatku s odevom. A módna značka Salome odporúča kúpiť šifón dlhé šatky, ktoré dajú ženu štýl a sofistikovanosť.

Biely šál: vytvorte elegantný vzhľad

Návrhár značky Ivka navrhuje nosiť biely šál v roku 2018, aby vytvoril elegantné obrazy. Módny biely šál určite osvieži váš šatník, hlavne preto, že mnohé obchody ponúkajú vynikajúcu škálu modelov v bielej farbe. Biela šálka sa nikdy neobťažuje. Nosenie je to potešenie.

Ako nosiť najobľúbenejšie pletené ženské šály

Zahrejte a dajte obraz pikantnosť pod silou pletených šálov. Šatka vyrobená z vlnených nití, obzvlášť ak je pletená vlastnými rukami, chráni nielen pred podchladením a prechladnutím, ale prináša aj chuť k vytvorenému obrazu ženy. Značka Agnona odporúča kúpiť jednu z módnych šálov v béžových odtieňoch s mliečnymi odtieňmi. Návrhárska módna spoločnosť Altuzarra vydala celú kolekciu pletené pruhované šatky z mliečno-modrej, červenej a čiernej pruhy. Missoni doplnila najnovšiu módnu kolekciu so štýlovými viacfarebnými pletenými šatkami, ktoré môžete bezpečne vziať ako základ a vytvoriť podobné majstrovské dielo s háčkovaním alebo pletením vlastnými rukami.

Ako nosiť šál

Volumetrický šál LIC, ktorý je viazaný vašimi vlastnými rukami so zaujímavým vzorom, vyzerá pôsobivo. Pri výbere zaujímavého modelu postele je dôležité, aby sa spojil s celkovým oblečením. Samozrejme, že v našom oblečení neponúkame nič super originálneho, ale odporúčame vám, aby ste si ju v základnej šatni ako útulné a pohodlné veci. Posúďte sami o sebe štýl, funkčnosť a spoľahlivosť šálu LIC.

Ako nosiť teplý vlnené šály s kapucňou

Ak nechcete nosiť klobúk, a na ulici - "nie v máji," potom venujte pozornosť univerzálny teplý šál s kapucňou. Takýto univerzálny model určite ochutná. V nielen vy môžete zahriať, ale tiež zdôrazniť vytvorený obraz. Stylisti nedoporučujú nosiť šál s kapucňou svetlých, kanárskych farieb, pretože modely v chytľavých odtieňoch vyzerajú detinské. Je lepšie vybrať neutrálne farby, ktoré sú v súlade so základnými produktmi súpravy.

Podľa stylistov by každá žena mala mať aspoň štyri typy šál, ktoré vám umožnia vytvoriť individuálne a jedinečné obrázky. Ako môžete vidieť, rok 2018 odhaľuje žene veľký výber štýlových šálových modelov. Nebojte sa experimentovať! Ukážte svoju fantáziu! Buďte vždy módní a elegantní!