Články

Krásny dizajn gélových lak na nechty: TOP-10 trendy Spring-Summer 2019

Jarná obnova prírody nás tlačí k drastickej obnove štýlu, šatníka, make-upu a samozrejme manikúry. Zmena ich nechtov je jednoduchšia ako zvyšok obrazu, takže je primárne podrobená módnym experimentom.

Na jar si chcete dať ľahký a vzdušný vzhľad a predovšetkým táto túžba je stelesnená v krásnej a jemnej manikúre. S každou novou sezónou sa trendy v manikúre stávajú čoraz úžasnejšími a očarujúcejšími a umožňujú každému dievčaťu nájsť presne ten "najviac" neodolateľný a žiaduci dizajn nechtov. Ale ako si vybrať najvhodnejší dizajn z najrôznejších nechtových umenie? V našom prehľade sme pre Vás vybrali TOP 10 najlepších odtieňov a vzorov, ktoré sa stanú skvelým povrchom v jarnom a letnom vzhľade.


# 1. Módny nechtový dizajn 2019: oslava hlbokých modrých odtieňov

Na jar a v lete roku 2019 záujem o modré odtiene opäť tlačil módnych šampiónov do štýlových experimentov. Modré odtiene priťahujú svojou hĺbkou a nasýtenosťou a na jarnom výtvarnom umení vyzerajú neuveriteľne štýlové a očarujúce.

Zrieďte dizajn v modrej farbe s fialovou, fialovou, oranžovou a bielou. Pokiaľ ide o dizajn, geometrický dizajn čipky, abstraktné štetky sú považované za obľúbené sezóny.

# 2. Štýlový dizajn s fóliovým gélovým lakom: jar-leto 2019

Ešte stále sa nehralo dostatok módy s fóliou, pretože v každom dizajne vyzerá jedinečne. Každá dievčina, ktorá chce na svojom nechty vidieť štýlový dúhový dizajn, by mala mať dúhové pruhy, preložené a zozbierané fólie, kúsky a fólie na vytvorenie rozbitého skla alebo kamiónov.

# 3. Mramorový gél poľský dizajn: nový jar-leto 2019

Mramorová manikúra nie je prvou sezónou vzrušujú predstavivosť dievčat. V novej sezóne sa mramorový dizajn realizuje v tmavých nasýtených farbách, vždy v leskom prevedení. Modré, fialové, burgundské odtiene s mramorovým dekorom na jednej strane a kamienkami budú najlepšou výzdobou pre vaše nechtíky na jar a leto roku 2019.

# 4. Geometrická konštrukcia pre lak na nechty s krátkymi nechtami: jar-leto 2019

Pokiaľ ide o geometrický dizajn, naopak, dochádza k určitému poklesu nadmerného zdobenia nechtov. Ak predchádzajúce čiary, trojuholníky, kosoštvorce atď. obsadil celý povrch nechtíka, potom na jar-leto roku 2019 stačí zdobiť nechty dvojicou čistých prúžkov a zriediť ich miniatúrnymi bodkami rôzneho priemeru.

# 5. Komplexné výkresy na laku na nechty 2019

Výkresy na nechty nikoho nikoho neprekvapia, jarné a letné obdobia dievčatám prinášajú novosť v podobe realistických kresieb, ktoré šokujú kreslenie detailov a jasnosť vzoru. Tento efekt sa dosahuje pomocou posúvačov, ale naozaj rafinovaný a nádherný dizajn sa získava pomocou ručného dizajnu. Zveriť vytvorenie takéhoto dizajnu je len profesionálny majster s umeleckými schopnosťami.

Pokiaľ ide o predmet kresby, obľúbené sezóny sú roztomilé zvieratá tváre, ako sú mačky, tigre mláďatá, mláďatá, obrazy motýľov, kvety, vzory v mokrej, atď

# 6. Zlomený dizajn skla na tmavých textúrach: jar-leto 2019

Dizajn "rozbitého skla" je nepochybne ideálnou voľbou pre štýlový dizajn na jar av lete v roku 2019. Manikúra sa však teraz vykonáva nie na pastelových odtieňoch, ale na bohatých tmavých farbách, na ktorých fólia vyzerá ešte jasnejšie a výraznejšie.

Na manikúru použite čierne, modré, fialové, burgundské podklady a zriedite ich žltou, tyrkysovou, bielou fóliou.

# 7. Navrhnite gélové maľovanie mačacie oko: jar-leto 2019

Manikúra "mačacie oko" je nápadné v jeho hĺbke a sýte. Na jar av lete roku 2019 sa manikúra úspešne kombinuje s magnetickými pigmentmi s geometrickými, kvetinovými a etnickými vzormi. Kombinujte manikúru mačacie oči s pastelovými odtieňmi, ktoré slúžia ako základ pre kreslenie a umiestnenie kamienkov.

# 8. Klasická kombinácia červenej a čiernej farby

Čierne a červené sú zriedkavo používané v letných nechtových umenia, avšak jar-leto 2019 boli výnimkou. Vzory s geometrickými vzormi s dymovou textúrou vyzerajú neuveriteľne atraktívne a štýlové. Čo môžete vytvoriť s čiernym a červeným gélovým leskom? Čokoľvek chcete: francúzsky a mesačný dizajn, kamienky a iskry, geometrické a krajkové nechty umenie.

# 9. Módny manikúrový gélový lak s rubom v roku 2019

Rub v - úplne nový a populárny spôsob zdobenia nechtov. Na rozdiel od flitrov, trenie pokrýva nechty v hustom rovnomernej vrstve. Tento dizajn je dobrý, pretože je vhodný nielen pre mladé dievčatá, ale vyzerá to stručne aj na starších dámách. Stačí nájsť ten správny odtieň.

Manikúra s rubom vyzerá dobre nielen sama o sebe, ale v kombinácii s francúzskym a mesačným dizajnom, matným povrchom, dizajnom so vzormi a kamienkami.

# 10. Štýlový manikúrny záporný priestor: jar-leto 2019

Módny dizajn s negatívnym priestorom od svojho založenia má nevídanú popularitu u dievčat, ktoré dávajú prednosť pôvodnému a chytľavému umeniu nechtov. Použite na manikúru negatívny priestor pružiny jemné odtiene: tyrkysová, broskyňa, pastel, zelená, ružová, čerešňové kvety a ďalšie.

Kombinujte návrh negatívneho priestoru s geometrickými vzormi, náhodne umiestnenými blokmi. Trend jar-leto 2019 je čierna a biela manikúra s negatívnym priestorom. Použite bodky a pruhy rôznej hrúbky, údaje o zvieratách a tváre, labky, nápisy v negatívnom dizajne.

Zvláštna pozornosť si zaslúži jarnú manikúru s kvetmi. Jedná sa o výlučne sezónny dizajn, ktorý vyzerá skvele na nechty rôznych dĺžok a tvarov. V trende realistických farebných obrazov, ktoré sú doplnené kvapkami rosy z transparentného vrcholu. Skvelý dizajn vyzerá v achromatických farbách, napríklad hlavný čierny tón a čierne farby na transparentnom alebo pastelovom pozadí.

Prísne pravidlá týkajúce sa jarnej a letnej manikúry neexistujú. Nič nezakazuje módnym návrhárom vytvárať na svojich nechtoch taký dizajn, ktorý si len želajú. Získajte inšpiráciu z našich nápadov na fotografovanie a vytvorte úžasné a jedinečné umenie nechtov.

Loading...