Články

Top 10 filmov žánrovej fikcie 2017

Žáner "fikcie" znamená porušenie hraníc konvencií a bežných skutočností. Použitie predstavivosti umožňuje autorom preniesť divákov do fiktívneho sveta a farbiť ich výtvory v emocionálnych farbách. Láska k týmto filmom je zvláštna pre ľudí, ktorí chcú aspoň krátko uniknúť z reality a snov.

"Geostorm"

Na monitorovanie poveternostných podmienok na Zemi bola vynájdená a zostavená špeciálna stanica s názvom "Holanďan". Šetrí planétu z abnormálneho tepla, búrky a iných katastrof. Ale v rámci kontrolného orgánu programu existujú nezhody, ktoré vedú k prepusteniu tvorcu stanice. Po určitom čase zariadenia zlyhajú, čo vedie k nepríjemným následkom. Tí, ktorí tento problém objavili, sa domnievajú, že to bolo spôsobené sabotážou a iba tvorca staníc ho môže odstrániť. Film sa neskoro objavil vo veku 20 rokov. Okrem toho je plný hlúpoch, ktoré sú spojené s úplnou neznalosťou zákonov fyziky autormi.


"Blade Runner 2049"

Replikované bio roboty sa často dostanú mimo kontrolu ľudí. Lovec pre takýchto utečencov ukončil svoju činnosť a odišiel z Los Angeles. Po 30 rokoch sa situácia na planéte zhoršuje skutočnosťou, že slnko je úplne skryté za mraky a energetická kríza rastie. Ľudia jedia len geneticky modifikované potraviny. Obrovská spoločnosť okrem jedla vyrába nové bioroboty, ktoré sú schopné zničiť svojich predchodcov. Jeden z týchto robotov replík objaví box obsahujúci niečo neobvyklé, ktoré môže zmeniť históriu v robotovi, ktorý ho zabili.

Film bol pokračovaním "Blade Runner", ktorý vyšiel v roku 1982. Nový film ponúka nový koncept, prepojený s ponurým futuristickým. Je určite nádherne zastrelené, čo sa stáva jednou z najjasnejších výhod filmu. To sa stáva obzvlášť dôležité na pozadí slabého pozemku a dialógov.


"Diera v ľade"

Príbeh filmu hovorí o tom, ako sa Rusi kúpajú v ľadových dierach počas mrazivých búrok. Všetky televízne kanály to fúkajú. Každý si sleduje svoje vlastné ciele: niekto je vytrvalý alebo prejavuje hlbokú nábožnosť; obzvlášť šťastní zachytia čarovnú šťuku; a niekto sa ponorí do ľadovej vody pri hľadaní chýbajúcej ženy.

Filmové filmy budú oslovovať tých, ktorí rozumejú a milujú video umenie. Toto je určite avantgardný film. Zaujímavým krokom bolo použitie rytmizovaných línií a básní v dialógoch. Kritici sa domnievajú, že vo filme je nedostatok vtipov a satiry, čo robí film smiešne. Snáď by situácia mohla byť opravená prísnejšou televíziou.

"Tajomstvo siedmich sestier"

Nebezpečná nadmerná populácia planéty prinúti vládu, aby vydala zákon, ktorý zakazuje mať viac ako jedno dieťa v rodine. Ak máte podozrenie na výskyt druhého a nasledujúcich detí, lekár by mal urýchlene konať. Niektoré ženy sa jednoducho vyhýbajú návšteve lekárov. Jedna zvlášť zúfalá dáma však umožňuje narodenie siedmich dievčat. Aby zabezpečili bezpečný život pre seba a svoje deti, rodičia vypracujú plán, podľa ktorého majú svoje dcéry názvy podľa dní v týždni a chodia na ľudí len v ich vlastný deň. V určitom okamihu rodičia nepočíta jedna z dievčat. Tu začínajú udalosti filmu.

Tento film vyvoláva problémy, ktoré už nie sú v dnešnej spoločnosti fantastické. Nadmerná populácia planéty neprekvapí priemerného človeka. Ale atmosféra trápnej budúcnosti v filme je rešpektovaná. Pokiaľ ide o samotný film, pre ňu nebol pridelený veľký rozpočet. Preto kvalita obrazu je chromá. Čo je naozaj stojí za to vidieť v tomto filme je hra herečka Numi Rapas. Okrem svojej očividnej krásy dievča perfektne hrá sedem rôznych postáv naraz s vlastnými postavami a návykmi.


"Greysfild"

V príbehu, spoločnosť mladých ľudí ide do vidieckeho domu na odpočinok a odpočinok. V priebehu zábavy si chalani všimnú, ako meteorit padne na zem. Mladí ľudia hľadajú nie-pozemský objekt a hneď ho nájdu. Obtiažnosť spočíva v tom, že cudzie bytosti, ktoré stratili predmet, ktorý nie je pre pozemských obyvateľov nezvyčajný, nie sú ochotní zanechať to tak ľahké. Pre chlapcov, ktorí našli predmet, začne lov.

