Svet

Najnebezpečnejší zločinci v histórii

Bohužiaľ, svetové dejiny sú plné osobností, ktorých životy, návyky a činy vystrašujú obyvateľov. Medzi nimi sú vrahovia, násilníci, maniaci a ďalší predstavitelia zločinu. Často je ich psychika zjavne nezdravá. Ale najhorší z nich sú tí, ktorí páchajú krvavé zločiny v triezvej mysli a zdravé mysli.

Najnebezpečnejší zločinci a väzni vo svetových dejinách

Predpokladá sa, že najnebezpečnejšími zločincami sú sexuálni maniaci. Sú mazaní a opatrní, špecifiká ich zločinov zahŕňajú osamelosť. Viac zákerné takéto osoby spôsobujú mentálne abnormality, ktoré sú vlastné týmto osobám.

Pedro Alonso Lopez

Kniha rekordov v Guinessovej knihe nazýva Pedro Alonso Lopez, narodený v roku 1949, najnebezpečnejším maniakom. Podľa osobného priznania zabil asi 300 dievčat do 10 rokov. Polícia dokázala nájsť iba 53 ľudí, ale to je dosť na to, aby sa uistili duševné choroby krutého maniaka. Všetky obete boli zabité v Kolumbii, Peru a Ekvádore.

Jack Ripper

Medzi najslávnejšie vrahovia v histórii patrí takzvaný Jack Ripper. V Londýne v roku 1888 boli telá piatich prostitútok nájdené zabité s extrémnou krutosťou. Medzi podozrivými bolo 72 ľudí s úplne odlišnou históriou a sociálnym postavením. Aj v tomto prípade sa podieľali aj členovia kráľovskej rodiny, ale všetko úsilie polície bolo márne. Nikto nebol odsúdený. Jack Ripper je meno, ktoré podpísalo tajomný list, ktorý raz prišiel do Central News Agency. V ňom sa autor priznal k spáchaným vraždám a opísal detaily tohto činu. V celej histórii Anglicka nebol žiadny horší zločin.

Bruno Ludke

Bruno Ludka je jedným z najnebezpečnejších zločincov v Európe. Tento nemecký maniak narazil na stránky Guinnessovej knihy kníh. V rokoch 1927-1943 zabili asi 85 žien. Raz bol chytený snažiť sa znásilniť, za čo bol Bruno kastrovaný. Ale zabíjanie pokračovalo. V dôsledku toho bol ten, kto bol uznaný vinným zo všetkých týchto vrážd a popravený vo Viedni v roku 1944.

Andrey Chikatilo

Andrei Romanovich Chikatilo sa dostal do zoznamu najnebezpečnejších zločincov. Na jeho účet viac ako 50 mŕtvol. Je najnebezpečnejším zločincom v Rusku. Vrah bol hlúposť a mazaný, nedal žiadne chyby a nezanechal dôkazy. Preto jeho krvavá cesta bola taká dlhá. K veľkej radosti všetkých žijúcich 14. februára 1994 bol popravený.

Usámu bin Ládin

Globálny terorista, Usáma bin Ladan, bol hrozným snom mnohých. Bol prvým vodcom teroristickej organizácie Al-Qaida, ktorá prebrala zodpovednosť za tragédiu z 11. septembra a mnohé ďalšie zločiny proti ľudskosti. 7. júna 1999 bol vodca teroristov zaradený do zoznamu najznámejších utečencov FBI. Podľa americkej spravodajskej služby bol zabitý 2. mája 2011. Existujú však povesti o tom, že svetový terorista je stále nažive a iba sa ukrýva od odvetných opatrení.

Najnebezpečnejším zločincom 20. storočia, ktorý teraz žije

Táto časť článku hovorí o tých zločincoch, ktorí sú stále na slobode a vystrašujú ľudí s ich predtým spáchanými zločinmi.

Všeobecne "Bare ass"

Joshua Blahai bol milým a milým kazateľom, odlišným od ostatných, trochu nezvyčajnými myšlienkami, ktoré nesie unášané masy. Tí, ktorí ho stále pamätajú predtým, ako sa stanú kazateľom, prehlasujú, že diabol sám hovoril s ústami. V roku 1996 nastala prvá libérijská občianska vojna. Počas tohto obdobia sa kazateľ stal skutočným tyranom. Otvorene obhajoval uctievanie Satana. Joshua bol vojnový riaditeľ pod Rosvelt Johnson. Dostal svoju prezývku za to, že jeho podriadení šli do boja bez oblečenia. Vojaci dostali iba topánky a zbrane. Pred bitkou "General Naked Ass" obetoval malé dieťa svojmu patrónu. Veril, že čím mladšia bude krv, ktorú prelieta, tým väčší bude diabol.

