Interiér

Hall Design: 2017 Najlepšie nápady

Sála v usporiadaní bytov a domov zaujíma centrálne miesto. Podľa jeho návrhu je možné posúdiť ideologickú tému štýlu celého interiéru, chuť a preferencie majiteľov, ako aj celkovú atmosféru. Preto krásny dizajn sály nemá žiaden význam. Pozrime sa, čo bude dôležité v dizajne tejto miestnosti v roku 2017.

Design Hall 2017: moderné nápady

Nepochybne moderný dizajn víta klasiku, pokojné farby a intenzitu tratí. Ale v procese vytvárania projektov, profesionáli vždy nájdu využitie svojej tvorivej fantázie. Takže na fotografii sa módna rodinná hala rozlišuje svojim osobitým šarmom, pretože má jasné a útulné miesto - červené guľové kreslo. Navyše, velúca čalúnená pohovka, ľahký načechraný koberec, elegantné trapézové žiarovky dávajú miestnosti pocit domácnosti a príjemnú rodinnú atmosféru.

Na fotografii - pôvodný interiér haly v byte. V centre sa nachádza konferenčný stolík a veľa komfortných miest pre majiteľov a hostí. Zámerná kombinácia nábytku rôznych štýlov bude opäť zdôrazňovať pohodlie atmosféry. Tu si každý môže nájsť útulný kútik podľa vkusu.

Veľká plocha v hale často vedie k rozhodnutiu zónovania miestnosti. Takže na ďalšej fotografii, vďaka veľkolepým stĺpom a pohovke je miestnosť pohodlne rozdelená na jedálenské a rekreačné plochy. Výrazné akcenty žiarivo žltého nábytku sú umiestnené všade, čo vytvára jednotu štýlu a harmónie vo vnímaní priestoru ako celku.

V tejto izbe je pomerne prísny dizajn s moderným prízvukom. Modré a béžové tóny zdokonaľujú interiér a sú dnes veľmi dôležité. Rovnako ako v predchádzajúcom príklade luxusná pohovka vykonáva funkciu priestorového zónovania.

Vrchol luxusných dvojúrovňových domov a apartmánov je otvoreným výstupom do druhého poschodia. Vďaka vysokému stropu v hale je veľa svetlého priestoru a priestoru pre dekoráciu.

Táto miestnosť sa podobá konferenčnej miestnosti. Priestory umožňujú umiestniť niekoľko pohoviek v jednej miestnosti a dlhý stôl so stoličkami v inom priestore.

Tu veľká izba disponuje pokojom a príjemným oddychom. Jeho vlastnosť je zasklené priehľadné okná, steny a dokonca aj dvere. Zdá sa, že ste na verande.

V modernom dizajne haly už nie sú regály a skrinky tak dôležité. Boli nahradené policami a šatňami. Okrem toho môžu byť aj nádherným dekorom.
Často v interiéri radšej používajú minimálne množstvo nábytku, preferujú krásne dekoratívne prvky. Táto technika nastavuje rytmus interiéru tak, aby bol plný a úplný, zatiaľ čo priestor úplne nezasahoval.
Absolútna symetria je hlavnou myšlienkou návrhu tejto sály. Pohovka sa nachádza okolo obvodu okolo priehľadného konferenčného stolíka. Celá sada nábytku je udržovaná v jednej štylistickej orientácii, symetria tvarov je všade pozorovaná. Tu sú dokonca aj malé predmety a cenné príslušenstvo usporiadané v prísnej symetrii. Takáto úspora sa však nezdá byť nudná a monotónna, ale naopak je spojená s ideálnym usporiadaním a bezchybnou organizáciou majiteľov.

Priestor v tejto miestnosti absorbuje svoju slobodu. Zvláštnym šarmom je rozdielna stropná zóna, pri pohľade na ktoré sa opäť presvedčili, že nemôžete len krásne usporiadať osvetlenie a vytvoriť luxusné zloženie štýlových svietidiel.

Tu v konštrukcii haly bolo východiskovým bodom recepcia veľkého počtu hostí. Preto je elegantná rozľahlá pohovka prvou vecou, ​​na ktorú dizajnéri venovali osobitnú pozornosť. Veľké pohovky dnes môžu byť rôzne vzory, siluety a farby.

Luxusný mäkký kútik v kombinovaných tichých odtieňoch sa stal expresívnym zameraním na svetlé pozadie. Prírodné drevené podlahy dodávajú zelený nádych modernému minimalistickému dizajnu. Vždy je vysoko cenené a vyzerá neuveriteľne krásne a drahé.
Pojem dizajnu tejto haly je hra kontrastov a nejednoznačného minimalizmu s elegantnými klasickými postriekaniu a vinobranými objektmi.
Kombinácia klasických a moderných vzhľadov je v modernom interiéri celkom zaujímavá a harmonická. Najlepším doplnkom k pevnému nábytku bude ľahké pozadie a neutrálne textílie.
Kamenný obklad je jedným zo základných prvkov štýlu podkrovia. Ale aj kameň ekologicky zapadá do interiéru sály s výrazným moderným minimalizmom.

Počas relaxácie v tejto miestnosti budete cítiť maximálnu mäkkosť a pohodlie. Koniec koncov, tu je všetko zabezpečené - pokojná paleta pozadia, veľkolepá mäkká sedacia časť. Po prečítaní vašej obľúbenej knihy, ktorá sa ponorí do svojho fascinujúceho príbehu, čas tu bude ležať bez povšimnutia.