Autori sa snažia prezentovať film ako pseudo-dokumentárny obraz. V posledných rokoch tento žáner zažíva hlbokú krízu a tento film len znova zhoršil situáciu. Na samom začiatku filmu je na niektorých miestach vyhlásený za vážny tragický film. V rovnakej dobe, hlúpy bloopers zase to do frašky. Divák musí vyvážiť medzi dvomi rôznymi štátmi a v dôsledku toho samostatne pochopiť, ako sa s touto situáciou zaobchádzať.


"Spiderman: Návrat domov"

Po návrate domov chce Peter Parker robiť tieto veci, ale Tony Stark verí, že mladý muž za 15 rokov nestojí za riziko. Takýto verdikt seniorov nebráni Spiderovi, aby sa zapojil do vyšetrovania zločinu Adrian Tums - inžiniera, ktorý má svoj gang. Páchateľ ukradne kozmické silné artefakty a vytvára zbrane pre pozemských zločincov.

Film je väčšinou reprezentovaný farickou komédiou. Romantika vo filme nie je vôbec, ale fanúšikovia akcie majú niečo na prospech. Filmoví kritici poznamenali, že celý cyklus filmov o Spider-Manovi je inžinier Tums pravdepodobne svojim najkrajším a najcharistickým rivalom. Mali by ste sa pozerať na film aspoň preto, aby ste sa oboznámili s týmto antihrdcom.

"Transformers: The Last Knight"

Piata časť eposu o transformátoroch hovorí o tom, ako Optimus Prime nájde svoju domovskú planétu. Nanešťastie je mŕtva a podľa niektorých zdrojov je známe, že hrdina sám je na vine. V priebehu príbehu sa snaží pochopiť, ako sa to stalo a oživiť planétu. Ale pre realizáciu plánu je potrebné získať silný artefakt na zemi.

Ak sa pred uvoľnením piatej časti "Epocha" považovala za najhoršiu epizódu, "posledný rytier" prekonal predchádzajúce zlyhanie autora. Ak vezmeme do úvahy, že rozpočet filmu bol obrovský, malý počet špeciálnych efektov a počítačovej grafiky poskytol divákom film s dĺžkou dva a pol hodiny, možno považovať za nevýznamný.

"Alien: Covenant"

"Testament" je obrovská loď s cieľom vytvoriť nové kolónie na iných planétach. Keď lietanie na jednu z vybraných planét pre loď je poškodené a posádka sa rozhodne pristáť na najbližšej, vhodnej pre túto planétu. Ale tu žije nebezpečný android, ktorý môže byť nebezpečný pre nových nájomcov.

Film je plný fantastických odpadkov. Existuje veľa roztrhnutých hláv, rozptýlených vnútorných orgánov a atraktívnych nahých dievčat. Film môžete bezpečne nazvať jedným z najbizarnejších filmov vo svojom žánri.

"Strážcovia galaxie - časť 2"

Vyskúšajte galaxiu prenajatú na ochranu špeciálnych batérií suverenity. Namiesto svojich priamych povinností stráže tieto batérie ukradnú a utiekli. Cestou stretnú silnú bytosť - Ego, ktorý sa ukáže byť otcom Petra Quilla. Petrov kolegovia majú podozrenie, že Ego má zlé úmysly. Okrem toho piráti, ktorí sa vzbúria proti svojmu vodcovi, tiež zasahujú do starostlivosti.

Kresba na obrázku má zaujímavý sprisahanie, ale v strede obrazu bude divák nudiť. Ak túžba po akcii a dynamike núti nikoho, aby opustil chodbu, potom "prežil" bude mať silný jasný koniec.

"Rozsah"

Mladá dievčina môže získať atraktívnu ponuku od veľkej spoločnosti "Sphere" spolupráce. Prijatím ponuky má May dostatok privilégií, ale na prekvapenie manažmentu spoločnosti ich ťažko používa. Zaujímavá je skutočnosť, že riaditeľka "Sphere" ponúka dievčaťu projekt, počas ktorého budú môcť návštevníci sociálnych sietí sledovať jej život. Ale aké nebezpečenstvo prináša takúto ponuku hrdinovi a jej blízkym?

Film používa všeobecný strach zo sledovania, aby situáciu zhoršil. Ale autori dokážu vydesiť len deti alebo ľudí s podobnou úrovňou inteligencie. Film sa pokúša rozprávať o tom, že sociálne siete sú zlé, ktoré robia skromné ​​dievčatá do rozčúleného človeka, ktorý sleduje nárast likes. Na tento účel používame fantastické technológie, ktoré sledujú hrdinku na každom centimete jej cesty.

Loading...