Krása

Štýlové luky na jar 2018: šikovné nápady a kombinácie, 70+ fotografií trendov sezóny

Pri pozorovaní obrázkov hviezd a verejných osôb vzniká dojem, že je jednoducho nemožné premýšľať o dokonalých lukoch. To je preto, že tím štipendistov pracuje na svojich oblekoch, ktorí vytvárajú trendy a štýlové kombinácie založené na nových módnych trendoch.

Ako sa často stalo, veľa šiat v šatníku je stále na sebe. Módne luky sú hotové kombinácie oblečenia založené na základných veciach, správnej farebnej kombinácii, obuvi, príslušenstve a dokonca aj účesu.

Štýlové jarné 2018 luky sú rôzne denim a obchodné nohavice obleky s bundami mužského strihu. Nemenej populárny trend sezóny - vzduchové blúzy a sukne s romantickými flonces a svetlé kvetinové výtlačky. V tomto oblečení sa každá dievčina môže cítiť ako princezná.

Hlavné trendy z jari 2018: aké oblečenie by malo byť v šatníku

Jaro 2018 sa vyznačuje jasnými a originálnymi motívmi, ktoré pomôžu kombinovať elegantný štýl a chlapčenskú horúčku v jednej luči.

Nasledujúca jar uvidíme také štýlové správy ako:

  • Čipkárske oblečenie - blúzky, sukne a nohavice s kontrastnými panelmi s otvorenými okrajmi budú najlepšou voľbou pre jarný vzhľad.
  • luky - na Milánskom týždni módy, blúzky s veľkými lukmi urobili obrovský dojem na kritikov. Dávajú každému módnemu šancu príležitosť ukázať svoj vlastný charakter a viazať stuhy podľa vlastného uváženia.
  • lesklé kovové oblečenie
  • blúzky s holými ramenami alebo tenkými popruhmi
  • denim oblečenie - štýl, ktorý skutoční chlapci nikdy nezabudnú, na jar 2018 sa prejaví v nových farbách.

Štýlové luky jar 2018: očarujúce trendy sezóny

Kombinácia v jednom úkone sa nedoporučuje, aby sa veci s rôznou štipendiou. Hoci častejšie sa môžete stretnúť s dievčatami v striktnom obleku a snehovo bielych tenisiek. Hlavným pravidlom je, že celý obraz vyzerá harmonicky a štýlovo, potom môžete obetovať niektoré módne pravidlá. Ponúkame vám 10 najaktuálnejších jarov v roku 2018, opakujúc, že ​​vždy budete vyzerať neodolateľne.

Romantický jarný bow 2018: jemné kombinácie pre krehké dievčatá

Povinné detaily romantického luku - blúzky s nafukovacími rukávmi s volánkami a volánkami. Populárne modely s výstrihmi z ramienok, rozšírené rukávy v stredovekom štýle, predĺžené manžety. Objemný top je kombinovaný s bežnými nohavičkami alebo džínsy. Celý obrázok vyzerá dosť jednoducho, ale zároveň svetlý a elegantný. Vyberte cibuľový odev v palete "ženská": modrá, biela, ružová, červená.

Šikovné luky pre obchodnú ženu: jar 2018

Business bažina jar 2018 sa výrazne líši od obvyklých striktných záberov obchodnej ženy. Stále zostáva obmedzený a stručný, ale s viacerými každodennými poznámkami. Rez bunda a nohavíc sa stal menej expresívnym, sú povolené štíhle modely, široké štýly v kombinácii s komfortnými mokrami alebo topánkami na vysokej plošine.

Firemné obrázky z jari 2018 sa dajú rozdeliť do dvoch typov: na stretnutia a každodennú prácu. V semi-formálnom štýle vyberte široké nohavice s pastelovými farebnými šípkami - slonovinou, béžou, bielou - a obyčajnou košeľou alebo blúzkou. Ak chcete obrázok dokončiť, vyberte módnu bundu, ktorá zodpovedá nohavičkám alebo neformálnej bomberovej bundy s diskrétnym dekorom.

