Články

Manikúra s listami: 100 najlepších nápadov na fotografie s monštrom a jesenným dizajnom

Leaf manikúra je najčastejšie spojená s jesenným dizajnom, kde je najvhodnejšie žlté lístie. V našom prehľade sme sa pokúsili úplne pokryť tému dizajnu s listami a ukázať, že vegetácia môže byť prítomná aj v letných nechtových produktoch.

Kvety, vetvičky a listy - prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, keď premýšľame o tom, čo má pôvodná manikúra na nechty. Ich celá škála rastlinných motívov listy vyzerá atraktívnejšie a štýlovejšie, než rad kvetinových kompozícií nudí.

Manikúra s listami je smer, ktorý si zaslúži pozornosť, pretože sa často nevyužíva v každodennom umeleckom umenie, a preto sa zatiaľ nudné nezaoberá módnym oblečením. Chcete prekvapiť ostatných s neobvyklým štýlovým dizajnom, potom dávajte pozor na nechtové umenie s listami, ktoré sme zhromaždili v našom prehľade viac ako 100 príkladov.

Jesenná manikúra s listami

Podzimný dizajn nie je možné bez žltých listov, ako pripomenutie teplého letného odchodu. Toto je posledný pokus zdobiť nechty s jasnými odtieňmi pred zimným umeleckým umením, v ktorom prevažujú jasné teplé farby.

Používajte na jesennú manikúru s listami tmavých odtieňov laku, ako je napríklad burgundy, čerešňa, tmavo modrá a samozrejme žltá alebo zlatá. Manikúru by ste nemali preťažovať složitým vzorom, len niekoľkými listami s 1-2 prstami. Obnoviť nechtové umenie pomôže malým kamienkám, iskriam a kvapkám transparentného vrcholu, napodobňujúce jesenný dážď. Hrajte na kontraste, použite matné a lesklé laky. To všetko pomôže urobiť návrh menej nudný.

Pokiaľ ide o manikúru, francúzsky a mesačný dizajn vyzerá skvele s listami, kde veľký priestor na nechty umožňuje umiestniť elegantný jesenný vzor.

Monstera opúšťa manikúru: originálne nápady na letný dizajn

Monstera lístie dizajn je to najlepšie, čo môžete myslieť na štýlovú manikúru pri príležitosti dovolenky pri mori. Navyše veľké listy príšer s objemnými pruhmi sa stanú nezvyčajným a chytľavým riešením pre každodenné letné riešenie.

Na vytvorenie takéhoto dizajnu sa často používajú zelené odtiene s tmavým podtextom. Je lepšie umiestniť takýto obrázok na svetlom pozadí, mliečny alebo svetlošedý. Výsledkom je stručná kombinácia jemných farieb, ktoré nepriťahujú pozornosť na jeho kontrast.

Ak zakrútete listy Monstera s bielym lakom, kresba sa stane objemnejším a realistickejším. Tiež šperky vo forme malých kamienkov, kvapky transparentného vrcholu nebudú nadbytočné.

Monstera necháva manikúru "miluje", keď sa používa niekoľko odtieňov zelených. Takže dizajn je menej plochý. Na dosiahnutie tohto efektu môžete použiť fázový výkres. Na začiatku sú nakreslené listy tmavších odtieňov a na ich vrchole sú nakreslené listy svetlej zelenej farby.

Konštrukcia listov Monstera dokonale spája geometrické vzory. V tomto dizajne majú listy oveľa atraktívnejšie ako v mesiaci a vo francúzskom dizajne. Pripravili sme pre vás tie najlepšie nápady geometrickej manikúry s monštrami, ktoré sa jednoducho nemôžete zamilovať.

Jemná manikúra s listami: roztomilé nápady pre romantické dámy

Manikúra v štýle minimalizmu s malými listami na tenkej vetve je najlepšou dekoráciou romantickej a jemnej prírody. Tento dizajn je nasýtený skromnosťou a zdržanlivosťou. Stačí sa pozrieť na to, ako vyzerá to, akoby vyzerá to, že na nehty je krehká vetva.