Samotný kazateľ sa počas vypočúvania usmeje a hovorí, že Satan ho nútil robiť hrozné veci. Ukradol malé deti, ktoré nikto nepozoroval alebo bez svedomia vnikol do domovov a zabili všetkých dospelých a odviedli chlapcov do svojho tábora. Podľa neho bola prvou obeťou jeho priateľka vo veku 11 rokov, po ktorej sa obetovanie uskutočňovalo mesačne.

Teraz tento krvavý generál žije so svojou ženou a štyrmi deťmi normálny život. Tvrdí, že spolu so svojou skupinou zabil viac ako 20 tisíc ľudí, pre ktoré je pripravený na súd. Šance, že sa človek s takouto minulosťou zmení, je málo.

Semyon Mogilevich

Má mnoho mien:

 • Sergey Yurievich Schneider;
 • Sam;
 • Don Simenon;
 • Palagnyuk;
 • Saiman;
 • Suvorov.

Mogilevič je občanom Ukrajiny, Maďarska, Izraela a Ruska. Je to veľký podnikateľ, ktorý súčasne pôsobí ako jedna z najnebezpečnejších zločincov na planéte. On je chcený orgánmi štyroch krajín. On je tiež uvedený v zozname desiatich najžiadanejších zločincov v Spojených štátoch. V roku 1975 kúpil zlato od emigrantov z Ruska za lacné. Teraz sa Mogilevič stal hlavou veľkej zločineckej siete, rozšírenej v mnohých veľkých krajinách sveta. V rozsahu siete klesol:

 • prostitúcia;
 • trestný internetový obchod;
 • obchodovanie s drogami;
 • obchod so zbraňami;
 • vydieranie;
 • pranie špinavých peňazí.

V roku 2008 bol Mogilevich zatknutý, ale v roku 2009 bol prepustený na kauciu. FBI ponúka 100 000 dolárov za informácie, ktoré pomôžu zatknúť a odsúdiť túto osobu.

Mateo Messina Denaro

Mateo Messina Denaro - najvyhľadávanejšia mafia v Taliansku. Po zatknutí šéfa a jeho nástupcov sa Denaro stal hlavou sicílskej mafie. Pre krvavé zločiny bol odsúdený v neprítomnosti do doživotného väzenia. Napriek mnohým operáciám na zachytenie sicílskeho "kmotra" je stále na slobode a úspešne sa skrýva z trestného stíhania.

Joseph Kony

Ugandský Joseph Kony stojí v čele takzvanej "Lord's Resistance Army". Je to druh sekty s kresťanskou zaujatosťou, ktorá sa stala vojenskou skupinou. Konflikcia LRA s ugandskou vládou je najdlhší konflikt v dejinách Afriky. Minioni Kony veria, že skutočne hovorí s Bohom a všetky jeho pokyny sú považované za preklad božských túžob. Výsledkom je, že skupina je organizátorom a umelcom niekoľkých krvavých brutálnych vrážd. Hlavnou časťou vojakov LRA sú deti, ktoré boli unesené od svojich rodičov v mladom veku a sú proti nemeckým osobám vrátane ich vlastnej rodiny.

V roku 2005 bol vydaný zatýkací rozkaz pre Josepha Konya, ale úspešne utiekol. Prichádzajú aj jeho malé oddelenia.

Medzi najnebezpečnejších zločincov našej doby:

 • Heriberto Lazcano je obchodník s drogami z Mexika;
 • Grim Slipper je sériový vrah;
 • Christopher Cox - drogový pán z Jamajky;
 • José Luis Saenz - člen gangu Quarto Fletts;
 • Andrei Dryunin - člen patronátnej skupiny;
 • Oleg Timoshenko - vrah, podvodník, gangster;
 • Eric Justin Toth - distribútor detskej pornografie;
 • Khakimulla Mehsud je terorista.

Všetci títo hrozní ľudia sú produktom modernej spoločnosti. Ich činy sa zdajú byť prejavom neschopnosti ovládať emócie, ktoré sú charakteristické iba pre zvieratá. Ale skutočnosť je depresívna - to je ich myseľ, ktorá dokazuje zázraky vynaliezavosti, inteligencie a mazania, pokiaľ ide o ich zločiny a vyhýbanie sa zodpovednosti.

Loading...