Články

Módne účesy a účesy pod vozidlom: Možnosti pre rok 2017

V roku 2017 sa hlavný trend považuje za prirodzenosť. Ona je sledovaná vo všetkom, počnúc výberom oblečenia, make-up, manikúra a končí účesy. A štylisti naopak tvrdia, že vytvorenie denného obrazu v tomto roku by malo trvať minimálne. Preto skutočné účesy budú ľahké, pomerne objemné účesy, ktoré možno ľahko položiť v čo najkratšom čase.

Trendy účesu 2017

Vzhľadom k tomu, že tento rok vlasy akejkoľvek dĺžky je v móde, to vám umožní experimentovať s rôznymi účesmi. To môže byť retro účesy, "beach" vlny, ultra krátke pixie, sesson a ďalšie možnosti. Ale osobitné miesto medzi nimi je stále obsadené takými strihmi ako bob a štvorcový. Sú úplne všestranné, pretože vyhovujú ľubovoľnému štýlu. A vďaka dĺžke môžete vytvárať nielen jednoduché každodenné obrázky, ale aj večerné verzie účesov.

Skutočná technológia na strihanie vlasov

Klasické čiary v kombinácii s roztrhávanými špičkami alebo odstupňovanými vláknami vyzerajú neuveriteľne krásne, ale skôr skromné ​​a elegantné. A dokonca aj určitá nedbanlivosť vyzerá veľmi štýlovo v tradičnej forme námestia.

V roku 2017 sú najdôležitejšie techniky na uskutočnenie tohto strihu tieto možnosti:

- ukončenie štúdia. Vytvorenie quad s touto technikou je pomerne jednoduché. Je však veľmi dôležité zohľadniť určité nuansy. Na zadnej strane mojej hlavy sú vlasy rezané docela krátke. A pred hlavou je dôležité udržiavať dlhé vlákna. Potom kapitán vyrení tzv. "Perie". Výsledkom je štýlový moderný strih, ktorý sa vyznačuje ľahkou nedbanlivosťou.

Táto možnosť je najvhodnejšia pre dievčatá s obdĺžnikovým tvarom tváre. Pretože absolvovali štyri z nich trochu zmäknú a dajú ženskosť.

predĺženie. Okamžite stojí za zmienku, že táto technika je vhodná len pre dievčatá so strednými alebo dlhými vlasmi. Táto dĺžka je nevyhnutná na vytvorenie plynulého prechodu od krátkych vlasov k zadnej časti k dlhším vláknam vpredu. Niekedy je tento strih kombinovaný s absolvovaním alebo asymetriou. Ale druhá možnosť je vhodná len pre odvážne a aktívne dievčatá, ktoré majú radi stredobod pozornosti.

- asymetria. Táto technika sa stala módnou vďaka mediálnej osobnosti - Victoria Beckhamovej. Bola to ona, ktorá radšej nosí takéto auto na dlhú dobu. A od tej doby, asymetria nestratila svoj význam.

Ak chcete vytvoriť takýto strih, okraje vlasov sú rezané asymetricky, ale rozdiel môže byť hlboký aj sotva viditeľný. Najlepšie zo všetkého, vyzerá na rovných vlasoch.

Existujú však celkom zaujímavé príklady asymetrických štyroch a kučeravých vlasov.

- jasné kontúry. Strihanie pomocou tejto techniky je vhodné len pre majiteľov priamych a hrubých vlasov. Iba v tejto súvislosti môžete dosiahnuť hrubý rez a geometrický tvar. Zaujímavé je, že takýto strih je vhodný nielen pre podnikateľky, ale aj pre milovníkov párty. Koniec koncov, existujú tisíce variácií výkonu čistého auta. A nie vždy zodpovedajú klasickej verzii tejto techniky.

- mäkké štvorkolky. Ženlivosť, romantika a citlivosť - to všetko možno zdôrazniť pomocou tejto techniky. Najčastejšie majstri opúšťajú pozdĺžne pramene po stranách, ktoré môžu byť rovnaké a asymetrické. Celková silueta by však mala vyzerať hladko. Mimochodom, táto technika sa najčastejšie používa na mierne kučeravých vlasoch.

Kare s rovnými náramkami

Toto je prvá verzia účesu. Koniec koncov, nosila ju samotná Nefertiti. A veľa z čestného pohlavia je stále v zhone na zopakovanie tohto účesu, bez ohľadu na ich individuálne vlastnosti. Je to veľká chyba, pretože pri výbere účesu je dôležité zvážiť tvar tváre a dokonca štruktúru tela. Preto ak máte štvorcový alebo obdĺžnikový tvar, potom odvážne urobte štvorček s rovnými náramkami. A pre iné formy je štvorec so šikmo zdobeným predným prameňom vhodnejší.

Caret s oholenou šijou

Na rozdiel od predchádzajúcich typov automobilov sa táto možnosť rozhodne vybrať nie každú dievča. A to je pochopiteľné, pretože taký účes vyzerá veľmi odvážne a dokonca vzdorné. Na druhej strane, kaderníci neodporúčajú tak, aby ostrihané vlasy boli náchylné k plnosti. Vzhľadom k tomu, rozdiely budú rozbité.

Samozrejme, to najlepšie vyzerá s najvyššou oholenou hlavou na rovných vlasoch.

Ale ak máte kučeravé zámky, tak sa nevzdáte takéhoto experimentu. Stačí urobiť krásny štýl alebo účes zdôrazniť obrázok.

Kare so šikmými zákrutami

Ak klasická verzia štvorca vás trochu niesla, je čas odstrániť šikmé rany. Tento strih v roku 2017 len na vrchole popularity. Zvlášť, ak sú nárazy dostatočne silné, dlhé a široké. Mimochodom, jeho dĺžka môže dokonca dosiahnuť úroveň brady. Čo sa týka dĺžky samotného štvorca, môže to byť aj krátke a predĺžené. Všetko to závisí úplne od vašich preferencií.

Správne vyhotovenie kariet 2017

Ako viete, vozidlo je považované za jeden z najštýlovejších a elegantnejších strihov v roku 2017. Zároveň však veľa dievčat stále považuje túto možnosť za zastaranú, štandardnú a dokonca nudnú. V skutočnosti existuje celkom niekoľko možností pre štýl, aby sa známy strih vyzeral inak. A tu je niekoľko z nich:

- večerný štýl. Ak chcete vytvoriť takúto možnosť, je potrebné hrebeň vrátiť späť a opraviť ju krásnymi vlasmi.

- retro. Späť v jasných 20s alebo módne 60s vám pomôže ľahké bouffant v oblasti koruny a čisté vlny.

- romantické auto. Krásne, ľahké kučery sa dajú ľahko vytvoriť pomocou sušiča vlasov a okrúhlej kefy, ktorá dokáže premeniť akékoľvek strihanie. A tak dávajte obraz ľahkosti a ženskosti.

Kare - univerzálny strih, ktorý je vhodný pre každú dievčinu. Hlavná vec je vybrať vhodnú techniku ​​založenú na ich vlastnostiach a preferenciách. A tiež kontaktujte pána svojho remesla, ktorý môže realizovať všetky vaše nápady.

Loading...