Ak chcete vytvoriť manikúru s listami, použite pastelové odtiene laku, ktoré sa zameriavajú aj na kontrast. Vyzerá skvelo ružový dizajn so zlatými listami, manikúra mlieka s čiernymi vetvičkami, zelený dizajn s ľahkými listami. Ak chcete obnoviť nechtový umenie, použite malé rhinestones, zlatý prášok, gélové pasty, striebornej farby.

Čierna manikúra s listami

Čierny dizajn vydržia akékoľvek experimenty. Na čiernom pozadí geometrické vzory, kvety, kontrastné vzory v žltej, bielej a zlaté farbe vyzerajú skvele. Tu a s jesennými listami našla čierna manikúra veľa spoločného. Jasné žlté, zelené a zlaté listy na čiernom pozadí zdôrazňujú vzor, ​​aby bol dizajn stručnejší a chytľavý.

Navyše, čierna manikúra s listami môže byť vykonaná výlučne v jednej farbe. V tomto prípade sú listy nakreslené na svetlom pozadí alebo na priehľadnom matnom povrchu. Tento dizajn vyzerá úžasne a zaslúži si pozornosť vďaka svojej zložitosti a originalite.

Fascinujúca manikúra s listami "metalická"

S nástupom striebra a zlata tretiu, nátery s chrómovým efektom, nechtové umenie s kovovými textúrami sa stali nesmierne vyhľadávanými a populárnymi. Je veľmi ľahké realizovať dizajn, čo vysvetľuje jeho popularitu. V manikúre s listami boli tiež aplikované kovové textúry. Trend z poslednej jesennej sezóny - listy vysledované so zlatým alebo strieborným lakom. Listy na nechty sú nakreslené ľubovoľným spôsobom pre vás a ich obrys je zvýraznený silnou striebornou gélovou farbou. Výsledkom je nádherný lesklý vzor. Zvlášť krásny tento dizajn vyzerá na čiernom alebo pastelovom pozadí.

Ako vytvoriť manikúru s listami

Dizajn s listami môžete vytvoriť bez problémov sami, dokonca bez toho, aby ste mali umelecké schopnosti. Našťastie na to bolo vyvinutých mnoho nástrojov, ktoré značne uľahčujú úlohu dizajnéra.

Existuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť manikúru s listami:

  • Pomocou štetcov - tu potrebujete trochu skúseností a fantázie. Pokúste sa začať na tipy alebo papier a po niekoľkých pokusoch nakreslite jesenné lístie na nechty. Obzvlášť ľahko vytvoriť javorový list. Nižšie sme pre tento list umiestnili jednoduchý a jasný plán výkresov.
  • pomocou nálepiek na báze vody - všetka tvrdá práca už pre vás bola vykonaná. Stačí niekoľko sekúnd ponoriť vybraný vzor vo vode, odstrániť ju zo substrátu a umiestniť na nechty. Tento vzor je vytvorený na transparentnom základe, takže ho môžete umiestniť na akékoľvek pozadie.

Samostatná pozornosť si zaslúži kreslenie jesenné akvarel. Konštrukcia vyzerá jemne, ľahko a vzdušne. Ak chcete získať rozmazaný efekt jesennej krajiny, použite zmes farebného lesklého lesku a transparentného vrcholu. Výsledkom je priesvitný odtieň podvrstva, ktorý sa používa na kreslenie obrazu ručne. Akcentové obrysy, napríklad vetvička, kmeň stromu, listové pruhy, sa aplikujú cez vzor pomocou tenkej kefy.

Manikúra s listami je rozsiahla a nie úplne študovaná téma. Rozmanitosť listov je obrovská a všetci vyzerajú skvelo na nechty. Uprednostňujete nezvyčajné nechtové umenie, ktoré iné dievčatá len zriedka používajú na svojom nechtíku? Potom manikúra s listami je presne to, čo potrebujete.

Loading...