Krása

Leopard tetovanie: význam, nákresy a fotografie hotových diel

V poslednej dobe sa umenie tetovania stal čoraz populárnejším, pretože je to originálny spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť. Pri výbere náčrtu sa mnohí riadia svojimi vlastnými preferenciami a vkusom a zabúdajú na sakrálny význam určitého obrazu. Tetovanie živočíšneho sveta je veľmi populárne, pretože krásne a elegantné zvieratá zdôrazňujú sexy postavy a prispôsobujú zvláštnosti charakteru svojho majiteľa.

Jednou z často používaných možností bol leopard, ktorý slúži ako príklad silu a milosti. Takéto tetovanie je najvhodnejšie pre sebavedomých a nezávislých ľudí, ktorí nemajú závislosť, alebo pre tých, ktorí sa rýchlo vyrovnávajú s ťažkosťami pri dosahovaní svojich cieľov. Tetovanie leopard je zosobnenie moci a sily svojho majiteľa, rovnako populárne pre obe dievčatá a silnejší sex.


 

Leopard tetovanie: význam

Leopard je úžasné zviera, ktoré má atraktívny vzhľad, agilitu a úžasnú rýchlosť. V tomto ohľade je tento zástupca zvieracieho sveta spojený s bohatstvom, kráľovskou vznešenosťou, rýchlosťou a úžasnou rýchlosťou. Je tiež potrebné poznamenať, že sfarbenie leoparda je v neustálom dopyte vo svete modernej módy a je považované za očarujúce rozhodnutie. Stojí za zmienku, že koža leoparda bola v dávnych dobách populárna, pretože ju nosili šamani a ďalší starí hrdinovia.

V dávnych časoch existovalo presvedčenie, že človek, ktorý vyhral leopard, sa stal na vyššej úrovni, nadobudol moc nad ostatnými ľuďmi. V tomto ohľade bola koža leopardu neoddeliteľnou súčasťou šatníka rôznych vodcov a vládcov, rovnako ako jedincov kráľovskej krvi, a tak ukázali svoj stav a nadradenosť. Súčasne bolo mimoriadne dôležité sfarbenie leoparda, pretože tmavé škvrny symbolizovali oči, čo naznačovalo bdelosť a dôslednú kontrolu majiteľa.Ďalším symbolickým významom tetovacieho leoparda je silu, bojovnosť, zúrivosť, odvaha a agresia. Takmer všetci ľudia sveta dali tomuto zvieraťu podobný sakrálny význam a niektoré africké kmene to považovali za posvätné zviera a používali obraz leoparda na komunikáciu s bohmi. V starovekom Egypte leopard bol sprievodcom posmrtného života a bol atribútom boha Osirisa. V kresťanstve slúži tento predstaviteľ zvieracieho sveta ako komplicia diabla a je personifikáciou hriešnosti.

Dnes je tetovanie s obrazom leoparda moderné, štýlové, elegantné a originálne riešenie, ktoré vám umožní mať na svojom tele obraz ušľachtilého zvieraťa. Leopardové tetovanie v západnej kultúre je obzvlášť populárne, pretože slúži ako talizman a talisman pre slobodných a nezávislých ľudí, ktorí sú schopní dosiahnuť svoje ciele a nevšímajú si prekážky v ich ceste. Ako viete, prirodzene, leopard je osamelý zviera, takže pre majiteľa tetovania budú charakteristické tieto charakteristické vlastnosti:

 • Krutosť.
 • Sebectvo.

Nemenej atraktívna a originálna verzia obrazu je čierny leopard, často sa nazýva čierny panter. Tento symbol bude zosobnením agresie, preto sa musí pristupovať s mimoriadnou opatrnosťou. Všeobecne platí, že čierny leopard nie je žiadaný, pretože ten náhle, jasný a príjemný oko leopard vyzerá oveľa krajšie a zaujímavejšie.

Leopard tetovanie: Význam pre dievčatá a mužov

Leopard je rýchle a agresívne zviera, takže je logické, že jeho obraz je viac medzi ľuďmi. Pri výbere náčrtu muži umiestnia zviera do nasledujúcich oblastí tela:

 • Spina.
 • Hrudníka.
 • Stehná.
 • Rameno.

Úžasná krása viditeľného zvieraťa na tele človeka symbolizuje jeho nadradenosť, kráľovskú veľkoleposť, preto obraz je používaný silnými a účelnými zástupcami silnejšieho pohlavia, ktorí sú schopní dosiahnuť akékoľvek ciele. Stojí za zmienku, že takéto tetovanie sa môže stať skutočným amuletom, ale iba vtedy, ak majiteľ tetovania má rovnaké charakteristické znaky ako divoká šelma. Ostatné hodnoty leopardových tetovanie pre mužov:

 • Divokosť.
 • Nebojácnosť.
 • Trik.
 • Protection.
 • Osamelosť.
 • Exploration.
 • Heroizmus (odvaha).

Pokiaľ ide o dievčatá, pokúšajú sa zdôrazniť svoju sexualitu a milosť tetovaním leoparda, pričom vyjadrujú pocit chuti a pôvabu, schopnosť zostať nezávislí a nadradení ostatným ľuďom. Pri výbere miesta na tetovanie sa dievčatá zastavia na nohách, rukách alebo ramenách, preferujú najživšie a farebné obrázky.

Tiež leopardové tetovanie pre dievčatá niekedy nesie význam vernosti a plodnosti a ak dievča používa tetovanie vo forme leopardových škvŕn, potom sa týmto spôsobom snaží skrývať niečo o sebe, chráni sa a vytvára vlastnú výhodu pred ostatnými. V prípade ženského tetovania zobrazujúceho chytré a rýchle zviera bude jeho hodnota závisieť od farby, veľkosti a držania tela, ktoré leopard urobil. Ak má dievča silný a nezávislý charakter, tak také tetovanie prinesie veľa šťastia svojmu majiteľovi.

Nešetrilo toto tetovanie a zástupcovia z miest zadržania. Vo väzení leopard tetovanie symbolizuje nadradenosť a silu, používajú ho ľudia, ktorí sú schopní rozhodnúť o osude iných väzňov. Často takéto tetovanie vyberajú tí, ktorí boli odsúdení za kruté a agresívne zabíjanie, zatiaľ čo leopard varuje každého o nebezpečenstve jeho majiteľa.

Leopard tetovanie: štýly a náčrty

Ak chcete, aby tetovanie s obrazom leoparda bolo čo najatraktívnejšie, musíte nájsť dobrého pána, vybrať skicu, farebnú schému a štýl. Čistá čierna zviera vyzerá agresívne a prísne, ale je vhodná len pre mužov so silnou vôľou. Pokiaľ ide o dievčatá, dávajú prednosť realismu alebo minimalizmu, ktoré zobrazujú leopard s ďalšími prvkami, ako sú vtáky alebo kvety. Lopta zvieraťa alebo jeho papule bude vyzerať originálne, dievčatá zobrazujú leopard v plnej dĺžke, pretože jeho postavenie a milosť urobí dievčenskú postava atraktívnejšou.

Loading...