Krása

Trendy orezané džínsy: ako si vybrať, čo nosiť a ako skrátiť

Džínsy sa už dlho stávajú trvalým atribútom ženských obrázkov a nebudú sa vzdať svojich pozícií. Dnes je ťažké si predstaviť osobu, v ktorej šatníku by sa džínsové nohavice chýbali. Každým rokom je množstvo štýlov džínsy doplnené o nové a originálne štýlové možnosti.

Moderná móda ponúka viac ako tucet štýlov džínsových nohavíc, ktoré úspešne zapadajú do obchodných, neformálnych a mladých vzhľadov. Klasický štýl, rozžhavený model, štíhle džínsy sú stále obľúbené. Trend v posledných rokoch roztrhané a roztrhané modely, orezané džínsy.

V našom prehľade budeme venovať maximálnu pozornosť presne vyrezaným džínsom ako novému a sľubnému trendu. Ponúkame vám tipy na výber modelu, zaujímavé kombinácie s ďalšími prvkami obrazu, pomôžeme vám sami zbierať džínsy.

Orezané džínsy: trochu histórie

Väčšina štýlov mužského a ženského oblečenia bola vytvorená nie rozmarmi módnych návrhárov, ale v podmienkach potreby a potreby pohodlného a kvalitného oblečenia. Každý vie, že denim bol pôvodne materiál na šitie trvalého pracovného oblečenia. Následne sa džínsy začali používať v každodennom šatníku.

Rovnaká situácia je pri kratších džínsoch. Model sa objavil v povojnovom období, keď spoločnosť potrebovala jemné a ženské obrazy. Džínové nohavice s krehkými nohami vykukujúc pod nohami zdôrazňovali šarm a eleganciu dievčat.

Nie je možné identifikovať autora skráteného džínsy. Je to produkt spoločného kreatívneho myslenia, ktorý úspešne využívajú moderné módy.

Ženské džínsy: ako si vybrať perfektné nohavice

Otázka, kto ide na džínsy, je stále kontroverzná. Tam bol názor, že štýl vyzerá krásne iba na dievčatá s dokonalou postavou. Avšak, toto je len mýtus, orezané džínsy alebo džínsy priateľa sú vhodné pre majiteľov takmer akéhokoľvek typu figúrky. Moderná móda odmieta všetky štandardy. Orezané džínsy sú všetci, ktorých sa tento model páči.

Dievčatá s malým brušným golierom zbierali džínsy s vysokým pásom. Dokonale skrývajú zanedbateľné nepresnosti figúry, tiahnu nadol centimetre. Na mladé dievčatá vyzerajú krásne štýly "americká" a "priateľka".

Držiaky plných bokov zapadajú do skrátených modelov džínsov s tradičnou výškou pasu. Správny model džínsových nohavíc vám umožní prispôsobiť obrázok a urobiť ho vizuálne štíhlejší. Rovné džínsy s topánkami s vysokým podpätkom - dokonalá kombinácia pre dievčatá, ktoré chcú vyzerať tenšie a atraktívnejšie.

Úplné dievčatá sa hodia ozdobeným džínovým priateľom a priateľkám. Priame rezanie takýchto nohavičiek môže vizuálne zmeniť vizuálne vnímanie obrazu. Jediným obmedzením tohto štýlu je výzdoba. Vyhnite sa modelom s veľkými náplasťami na bokoch a kolenách. Stylisti odporúčajú džínsy s výšivkou a aplikáciou pre dievčatá s plnými bokmi.

Čo nosiť s orezané džínsy

Orápané džínsy sú považované za najuniverzálnejšie odevy moderného šatníka. Nebudete mať problémy s vytvorením harmonických a štýlových lukov s týmto štýlom. Výsledný obrázok závisí od správneho výberu obuvi a príslušenstva.

Pri vytváraní trendového vzhľadu s krátkymi džínsy by ste mali venovať pozornosť svetre, tričkám a vrcholom voľného strihu. Ak sú to klasické priame nohavice alebo priatelia, potom horná časť oblečenia by mala byť pohodlná. Orezané džínsy môžu byť prítomné nielen v lete, ale aj v zime. V chladnom počasí pridajte nohavice s bomberovou bundou, parkom alebo kabátom.

