Krása

Červené svadobné šaty: 70+ očarujúce štýly pre beztiahnutie

Svetlé, tajomné, temperamentné červené svadobné šaty získali srdcia mnohých žien. Napriek tomu, že klasická a známa verzia slávnostného oblečenia je biela, červené šaty sa čoraz viac objavujú na nevestách všetkých vekových kategórií.

Červené svadobné šaty - výber jasných mimoriadnych osobností, ktorí si myslia mimo škatuľu. Dnes, nevesta v čiernom, zelenom alebo červenom šatí nikomu neprekvapí. Trend neobvyklých odtieňov svadobných šiat je druhou výzvou pre dobre zavedené kánony a túžbu ukázať sa v celej svojej sláve.

Červené svadobné šaty 2018: malá história

Pri takej významnej udalosti ako svadbe je každý detail dôležitý. Nevesta na tejto slávnosti je hlavnou osobou, tak dôkladná pozornosť sa bude venovať jej obrazu. Ak nemáte prekvapiť nikoho s tradičné biele svadobné šaty dnes, potom červená určite priláka pozornosť hostí.

Ezoterickí a psychológovia tvrdia, že každá farba má určitý význam, čo je obzvlášť dôležité pri oslave vytvorenia novej rodiny. Šarlátové, oranžové, zlaté šaty boli klasickou verziou svadobného oblečenia pre nevesty v Číne a Indii. V Európe sú červené alebo biele-červené šaty dlho považované za tradičné na svadobnú oslavu. Podľa historikov jasná farba šiat prilákala šťastie a lásku k domu.

V mnohých kultúrach červená symbolizuje bohatstvo a úspech. V Rusku, pod Kateřinou II., Červené šaty boli jedinou možnosťou pre svadobné šaty. V tej dobe jasné družičky šaty symbolizovali život a chránili budúcu rodinu pred zlým okom.

Dnes, červené svadobné šaty sú skôr šialenstvom, ako staroveké tradície. Nevesty nechcú byť "inou tvárou" nevestou v bielych šatách, z ktorých mnohí hostia osláv opakovane videli. Nevesta v červených svadobných šatách nezostane bez povšimnutia a svadba určite zapamätá hosť.

Červené svadobné šaty: inšpiratívne štýly pre vášnivé nevesty

Podľa ezoterických interpretácií nevesta v červených svadobných šatách symbolizuje "výdavky na energiu". Jasná nasýtená farba hovorí o vitalite, túžbe dosiahnuť dobré výsledky, ambiciózne plány, zamerať sa na výsledky. Majiteľ červených šiat je silná, pevná a aktívna dievčina. Dokáže dosiahnuť všetko, čo chce.

Červené šaty sú symbolom lásky a vášne, ale existuje aj iná negatívna interpretácia tejto farby. Červená je považovaná za ukazovateľ hnevu a môže sprevádzať nielen vášňou, ale aj hádky v budúcej rodine. Červený outfit sa preto často vyberá na druhý deň obradu.

Veľkolepé červené svadobné šaty s korzetom

Svadobné šaty s korzet a plná sukňa sú klasickou a obľúbenou voľbou pre oslavu. Zvyčajný štýl je často z guipure, šifónu, čipky. Takéto oblečenie je zaručené, že bude vyzerať elegantne a slávnostne. Táto sezóna je populárne modely s otvoreným chrbtom a hlbokým výstrihom.

Svetlé svadobné šaty vyzerajú perfektne na tenkých vysokých dievčatách. Je však lepšie odmietnuť príliš veľkolepé šaty. Takýto štýl "skryje" dôstojnosť postavy, skryje si pás a čisté nohy. Úplné dievčatá nádherné svadobné šaty sa neodporúča. Urobí obraz vizuálne nižšie a plnšie.

Svadobné svadobné šaty sú najlepšie zvolené nie v jasne červených odtieňoch, ale v tlmenejších, s jemnou škvrnou čiernych a sivých tónov.

Červený štýl krátke svadobné šaty

Krátke svadobné šaty vyzerajú koketne, elegantné a hravé. Tento štýl bol populárny v 50. rokoch minulého storočia a v priebehu rokov nezanikol. Krátke modely vyzerajú skvele na nevesty s štíhlymi nohami. Obzvlášť luxusné je krátke morské šaty alebo rok, v ktorom je slinky saténovo alebo čipka top je nahradená načechraný šifón sukne. Je to úžasný štýl, ktorý dokáže zvýrazniť výhody postavy a zdôrazniť pas. Svadobné šaty-rok bude vyhovovať dievčatám, ktorých výška je nad priemerom.

Pre dievčatá s obráteným trojuholníkom sa odporúča šarlátové šaty s dôrazom na spodnú časť tela. Najvhodnejším variantom budú modely s asymetrickou suknicou a sexy rezmi na výstrihu alebo pozdĺž lemu.

Krátke šaty najmenej potrebuje masívny výzdobu. Urobte iba jeden prízvuk - na korzetu alebo sukne výrobku, zdobia ich vzory s kamienkami, výšivkou, čipkou.

Červené svadobné šaty na plný

Pre úžasné dámy odporúčajú štylistickí šaty v gréckom štýle. Bezchybne skrývajú ďalšie centimetre na bruchu, stehnách, zvýrazňujú hrudník. Plné ramená a ramená sú zakryté záhybmi guipure. V žiadnom prípade nevyberajte modely v pevných rukávoch, vizuálne zdôrazňujú úplnosť. Dievčatá s elegantnými nohami by sa mali pozrieť na svadobné šaty s asymetrickou viacvrstvovou sukňou.

Svadobné šaty s červeným lukom a opaskom

Ak nie ste pripravení vystúpiť pred ženícha a hostí v monochromaticky červených šatách, vyberte si model s kombináciou jasnej farby a bielej pre oslavu. Základné oblečenie môže byť vyrobené v bielom a prvky štýlu, ako korzet, výšivka, korálky, pás v páse, luk a dekor rukávov v červenej nasýtenej farbe. Kontrast odtieňov bude zrejmý, rovnako ako neobvyklé a veľmi krásne oblečenie.

Kombinácia červenej a bielej v svadobných šatách sú častejšie používané novomanželkami. V tomto prípade by mal byť kravata v tóne s páskou nevesty a Bantu.

Nevesty v červených svadobných šatách: tipy na výber tieňa

Červená má viac ako sto odtieňov, takže by ste nemali zastaviť vašu voľbu iba na šarlátovej farbe. Ponúkame Vám niektoré aktuálne tipy na výber červeného odtieňa, ktorý vám umožní vyzerat skvelo na svadobnej oslave:

  • nevesty so svetlohnedými vlasmi, hnedé alebo zelené oči na tvár svadobných šiat medené červenej a tehlovej farby
  • majitelia svetlej kože sú odporúčané studené odtiene červenej: karmínové, rubínové, vínové
  • na blondoch ideálne sedí šaty červenej farby so modrastým odtieňom, napríklad granát

Svadobná oslava je vaša oslava, kde máte slobodu byť v tomto odeve, v ktorom sa budete cítiť istý a elegantný. Červené svadobné šaty sú ideálnou voľbou pre nezabudnuteľnú oslavu.