Krása

Dlhé sukne: trendy v roku 2018

Trendy v minulom roku ukázali tendenciu moderných dizajnérov opustiť unisex a androgénny štýl. V nových zbierkach sa objavujú stále viac a viac sukien rôznych rezov, dĺžky, farieb a štýlov.

Maxi sukne sú navrhnuté tak, aby zdôrazňovali ženskosť v novej sezóne. Budú vyrobené zo všetkých druhov tkanín vo forme slnečnicových vločiek, lichobežníkov, siluety A a ďalšie. Na mólach v zbierkach do roku 2018 boli modely umiestnené na podlahe, vhodné pre akýkoľvek typ postavy.

Texturované textílie Maxi

V novej sezóne v najvyšších hustých materiáloch. Popularita sa bude páčiť zamat, semiš, koža, úzky úplet, dres. Budú kombinované v jednom výrobku so šifónom, lesklým saténovým, zamatovým a ľahko transparentným tkaním. Kombinácia detailov dvoch textílií, kontrastných v hustote a štruktúre, sa stane trendom roku 2018.

Na koži by mali hovoriť oddelene, pretože tento materiál dominuje v novom období. Zvolený model z takejto tkaniny by sa mal líšiť od bežného obrazu: na ňom nie sú nity a reťaze, nie je jeho majiteľom v žiadnom z agresívnych subkultúr.

Koža bude vyzerať nádherne v sukni siluety A, trapéz a iných typoch voľného strihu. Je dôležité, aby takáto sukňa na podlahe bola ženská. Na chodníkoch sa podobná šatníková položka nachádza v športových, neformálnych a obchodných líniách. Sukňa vyzerá skvele s košeľami a blúzkami s siluetou.

Farebné riešenia pre novú sezónu

Medzi rôznymi výtlačkami budú mimoriadne miesta obsadené falošnými. Na sukne môžete vidieť malé a veľké kvety, listy a ďalšie prvky rastlín. Nie je nutné, aby časti kvetinového vzoru mali prirodzenú farbu: modré alebo červené listy úplne zodpovedajú hlavnej sezóne.

Rúže, ktoré v mnohých predchádzajúcich rokoch niesli všetko, sa zmenili na poľné kvety v novej sezóne. Teraz pivoňky, sedmokrásky a zabudnuté nosy zdobia tmavé pozadie maxi sukní. Batikova maľba sa stane trendom roku 2018 a usadí sa v šatníku módnych šatníkov.

Tiež ich popularita nestratí geometrické vzory. Všetky druhy riadkov, tvarov, objemových kociek a trojuholníkov - to všetko zdobia moderné milovníkov dlhých sukní. Nemenej dôležité zostanú všetky druhy hrách.

Z minulej sezóny sa do novej hry presunuli čierne a odtiene mliečneho. Gamma zriedená tlmená khaki a svetlo oranžová. Medzi nasýtenými farbami je výhodou tmavo modrá, jasná horčica a farba Marsala, ktorá dlho podmanila svetové móla vo forme manikúry, farieb šiat a doplnkov.

Trendy 2018

Baška bude v móde. Tento prvok dekorácie nie je vhodný pre každého. Ale je schopný dať siluetu sexuality a ženskosti. Prísne sukňa ceruzky alebo produkt z hrubé kože s pomocou Basque sa mení na personifikáciu jemnosti a jemnosti.

Moderná interpretácia tohto prvku dekorácie sa posunula smerom k lemu. Pomocou takého kroku vytvorili dizajnéri siluetu, ktorá pripomína polovicu otvorenú kvetinu, ktorá úspešne demonštruje ženskú podstatu.

Módny a ženský štýl New Bow sa vráti do módy. Sukne v tomto štýle majú mierne vysoký pás, ťahajúci postava a sú vyrobené z hrubého tkaniva. Tvar siluety môže byť rovný, rozvetvený alebo zúžený. Najdôležitejšie je udržať linky jasné. Stvoriteľ štýlu použil baskiu na zdôraznenie hlavného zamerania snímok.

Aj na móloch sa objavili sukne s hornou vrstvou mäkkej sieťoviny, ktoré vytvárajú voľné záhyby. Transparentnosť je trendom novej sezóny. Úspešne to dokázali také slávne módne domy ako Sonia Rykiel a Red Valentino. Tento trend zdôraznenej sexuality prebieha paralelne s hustými nepriepustnými textúrami. Alternatívou k nim bude šifón, čipka, organza.

Je dôležité zachovať tajomstvo. Najzaujímavejšie časti ženskej postavy sú maskované hustými záhybmi, výšivkami alebo aplikáciami. Takéto oblečenie vyzerá obzvlášť pôsobivo v čiernej farbe.

Tučné obrázky zdobia dlhé štrbiny. Sukňa na podlahe v tomto prípade vám umožní demonštrovať sexualitu dámy novou stranou. Zvlášť vysoké rezy sú maskované záhyby a vlny, ktoré ich zbavujú vulgarity.

Pôvodným nálezom boli malé predné rezy. Skromný výstrih je viditeľný len vtedy, keď dievča chodí. Mierne rozdelené nohy intrikujú a fascinujú.

Maxi skladané sukne sú prítomné v módnych zbierkach už mnoho rokov. Hlavnou charakteristikou zvlnenia sukne je dynamický pohyb. V novom roku sú pletené sukne vyrobené z hrubého ľanu. Výhodou budú modely s veľkým zvlnením. Podčiarknutá ženskosť sukne, podľa návrhárov, musí byť spojená s úmyselne brutálnymi vecami: nadmerný sveter, vojenské topánky.

Trapézové modely v novej sezóne budú súťažiť so všetkými ostatnými relevantnými formulármi. Ich hlavnou črtou je jednoduchosť rezu a zjednodušenie. Tieto sukne sú doplnené o aplikácie, vzory a malé ozdobné doplnky. Ak chcete zachovať tvar výrobku, odporúča sa šiť z hustého zamatového, taftového, koženého, ​​velurského.

Geometria sukne umožní, aby sa stala súčasťou takmer každého známeho štýlu. Takéto odevy zahŕňajú kombinácie s košikami, vrchmi, skokanmi, bombardérmi.

Dizajnéri navrhujú presunutie akcentov a presúvanie pozornosti z tkanín a farieb na spôsoby zdobenia. Tentokrát sukne sú zdobené závesy a volánky. V rovnakom čase vlny na nich nie sú viacvrstvové, ale sú stručné. Je dôležité vytvoriť pomp na správnom mieste, zdôrazňovať ženskú formu, skôr než ju preháňať. Na zabezpečenie požadovaného efektu by mal byť produkt monochromatický alebo čiernobiely. Tu nájdete veľké množstvo asymetrie v modeloch.

Ďalším trendom bude vôňa na sukni. Po mnoho rokov sa tento prvok štýlov nezabudnuteľne zabudol. Ale nová sezóna priniesla pohodlie a praktickosť vône v zbierkach svetových dizajnérov. Použitie zápachu pri modelovaní sukne je podobné rezu. Je dôležité dosiahnuť nálet sexuality bez náznaku vulgárnosti.

Maxi je hračkou pre každú módnu divu. Šatník módneho dievčaťa môže obsahovať niekoľko rôznych modelov dlhých sukní. Bez ohľadu na profesiu a životný štýl si žena bude môcť vybrať model, ktorý bude pohodlný a zdôrazní jej individualitu.

Loading...