Dávajte pozor aj na farebnú kombináciu. Ak sú džínsy jasné, bez jasného výzdobu, horná časť obrázka môže byť jasná a chytľavá. Pod nohavicami s výšivkou, čipkou alebo kamienkami vyberte pevný vrch. V chladnom počasí doplňte obrázok orezanú džínsu alebo svetr.

Ak v práci alebo v škole neexistuje presne stanovený kód oblečenia, klasické alebo mierne vyblednuté džínsy sú celkom vhodné pre štýlový vzhľad. Sú v dokonalom súlade s obyčajnou blúzkou alebo pastelovou košeľou.

Aké topánky si môžete vybrať pod orezávanými džínsy

Mnohé dievčatá majú ako orezané džínsy práve preto, že nemusia zápasiť s tým, čo majú obuv nosiť. Vyberte pár neutrálnych a nepribližujte pozornosť odtieňov. Šedé, čierne a béžové topánky dokonale zapadajú do obrázka.

Na romantické stretnutie alebo kancelárske práce sú vhodné stiletto sandále alebo pumpy s podpätkom. Pri príležitostnom vzhľade vyzerajú športové topánky skvelo: šmýkadlá, mokasíny, tenisky a tenisky.

Ako samostatne skrátiť džínsy

Ak chcete džínsy skrátiť v šatníku, nie je potrebné utrácať peniaze na nové nohavice. Môžu byť vyrobené nezávisle.

Najjednoduchším spôsobom je zastrčenie nohavíc. Ak chcete krátke nohavice skrátiť, aby ste ich mohli nosiť a niekoľkokrát zastrčiť. Na džínsy vyzerali čistejšie, môžete mierne žehliť žehlenie brány. Stojí za zmienku, že táto metóda je vhodná len pre rovné a štíhle džínsy. Vyblednuté modely v zastrčenej podobe budú vyzerať smiešne.

Druhá metóda si bude vyžadovať určité úsilie. Budete musieť oreznúť nohu. Aby ste to urobili, noste džínsy, rozhodnite sa o požadovanej dĺžke, zastrčte nohu a zaistite ju kolíkmi. Potom ozdobte nohavice o 1 cm viac od požadovanej dĺžky. Prebytočné tkaniny je možné šiť, žehliť alebo ohnúť dovnútra. Nemenej štýlové a mladé budú vyzerať džínsy so surovými nohavicami.

Trendy orezané džínsy 2018: štýlové nápady a kombinácie

Existuje niekoľko hlavných typov orezaných džín:

  • Skinny džínsy - model pre majiteľov perfektnej postavy. Drobné džínsy vyzerajú atraktívne pre mladé dievčatá, ktoré majú niečo chváliť. Špeciálne štýlové vzory v čiernom a modrom s pozdĺžnymi otvormi v kolenách.

  • vyblednuté nohavice - džínsy, ktoré vyzerajú atraktívne iba na štíhlé dievčatá s dlhými nohami.
  • klasický model - rovný strih, mierne zúžený smerom dole. Vyzerá pekne takmer na všetky dievčatá.
  • roztrhané krátke modely - populárny trend v posledných ročných obdobiach. Chcete sa pozrieť štýlovo, potom nezabudnite doplniť obrázok s takými nohavičkami
  • orezané džínsy s vysokým pásom - model vizuálne predlžuje nohy s dôrazom na pás. Dokonale sa pozrite na majiteľov postavy presýpacích hodín.

Orezané džínsy, džínsy, džínsy 7/8 - bez ohľadu na to, ako sa tento model nazýva, zostáva najobľúbenejším a najbežnejším pre väčšinu dievčat. Štýl vizuálne koriguje postavu, skryje objemné boky, ukazuje krásu nohy. Tieto argumenty sú nepochybne postačujúce na doplnenie vášho šatníka štýlovými a nádhernými ozdobenými džínsy.

Loading...