Krása

Módne kožušinové vesty 2017-2018 rok

Móda pre kožušinové vesty sa modernizuje a stáva sa čoraz populárnejšou vďaka pohodliu a štýlu. Dokonale zapadajú do každodenných a večerných štýlov. Zdá sa to nezvyčajné, že stylisti odporúčajú kúpiť kožušinové vesty na pár veľkostí, ktoré sú väčšie ako ich. Je to spôsobené tým, že v nadchádzajúcom zimnom období sú objemné veci v móde.

Perfektný štýl a pohodlie: nové kožušinové vesty

Ovesný kabát

Ovesný kabát sa stáva množstvom štýlových kožušinových vestách 2017 - 2018. Väčšinou avtoledi ocenia túto odrodu. Je to niečo zvláštne. Zatiaľ existuje niekoľko modelov vyčinených vesty, ale stále sa začal proces.

Rovný model s dlhým alebo krátkym spánkom

Pôvodný model predĺženej vesty s rôznou dĺžkou vlasov je určený pre každodenné nosenie.

Vybavený model

Pripevnený model kožušinovej vesty sa nepoužíva na otepľovanie. Kamkoľvek idete, vstavaná vesta bude vašim verným spoločníkom s dôrazom na individualitu a originalitu.

Košeľová vesta A silueta

Keď sa zimný deň blíži k večeru, stane sa ešte chladnejším a je načase dať si kožušinovú vestu. A-silueta pridáva model dievčenského šarmu.

Vesta s asymetrickým dnom

Extravagantné a odporné ženy módy ocenia nové asymetrické modely kožušinových vest. V úlohe spoločníka môžu byť použité džínsy alebo vlnené šaty.

Zdobená kožušinová vesta

Je čas, aby sme svietili. Model ženských kožušinových vest s dekorom je veľmi sexy, ale nie je bez elegancie - vďaka takým detailom ako opasok, golier, vrecká.

Modely s rozšírenými vestami

Čo sa má nosiť v mrazivom dni? Najpravdepodobnejším riešením je predĺžená vesta. Ak chcete dať obraz módneho šik, nosiť predĺženú kožušinovú vestu, ktorá v rokoch 2017-2018 vyzerá esteticky príjemná, bohatá a fascinujúca so zaujímavými detailmi.

Vesty na podlahu

Svetoví hráči urobili hlavnú stávku na dlhé kožušinové vesty. Ste si istý, že nový štýl vám pomôže uspieť v živote? Potom sa nebojte zmeniť. Kožušinová vesta v podlahe nepochybne priťahuje názory iných, ale buďte opatrní pri kúpe dlhého modelu. Je to príliš tenké na tvár, ale ak je v ohni, pozrite sa na model so zaujímavými detailmi.

Vest šaty

Zima prichádza do mesta ... a nový štýl. Malé zvádzanie neublíži. V štýle kožušinových vest v podobe šiat budú dobyť srdcia mnohých módnych šiat, pretože sú perfektne kombinované s členkami, ktoré sú módne v chladnej sezóne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Štýlová klasika

Klasická kožušinová vesta je vec, ktorá je dôležitá tak popoludní, ako aj večer. Nádherný model pre akýkoľvek tvar a pri všetkých príležitostiach. Ale v kombinácii s džínsy, vesta v klasickom štýle sa na mladý vzhľad.

Vest - hore

Rozhodne nie je vhodný pre každodenný život ako druh kožušinovej vesty. V tomto modeli ženy vyzerajú úžasne na neformálnych udalostiach. Vynikajúcu zbierku poskytla britská módna budova "House of Holland" a ruský vysoký módny dom "Laroom".

Fur Kimono

Kimono z prírodnej kožušiny je nádherná a štýlová vec, ktorá dokonale dopĺňa ženský odev v zimnej sezóne. Ak nosíte kožušinové kimono v rokoch 2017-2018, potom je zaručený úspech s mladými ľuďmi.

Kožušinové vesty v štýle boho chic

Špeciálne kožušinové vesty s elegantným štýlom poskytujú vynikajúcu príležitosť experimentovať s vytváraním obrázkov. Neobvyklá farebná paleta, výtlačky, aplikácie a kamene na kožušinových vestách vyzerajú ako skutočné svetové dielo v móde a štýle. Zbierky francúzskych značiek Paul & Joe a Lanvin, rovnako ako talianska značka Roberto Cavalli, sú ohromujúce svojou eleganciou a luxusom.

Materiály na šitie

Všetci, ktorí milujú vesty, moderné dizajnéri ponúkajú kreatívne produkty z líšok, striebornej líšky, norky, arktickej líšky a umelé kožušiny pre každú chuť.

Dokonca aj v prípade, že teplomer je mínus 15, budete pohodlné v nokovom kožuchu. Stylisti ponúkajú štýlovým fanúšikom norkov kolekciu elegantných vesta spájajúcich eleganciu a športový štýl v medziach slušnosti. Strávte nejaké peniaze na štýlovej vreci z nopky.

Dámske vesty striebornej líšky sú pomerne všestranné, ale obmedzené. Patria do klasického štýlu, v ktorom každá žena vyzerá elegantne a atraktívne.

Výrobky vyrobené z líšnej kože sú plné rozmanitosti. V zbierkach sú vybavené modely s kapucňami, predĺžené police. Hokom sezóny je liška s koženými prvkami.

Kvôli objemu kožušiny, majitelia vyzerajú svetlé a luxusné v polárnych fox vestách. Vyrobené v jasných farbách, polárna lišká vesta prináša dych zalivosti a zábavy v šedom chladnom každodennom živote.

Tí, ktorí majú v súčasnosti finančné ťažkosti, dizajnéri uvoľnili modely kožušinových vest z rokov 2017 - 2018 z umelých materiálov.

Paleta kožušinových vestách 2017 - 2018

Kto povedal, že kožuchová vesta musí byť pevná? Farebná schéma nadchádzajúcej chladnej sezóny je nasýtená farbami. Obsahuje nielen obvyklé tóny, ale aj neobyčajné a chytľavé.

Vytváranie štýlového obrázka

Väčšina žien sa pýta, aký druh oblečenia kombinuje kožušinové vesty? V rokoch 2017 - 2018 sa tieto výrobky nosia v dvoch verziách.

Prvá je klasická verzia: na vrchole každého štýlového, pevného luku pozostávajúceho z džín, kožených nohavíc, sukne s blúzkou a šiat. Len sa nesnažte nosiť na saku!

Druhá možnosť zahŕňa nosenie kožušinovej vesty s holými rukami alebo na oblečenie s priehľadnými rukávmi, ktoré zaujíma vedúcu pozíciu v hitparádě módnych vecí nadchádzajúcej sezóny.

V komfortných modeloch kožušinových vestách sezóny jeseň - zima 2017 - 2018 môžete plne relaxovať a mať pekný zimný večer. Dokonale diverzifikuje šatník. Ale podľa mnohých žien, vhodné len pre vysoké dievčatá.

Loading...