Pre prísny obchodný vzhľad zastavte svoju voľbu na kratších modeloch nohavíc a zastrčenú košeľu s neuveriteľne jemnou potlačou.

Monochromatické obleky: hlavný trend jari 2018

Kostýmy súčasnej sezóny sú úžasné s variabilitou modelov a farieb. Obleky mäkkej pieskovej farby dokonale zapadajú do vzhľadu pružiny. Vyberte si pletené alebo viskózne nohavice a pridajte ich s béžovou trenčou kabátkou alebo svetrem kašmíru.

Pre zvláštne príležitosti doplňte svoj šatník svetlým oblekom s orezanou bundou a chudým nohavicami. Ako mestský neformálny vzhľad je vhodný šedo-modrý alebo strieborný oblek s širokými rovnými chlopňami a takmer prevažnou pánskou bundu.

Ženské šaty z jari 2018: kvetinové motívy a svetlé výtlačky

Móda pre ženské roztomilé šaty sa opäť snaží získať srdce dievčat. Mnoho mužov si všimne, že dievča v šatách vyzerá atraktívnejšie než v nohavičkách alebo džínsoch. Táto "magická" vlastnosť tohto odevu by mala byť plne využitá na vytvorenie štýlových lukov na jar roku 2018.

Na jar roku 2018 sa v trende objavia šaty s pestrými kvetinovými výtlačkami. Gucci, Prada a Louis Vuitton použili také dizajny na vytvorenie svojich zbierok, ktoré inšpirovali módnych šatov z celého sveta, aby sa obliekli v týchto elegantných a ženských šatách.

Existuje veľa variantov obrazu kvetinových výtlačkov - od malých sotva vlastných výkresov rozptýlených po celom plátne na jednu veľkú kvetinu, ktorá zaberá celý priestor šiat. Obzvlášť populárne sú ruže, orchidey, fialky, harmančeky, dúhovky. Na jar roku 2018 je povolené používať šaty s kvetinovými motívmi, a to aj na svadobné šaty.

Módny pružinový luk 2018: blúzky a šaty s otvorenými ramenami

Mierne deflované ramená odhaľujú najromantickejšie a elegantnejšie krivky ženského tela, ktoré vyzerajú veľmi atraktívne a štýlovo teplé na jar roku 2018. Trend, ktorý je stále nejednoznačný, čoskoro porazí veľa dievčat, ktoré majú niečo ukázať.

Blúzky a šaty s otvorenými ramenami - najlepšia voľba pre každodenný luk. Ak nie ste pripravení na úplné nasadenie ramien, zastavte sa na modeloch s popruhmi.

Biele tenisky a džínsy sú perfektnou kombináciou jari 2018.

Pohodlné a štýlové biele tenisky budú najlepšími akvizíciami na jar roku 2018. Ľahko zapadnú do jarného vzhľadu s džínmi, orezané nohavice, šaty s roláčikmi pod kolená a romantické midi sukne.

V trende, ľahké modely vyzerajú podobne ako tenisky. Vyberte si snehobiele tenisky bez príliš veľa dekorácie na plochých, tenkých podrážkach alebo ťažkých, vysokých plošinách. Kombinujte tieto topánky s džínmi na svadobný oblúk, kopytníky, obleky na nohavice a bombardéry.

Pri vytváraní štýlových lukov musíte dodržať dôležité pravidlo - iba jeden jasný alebo výrazný detail na obrázku. Ak je to halenka s nafúknutými rukávmi, zvyšok šatníka by mal byť namontovaný a nie príliš nápadný, ak ste si vybrali štýlové džínsy s dekoráciou, vyberte si obyčajné farebné tričko s malým vzorom.

Je na čase vykonať audit vo vašom šatníku a vytvoriť najobľúbenejšie a najpopulárnejšie kombinácie pre vás, ktoré vám pomôžu pri každej situácii. Na jar 2018 je všetko dostupné a všetko je možné, nebojte sa experimentovať s obrázkami, vyzerajte štýlovo a očarujúco.