Kreativita v dizajne sály má vždy plné právo vyjadriť sa vo svojej sláve. Najčastejšie túto možnosť vyberajú aktívni vlastníci. Na fotografii sa zdá, že interiér hrá s farbami. Takúto atmosféru určite hostia už dlho pamätajú.
Pre tých, ktorí hľadajú špeciálnu farbu v dizajne, je ideálnym príkladom nasledujúci projekt. Indické motívy sú veľmi aktívne vysledované v dizajne miestnosti: oranžový tón ako hlavný, etnické vzory na tkaninách, charakteristické príslušenstvo vo forme sošky, kazety, kadidlo.
Obrovská izba v drevenom vidieckom dome je vždy luxusom. Konštrukcia okien s dreveným obložením pripomína kupolu a krb je neoddeliteľným prvkom domáceho tepla a rodinného pohodlia. V tejto priestrannej izbe je starý a prírodný zápach.

Hala má kráľovský šarm na nasledujúcej fotografii. Moderný štýl s dlaždicovými podlahami, koženým nábytkom a sofistikovaným konferenčným stolíkom, ktorý vďaka otvoreným schodom zodpovedá elegantnejšiemu a slávnejšiemu, ako sme od neho očakávali.

Neuveriteľná sloboda, pohodlie a pohodlie sa môžu cítiť v miestnosti zobrazenej na tejto fotografii. Pôvodný dizajn pohovky, na ktorom môže relaxovať viac osôb, vytvára uvoľnenú útulnú atmosféru.

Bezkonkurenčný podkrovný priestor vyplnil priestor veľkej miestnosti. Tehlová dekorácia na jednej zo stien, tematická výzdoba svetla a priestranná svetlá pohovka - výrazné štýlové dotyky so vznešeným podkrovím.

Miešacie štýly sa často používajú v konštrukčných technikách. Napríklad vo fotografii moderné klasiky a prvky podkrovia v dizajne haly vyzerajú veľmi prezentovateľné.

Pôvodný rustikálny štýl v dizajne dizajnu haly na fotografii. Veľkolepý krb, obložený kameňom, čalúneným nábytkom, dreveným obložením, príjemným mäkkým svetlom vytvára atmosféru pohody a tepla, a to aj napriek veľkému priestoru v miestnosti.

Minimalizmus je univerzálnou možnosťou pre malú sálu.

Návrh haly v byte: skutočné nápady

Zvyčajne v kompaktnej miestnosti môže hala súčasne vykonávať niekoľko funkcií - slúži ako obývacia izba, salónik, jedáleň a niekedy izba pre hostí. Ako urobiť izbu ako pohodlnú, štýlovú a praktickú?
Vnútorné steny sú nahradené ľahkými priečkami. Tiež nábytkové, farebné a svetelné scenáre dokážu perfektne zoradiť priestor.
Interiér kompaktnej sály na ďalšej fotografii nie je úplne preplnený masívnym nábytkom a tapetami s chytlavou potlačou - to je ďalší skvelý spôsob, ako vyložiť malý priestor.
Nebojte sa v malej miestnosti, ale používajte hlbšie tmavé tóny s dobrým prirodzeným svetlom.
Malá miestnosť v apartmáne je naplnená maximálne svetlom a objektmi v neutrálnych pastelových farbách. Skvelým riešením je použitie funkčného nábytku: modulárna pohovka, skladací stôl a kompaktné regály.

Vzhľadom na priestor a architektonické prvky miestnosti môžete vytvoriť zaujímavé dekoratívne kompozície. Pamätajte však, že každá vec v interiéri by mala byť užitočná a funkčná a tkaniny, maľby a dokonca neobvyklé riešenia osvetlenia môžu slúžiť ako krásna dekorácia.

Tapeta pre sála 2017

Široký výber modernej tapety umožňuje jednoducho vybrať si najlepšiu možnosť pre dekoráciu stien v hale. Rozmanitá paleta farieb a odtieňov, množstvo kresieb a textúr - každý nájde niečo, čo bude harmonicky kombinované s celkovým štýlom interiéru.


Fotografické tapety v interiéri všetkých izieb sú dnes veľmi populárne. Oblasť sály umožňuje, aby steny spôsobili úžasné panoramatické fotografie ohromujúceho pohľadu. Foto nápady pre sála, možno, majú najrozsiahlejšie témy.

Záclony a tyl: módne trendy 2017

Veľkú úlohu v dizajne haly hrajú záclony a tyl. Zdá sa to len textílie! Ak však textil nie je správny, neporušenosť miestnosti a štylistická harmónia sú mimo otázky.

Najlepšie príklady dekorácie sú uvedené v nasledujúcom výbere fotografií.Krb v modernom prevedení haly

Krb už dlho prestala vykonávať len funkciu vykurovania miestnosti. Bohaté nápady na dizajn vám umožnia vybrať si najlepšie možnosti pre domáce interiéry.

Návrh sály na fotografii: nový rok 2017Mnoho módnych nápadov, tvorivých riešení a inovatívnych prístupov v usporiadaní haly je prejavom individuality a jedinečnosti. Ak však vaše chápanie pohodlia úplne odporuje extravagantným, atypickým a odvážnym pokusom, nemali by ste, napriek osobnej estetike, pokúšať sa byť v trende, slepo sledovať módne trendy. Vždy vyberte ten, ktorý vyhovuje vášmu vnútornému vnímaniu priestoru a osobného vkusu.

Povedzte nám o svojich plánoch zdobenia haly alebo o tom, čo by ste chceli v súčasnej situácii zmeniť?

Loading...