Články

Top 10 najkrajších a pôsobivých dizajnových domov

Každá osoba je priťahovaná komfortom, luxusom a extravaganciou. A to platí pre všetko - auto, oblečenie, doma. Ako sa hovorí - s pekným rajom v chate. Samozrejme, je dobré, keď je blízky blízky, ale idyla nebude trvať dlho v jaskyni, chate alebo chate. Z týchto primitívnych typov bývania ľudstvo pokročilo. Začiatok pohybu na extravagantné bývanie dal stredoveké hrady, staroveké rímske, grécke vily.

V článku sa predstavia najkrajšie domy, ktoré spôsobia prekvapenie a obdiv. Ale to všetko je relatívne. Existuje mnoho ďalších domov na celom svete, ktoré ohromujú krásou a veľkoleposťou.


 

Palazzo Antilla - India, Bombaj

Ubytovanie, ktoré vlastní Mukesh Ambani, ktoré sa stalo štvrtou osobou na svete z hľadiska bohatstva, slúži takmer 700 ľuďom. Menej zamestnancov sa jednoducho nedokáže vyrovnať s čistením nespočetných miestností doma. A tento skromný dom má 27 poschodí. Na výstavbu takéhoto "skromného" domu sa strávili 2 miliardy dolárov. Viaceré poschodia domu sú vyhradené pre soláriá, telocvične, posilňovne.

South Coogee - Austrália, Sydney

Jeden z najkrajších domov na svete sa nachádza v Sydney. Hovoríme o krásnej vile o rozlohe približne 1000 metrov štvorcových. s výhľadom na oceán a skaly. Napriek tomu, že sa v blízkosti nachádza oceán, na území vily je postavený obrovský bazén. Všetci kuchári sveta by závideli takú kuchyňu, ktorá sa nachádza v tomto dome. Budova má niekoľko obytných miestností a päť spální. Toto bývanie už niekoľko rokov prebieha, pretože projekt domu je ambiciózny a obrovský.

Versailles - USA, Florida

Najkrajšie a najväčší dom v Spojených štátoch sa nachádza v blízkosti mesta Orlando, vzdialeného 30 kilometrov. Tento palác vlastní miliardár David Siegel. Budova má 30 nádherných izieb, bowlingovú halu, priľahlý bazén. Ale to nie je všetko ... Poďme pokračovať - ​​baseballové ihrisko, tenisové kurty, garáž, ktorá môže ubytovať 20 áut, garáž, tri bazény, malé divadlo, zábavné a herné priestory pre deti, 23 kúpeľní s vírivkou.

Manalapan Residence - Spojené štáty, Florida

Na Floride je ďalší veľmi pekný dom, ktorý má na oboch stranách výhľad na oceán. Táto vila má 24 kúpeľní, 14 spální. Celková rozloha lokality je viac ako 2,5 hektára a náklady na túto "letnú chalupu" presahujú 125 miliónov dolárov. Na území je obrovská garáž, kasíno a pláž nekonečných veľkostí a na tejto pláži sa nachádza bar s extravagantnými koktaily a elitnými nápojmi. Samozrejme, všetko toto môže byť doplnené akváriom so žralokmi, kozmetickým salónom, motokárovou dráhou ...

Starwood Estate - Spojené štáty americké, Colorado, Aspen

Po Floride, ktorá sa presúva do centrálnej časti Spojených štátov, mali by ste venovať pozornosť ešte jeden krásny dom, alebo skôr skutočný kráľovský palác. Hory Colorada vždy zapôsobili na svoju nepopierateľnú krásu krajiny. Ale tento palác je pozoruhodný v jeho kráse, dokonca aj na pozadí takejto krajiny. Izby paláca sú zdobené drahými druhmi stromov, zariadenými bielou a čiernou kožou. K dispozícii je veľký vyhrievaný bazén. Romantický a očarujúci dotyk do interiéru budovy dodávajú krby z kameňa.

Clifton 2A - Južná Afrika, Kapské Mesto

Na úpätí hory, ktorá nesie názov Lion's Head, je vila s oknami s výhľadom na Atlantický oceán. Bol vytvorený projektovým štúdiom Saota. To je možno najkrajšie a najkrajšie dom na svete. Ale tiež ťažké dosiahnuť ... Konštrukcia domu bola oneskorená niekoľko rokov, pretože je vzdialené umiestnenie a veľmi silné miestne vietor. Táto vila je nádherná v každom detaile, ale jeho majiteľ zatiaľ nebol nájdený. Tí, ktorí ju chcú kúpiť, potrebujú rýchlo, pretože žiadatelia o kúpu už majú záujem o dom.

One Hyde Park Penthouse - Veľká Británia, Londýn

V areáli Hyde Parku v Londýne sa nachádza celý komplex apartmánov, ktoré ponúkajú úžasný výhľad na hlavné mesto Anglicka. Aby ste sa stali majiteľom takéhoto domu v centrálnom Londýne s vlastným parkovacím a poplachovým systémom najnovšej generácie, musíte kopať len 290 miliónov dolárov. Majiteľ takejto nehnuteľnosti však bude môcť žiť v luxusnom vidieckom dome bez toho, aby sa zbavil príležitosti užívať si život v centre anglického hlavného mesta.

Updown Court - Spojené Kráľovstvo, Windshall

V obci Windlesham, ktorá sa nachádza v blízkosti Londýna, sa nachádza jeden z najatraktívnejších domov na svete a jeden z najdrahších v Anglicku. V susedstve sa nachádza dom Elton John House a hrad Windsor. Tento dom má vzletovú oblasť pre vrtuľníky, garáž s kapacitou až 8 limuzín, kino s 50 miestami, 5 olympijských bazénov a 22 spální. Ale to nie je všetko. Na území sa nachádzajú stajne, bowling, squash, tenis a golfové ihriská. Cena tohto domu s 103 izbami je 122 miliónov libier.

Villa Leopolda - Francúzsko, Cote d Azur

Na francúzskej riviére v meste Villefranche-sur-Mer viac ako 80 000 metrov štvorcových. Palác bol postavený v roku 1902 pre kráľa Leopolda II. K dispozícii je obrovská záhrada s viac ako 1000 olivovníkov, s obrovským počtom rastlín a iných stromov, vrátane citrónov a pomarančov. Na túto flóru sa stará 50 záhradníkov. Tento najkrajší dom má hodnotu 500 miliónov dolárov. Ale môžete vyjednávať, pretože v porovnaní s inými podobnými rezidenciami je menej miestností - 14 kúpeľní a až 11 izieb.

Mirror Houses - Taliansko, Bolzano

V Taliansku projekt slávneho architekta Petra Pichlera postavil dve zrkadlové domy (zrkadlové domy). Ich fasáda je pokrytá zrkadlovými panelmi. V ich reflexii sú viditeľné Alpy Južného Tirolska. Tieto najkrajšie domy sú mierne vyvýšené a vyvážené vo výške, aby poskytli lepší pohľad na okolitú prírodu.

Loading...