Články

100 jasných nápadov: Zrkadlová manikúra

Jedným z najdôležitejších trendov vo svete dizajnu nechtov v roku 2017 bol zrkadlový náter. S tým, nechtík vyzerá dokonale hladký a odlesky a odrazy priťahujú pozornosť ostatných. Navyše tento dizajn je vhodný pre kombináciu s ľubovoľným súborom odevov, takže sa dá správne nazývať univerzálny.

Zrkadlová manikúra: aktuálne trendy 2017

Napriek tomu, že móda je prirodzená, táto dizajnová opcia vyzerá oveľa lepšie na nechtoch strednej alebo dlhej. Navyše, forma môže byť ľubovoľná, ale najdôležitejšia je mandľová a oválna. Štvorcový tvar stále zostáva v trende, ale s hladkými rohmi.

Pokiaľ ide o farebnú škálu zrkadlovej manikúry, najmodernejšie v roku 2017 budú zlaté a strieborné odtiene. Môžete však experimentovať s ďalšími tónmi. Biele, ružové, modré a fialové odtiene vyzerajú veľmi krásne a nie menej pôsobivé.

Zrkadlové konštrukčné techniky

Manikúra so zrkadlovým efektom sa dá urobiť nielen v salóne krásy, ale aj doma. Ak to chcete urobiť, nepotrebujete špeciálne zručnosti: vysokú pravdepodobnosť, že sa všetko vykoná prvýkrát.

Existuje niekoľko techník, ktoré umožňujú vytvoriť zrkadlový efekt. Každá z nich má výhody aj nevýhody. Je tiež potrebné poznamenať, že výsledok sa bude od seba trochu líšiť. Preto si vyberte technológiu, ktorej výsledkom je to, že sa najviac tešíte a neváhajte pokračovať v implementácii.

Zrkadlový lak

Rôzni výrobcovia, počnúc luxusom a končiac rozpočtom, predstavili kolekciu lakov s reflexným efektom. Samozrejme, poskytujú viac tlmený lesk, ale to je kompenzované jednoduchou aplikačnou technológiou. Medzi výhody patrí široká farebná paleta, ktorá vám umožní vybrať si pre seba ideálnu možnosť.

Samostatne je potrebné spomenúť gélové laky. Vo svojich zbierkach sú tiež laky, ktoré vám umožňujú dosiahnuť zrkadlový lesk. Na rozdiel od predchádzajúcej verzie sa táto bude dlhšie držať na nechtoch. Okrem toho bude povrch nechtov dokonale plochý a odolný. Táto možnosť je však vhodná len pre tie dievčatá, ktoré majú špeciálne vybavenie vo forme lampy na sušenie gélového lesku.

Manikúra s reflexným filmom

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako vytvoriť úžasne krásnu manikúru, je použiť reflexný film. Ale aby ste to urobili doma, musíte pripraviť nasledujúce materiály:

  • pod lakom;
  • oranžová tyčinka;
  • reflexný film farby, ktorá sa vám páči;
  • základný lak;
  • číry lak.

Najprv odporúčame vytvoriť hygienickú manikúru, aby bol náter dokonalý. Aplikujeme základňu pod lak, ktorý zarovná platňu na nechty a poskytne dodatočnú ochranu. Opatrne maľujte nechty s farebným lakom, ktorý sa zhoduje s fóliovým tónom a čakajte na sušenie.

Naneste jasný lak na každý necht striedavo a naneste fóliu na lepivú vrstvu a potom ju stlačte. Nerovnosti vyrovnávame oranžovou tyčinkou a oddeľujeme nepotrebné zvyšky z fólie. Toto je posledný krok, pretože povrchová úprava môže odstrániť zrkadlový lesk.

Falošné nechty so zrkadlovým efektom

Nie každý sa bude páčiť táto metóda. Má však niekoľko výhod. Po prvé, takáto manikúra bude mať ohromujúci lesk. Po druhé, tvar nechtov zostane rovnaký a riziko, že zlomíte nechty, sa zníži. Po tretie, táto technológia nepoškodzuje dosku na nechty, takže sa dajú ľahko obnoviť.

Existujú však určité nevýhody. Nezávislý výber tvaru a dĺžky falošných nechtov môže byť problematický. Preto odporúčame, aby ste sa obrátili na špecialistov, ktorí si vyberú tipy podľa Vašich nechtov. Ďalšou nevýhodou je ich odstránenie. Skutočnosťou je, že doma riskujete poškodenie nechtov. Najlepšie zo všetkého, pán v salóne krásy to urobí.

Manikúra so zrkadlovými nálepkami

Žiarivá manikúra môže byť ešte jednoduchšia použitím špeciálnych samolepiek. Určite ste videli súbory takýchto samolepiek, ktoré sa skladajú z desiatich kusov a sú tvarované ako nechtíky. Tento povlak je celkom odolný voči poškodeniu, takže ho môžete nosiť najmenej jeden týždeň.

Najprv odporúčame vytvoriť hygienickú manikúru, aby dizajn vyzeral dobre. Potom odmasťujte nechty pomocou odstraňovača laku na nechty a vyberajte samolepky pre každú z nich, ktorá zodpovedá šírke.

Aby sa zrkadlové samolepky neodlupovali, najprv je treba ich na chvíľu zahriať a pripevniť ich k stolnému svetlu. Iba potom sa môžu aplikovať striedavo na každý necht. Vyrovnanie je najlepšie pomocou jednoduchej obrúsky. Môžete si urobiť manikúru o niečo odolnejší použitím jasného laku.

Na rozdiel od iných metód sa samolepky môžu použiť na vytvorenie nezvyčajnej francúzskej alebo lunárnej manikúry so zrkadlovým efektom.

Zrkadlo sa zrúti

V roku 2017 sa obzvlášť obľúbila rub-in manikúra. Tento vzhľad sa podobá prášku alebo jemne mletému prášku.

Je to vďaka tejto štruktúre a ukázalo sa, že na nechty je perfektný lesk. Môžete si ho kúpiť v každom obchode, ktorý sa špecializuje na produkty na nechty alebo na objednávku online.

Najprv musíte zakryť nechty bezfarebnou základňou, ktorá slúži ako druh ochrany. Ďalším krokom je aplikácia čiernej farby. Potom každým nechtovým klincom stlačte trením a špeciálnou špongiou, aby ste dosiahli požadovaný účinok. Na vyriešenie tohto dizajnu nechtov je najlepší priehľadný lak.

Každá z uvedených metód vám umožňuje vytvoriť skutočne krásny a štýlový dizajn nechtov s reflexným efektom. Vyzerajú rozdielne, ale všetko je neuveriteľne krásne, takže sa odvážte experimentovať s možnosťami.

Robíte zrkadlovú manikúru alebo preferujete klasické možnosti?

Loading...