Krása

Môže galoshes byť módne?

Mnoho dievčat stále verí, že galoše sú veľmi obuv, ktorú nosia iba starí ľudia v dedine. Ale to nie je úplne pravda, pretože modely sovietskeho modelu sú teraz veľmi zriedkavé. Boli nahradené modernými dizajnovými produktmi, ktoré nielen chránia pri nepriaznivom počasí, ale môžu sa stať aj štýlovým prízvukom v obraze.

Trochu histórie galoše

Spočiatku boli indické galoše vyrobené z gumy, takže boli krátkodobé a úplne krehké. O niečo neskôr, v devätnástom storočí, kaučuk začal vulkanizovať, čo bolo začiatkom výroby galoše.

Postupom času ich popularita začala slabnúť, ale vďaka novému dizajnu, pestrým farbám a rôznorodosti sa galoše opäť stali módnymi. Navyše, teraz v predajniach obuvi existuje množstvo modelov, takže si môžete ľahko vybrať správnu možnosť pre seba.

Mimochodom, nie sú len gumové výrobky. Návrhári stále viac kombinujú jednoduché galoše s teplým materiálom. Preto teraz nie je potrebné ich nosiť nad topánkami, môžete jednoducho vybrať teplé modely, ktoré ochránia vaše nohy pred akýmkoľvek počasím.

Pokiaľ ide o materiál na výrobu, najčastejšie sa nepoužíva PVC, ale EVA. Na rozdiel od prvého, tento materiál je veľmi ľahký, odolný nielen nízkym, ale aj vysokým teplotám. Tieto galoše sa často vyberajú ako pracovná obuv.

Avšak najnovší materiál na výrobu takýchto obuvi je považovaný za DU Light. Ide o penovú gumu, ktorá zachováva teplo nôh, je elastická a odolná voči mrazu. Zároveň bude takáto obuv oveľa jednoduchšia ako možnosti, ktoré boli vykonané skôr. Navyše galoše z tohto materiálu budú odolné proti skĺznutiu.

Existujú modely, ktoré majú dodatočnú izolačnú vložku, ktorá sa dá vložiť dovnútra. Stohovanie môže byť odnímateľné alebo neodstrániteľné a to zase ovplyvňuje náklady na výrobok.

Existujú tiež pomerne drahé, ale vysokokvalitné modely, pri ktorých sa používa prirodzená kožušina. Tieto galoše vyzerajú veľmi pekne a mnohí ich radšej používajú ako ležérne topánky.

Napriek skutočnosti, že tieto topánky sú veľmi praktické, stále existuje jedna nevýhoda. Galoše by sa nemali dlho nosiť, pretože nedopúšťajú vzduch A to nepriaznivo ovplyvňuje stav nohy. Ak to chcete zmeniť, výrobcovia odporúčajú umiestňovať ponožky z vlny. Vďaka tomu budú nohy veľmi pohodlné a teplé.

Galoshes 2017: pravidlá kombinácie

Hlavnou úlohou galoše je chrániť nohy a topánky pred vlhkosťou. Len málo ľudí si však uvedomuje, že soli a činidlá používané na ošetrovanie ciest sú pre obuv veľmi škodlivé. Najprv to trpí. Zvlášť takýto vplyv poškodzuje semišové výrobky. Preto, aby sme udržali topánky vo výbornom stave a predĺžili ich životnosť, odporúčame zakúpiť galoše.

Mimochodom, môžete ich nosiť nielen za zlého počasia. Napríklad pri výlete v lese, v parku alebo v horách - je to ideálna voľba. Okrem toho dizajnéri urobili všetko preto, aby vytvorili najvhodnejšie modely pre každú príležitosť.

Existujú dokonca aj špeciálne ženské galoše, ktoré sa dajú nosiť cez vysoké podpätky. A vďaka tak širokému spektru odtieňov si každý môže vybrať pre seba najvhodnejšiu možnosť.

Pokiaľ ide o kombinácie s odevom, neexistujú žiadne zvláštne obmedzenia. Dizajnéri navrhujú nosiť galoše nielen s džínmi a tričkami, ale tiež vytvárajú odvážnejšie zostavy. Dokonalým príkladom sú nafúkané šaty a svetlé galoše na holú nohu alebo na elegantné topánky. Súhlasím, zdá sa to veľmi nezvyčajné. Neexistujú ani zákazy pre mužov a galoše sa môžu nosiť ako s letným oblečením, tak aj s oblekom.

Zcela štandardná sada klasických oblekov a módnych topánok dopĺňa jasný prvok vo forme moderných galoše.

Galoshes pre ženy

Dámske topánky sa vždy vyznačujú širokou škálou štýlov a galoše nie sú výnimkou. V roku 2017 predstavili dizajnéri nielen klasické modely, ale aj krásne ohrievané verzie s kožušinou.

Sú skvelé aj pre chladné zimné dni, takže každá dievčina by mala mať určite jednu. Galoshes vo forme šalvějovej alebo demi-sezónnej verzie s vysokým textilným vrchným vzhľadom nie menej štýlové.

Farebné galoše, môžete vybrať absolútne každého, kto sa bude páčiť a bude v kombinácii s oblečením v šatníku. Ale stále najobľúbenejšie v roku 2017 možno nazvať jasnými odtieňmi.

Takáto obuv bude zdobiť akýkoľvek obraz a najmä čiernobielo. Mimochodom, veľa dievčat a párov vyberá galoše pre štýlové fotografie. Súhlaste, pri daždivom počasí ľudia v tých istých jasných galoších vyzerajú veľmi slnečno a nezvyčajne.

Štýlový, moderný dekor môže byť prítomný nielen na kožených topánkach, ale aj na klasických galosoch. Jemný luk v kombinácii s ružovou farbou je ideálny pre skutočné dámy.

Pánske galoše

Galoshes pre mužov stále nie sú tak populárne topánky. Napriek rozmanitosti sú najčastejšie vybrané na prácu na záhrade, v krajine alebo v garáži. Napriek tomu niektorí ľudia stále získavajú niekoľko modelov pre každodenný život v chladnej a vlhkej sezóne.

Galoshes pre deti

Možno výrobcovia vyvinuli najširšiu škálu modelov galoše pre deti. Rôzne štýly, veľký výber farieb - to všetko tak, že deti chcú obuviť. Koniec koncov, je veľmi dôležité, aby ich nohy boli vždy teplé a nie mokré v daždi.

Ďalšou výhodou tejto topánky je vysoká odolnosť proti opotrebovaniu, čo znamená, že galoše budú slúžiť viac ako jednej sezóne. Ak si ich kúpite, aby ste nosili hlavnú obuv, nezabudnite, že sa musia veľmi dobre zapadnúť. V opačnom prípade bude všetka voda upchatá aj v minimálnom priestore medzi nimi.

Ako môžete vidieť, galoše sú späť v móde znova a ohromujú ich rôznorodosť. Jasné farby, komfort a nízke ceny sú vynikajúcimi argumentmi v prospech nákupu.

A ako cítite galoše?

Loading...