Krása

Módne topánky jesennej a zimnej sezóny 2017-2018

Dnešná publikácia je venovaná najjasnejším trendom a trendovým ženám v sezóne jeseň - zima 2017 - 2018. Po analýze najnovších relácií jesenných a zimných kolekcií módnych dámských topánok môžeme identifikovať 12 hlavných trendov.

Trendy sezóny jeseň - zima 2017 - 2018

Kotníkové topánky

Kotníkové topánky na hrubom klíne a vysokej plošine sú veľmi obľúbené. Táto forma podrážky je praktická a dokonale chráni pred nepríjemnými a nepríjemnými minusmi z jesenného chladu: špinavé postriekanie dažďom, mrznutím a chladom. Vďaka rôznym možnostiam sú kotníkové topánky vhodné nielen pre ženy s pokojným meraným tokom života, ale aj pre aktivistov.

Priviazané topánky

V moderných zbierkach v rokoch 2017 až 2018 zaujímajú šľachtické topánky vedúcu pozíciu, pretože ich dizajn zaisťuje pohodlie pohybu. Získanie takého modelu otvára možnosť úžasných objavov, úprimných pocitov a odvážnych snov.

Vojenské topánky

Skutočným trendom na jeseň av zime sú dámske topánky. Model, štylizovaný ako vojenská obuv, je pohodlný a praktický, pretože je kombinovaný s veľa vecí od ženskej šatne.

Kovbojské topánky a topánky pre dobrodružstvo

Cowboy-štýl topánky a topánky budú vyhovovať ľudové alebo country štýl oblečenie. Stojí za to zvážiť každodennú možnosť, pretože tieto topánky dávajú majiteľovi fantastickosť a rozhodnosť v každodennom živote.

Topánky - potrubia

Obušky s rozšíreným hriadeľom, ktoré triumfálne sa vracajú z 80. rokov, majú maximálny dôraz. Podivný model má mierne drsný vzhľad, ale je dostatočne originálny, aby sa mohol konať na poličke s topánkami od štýlových žien.

© Noa Griffel 2015

Obuv, pančuchy a topánky

Neprekonateľný dizajn, ideálny model topánok, ktoré sú opäť na móle. Iba tentoraz dizajnéri diverzifikovali modely so štýlovými vysokými podpätkami, atraktívnymi prvkami dekorácie a novými farebnými riešeniami. Topánky - pančuchy mierne nižšie topánky, ale to im nebráni v tom, aby nezostali bez povšimnutia a zapadli takmer do každého šiat.

Sametové topánky

Módni šéfovia navrhli, aby získali nádhernú novinku nadchádzajúcej sezóny - sametové topánky, ktoré určite zopakujú štýlový obraz z módnych prehliadok. Sametový materiál sa používa na ozdobenie päty a plošiny, ktoré umožňujú, aby sa obraz v sametovom dizajne hral novým spôsobom.

Hodvábne topánky

Hlavnou novinkou sezóny sú hodvábne topánky. Môžete cítiť krásu života v ženských topánkach vyrobených z hodvábnych materiálov, ktoré sú v trende nadchádzajúcej chladnej sezóny jeseň - zima 2017 - 2018. Ak chcete vytvoriť pôsobivý obraz, uprednostňujte hodvábne topánky s podpätkami, ktoré budú hlavným zameraním v súbore.

Horúce červené topánky

Červené topánky sú vyrobené len pre ženy, ktoré vykazujú neustálu príťažlivosť a vášeň vo všetkom. Majitelia červených topánok majú nielen nadmerné nároky na seba, ale aj na iných. Červené topánky sa už dlho nosia v každodennom živote, v práci a na večierku.

Dokonalé biele topánky

Biele dámske topánky sú senom najmodernejších módnych šiat symbolizujúcich bohemian chic. Takéto topánky umožnia majiteľovi vytvoriť nezabudnuteľný dojem. Na perfektných bielych topánkach by ste sa mali najskôr staviť. Pri vytváraní módneho obrazu nezabúdajte, že najlepší priatelia bielej farby sú modrej a modrej, práškovo ružovej, malachitovej a čiernej.

Imitácia plazov

Kľúčovým obrazom sezóny je jeseň - zima 201g - 2018 - šokujúce a avantgardné. Pohodlné a štýlové topánky, ktoré napodobňujú pokožku plazov, dobre idú šaty na postave. Nepoužívajte príslušenstvo na lak na obrázku, inak riskujete, že sa roztrhnete pozornosť a záujem ultramodernej dámskej topánky "pod plazom".

Dekorované topánky

Trendové experimenty nie sú ušetrené a nadchádzajúca sezóna. Dizajnéri priniesli do života zaujímavú rozmanitosť vo forme širokého výberu dámskych topánok s flitrami, kamienkami a zdobenými podpätkami. Takéto modely vyzerajú veľmi odvážne. Ale varujeme vás ihneď, dekorované topánky nie sú určené na každodenné nosenie!


Módna textúra topánky

Prírodné materiály

Topánky z prírodných materiálov, ako je koža, semiš, manšestr, kožušina a vyčinená látka, zostávajú a zostávajú relevantné.

imitácia kože

Výhodnejšie a cenovo najpredávanejšie ženské podkolenné koženkové topánky: koža-poo alebo eko-koža.

Trendové odtiene módnych topánok v sezóne jeseň - zima 2017 - 2018

Zoznámte sa s módnymi trendmi a inšpirujte sa!

Trendy Aquamarine

Topánky, vyrobené v samostatnej farbe akvamarín, vyzerajú skvele na pozadí daždivého šedej. Skvelá voľba pre glam príležitostné. Experimentujte s modrou farbou, vytvorte nové unikátne obrázky a budete v neodolateľných elegantných topánkach akvamarínov.

Hit ženské topánky 2017 - 2018: trblietavosť

Prostriedok Metallic vám umožní žiariť a svietiť v módnych topánkach nadchádzajúcej sezóny. Modely kreatívneho štýlu sa zaslepili úplne zaslepené.

Legendárna temnota

Vhodný pre topánky s matným povrchom pripomínajúcim prírodnú kožu. Matný materiál je veľmi praktické podzimné daždivé večery.

Podzimný bozk

Podzim je čas pre pestré listy a svetlé kvety. Botičky, vyrobené v farebných farbách, vytvárajú jedinečnú rôznorodosť v každodennom živote. Zvlášť dôležité sú štýly, v ktorých je špička vytvorená v kontrastnej farbe s hlavou. Roztomilé viacfarebné bloty zdobia niektoré modely dámskych topánok. Farebné, zreteľné a čo najjednoduchšie!

Móda pre dámske topánky sa neustále mení. V roku 2018 sa modifikácia dizajnu topánok stala demokratickejšou a bližšie k reálnemu životu. Existujú však nové modely topánok sezóny jeseň - zima 2017 - 2018, ktoré vyzerajú celkom odvážne. Ale prečo sa nedostať taká vec? Coco Chanel povedal: "Ak je žena dobre stojící, potom je dobre oblečená!"

Na záver odporúčame zaujímavý výber fotografií najhorúcejších a najnovších modelov žien.