Články

Top 10 najkrajších futbalistov na svete

Domnievame sa, že futbal je výlučne mužský šport. To platí nielen pre hráčov a početných fanúšikov. Ale na rozdiel od prevládajúceho názoru, ženské publikum športových vysielaní rastie rýchlo a všetci vďaka krásnym hráčom, pre hru, ktorú sú ženy ochotné navždy sledovať. Zároveň pre nich nezáleží na tom, kto je športovec vo svojom tíme: ofsajd, vnútorný, postranný a fantastický. Pripravili sme pre vás 10 mien futbalistov, ktorí si zaslúžia pozornosť žien nielen z dôvodu vynikajúcich atletických schopností, ale aj ich očarujúceho vzhľadu.

10. Neymar da Silva Santos Junior. "Paríž Saint-Germain" (Francúzsko)

V charaktere Neymaru sa niekoľko prvkov stretne naraz - vlastné všetkým brazílskym zbožnostiam a túžbou žiť krásny bezohľadný život s jachtami a nákladnými autami. Medzi tréningmi a zápasmi je Neymar ľahko zmätený s niektorým rapperom, takže tetované telo a ťažký kríž na hrudi sú v súlade s jeho obrazom.

V brazílskej futbalovej komunite sa Neymar nazýva len Kohút. To nie je celkom lichotivé pre ruského občana, futbalista dostal prezývku kvôli trsnu na hlave.

Podľa žien publikum je Neymar najtalentovanejším mladým hráčom v histórii futbalu a to platí nielen pre športovú kariéru. Už vo veku 19 rokov sa mu podarilo stať sa otcom a jeho 17-ročná priateľka mu dala syna.

9. Robin van Percy. Manchester United (Anglicko)

Robin van Persie má ťažký osud. V škole sa budúci futbalista neštudoval dobre, neponáhľal sa, aby sa riadil odporúčaniami učiteľov, z ktorých bol opakovane vylúčený. Vo veku 14 rokov sa jeho šťastný talent vo futbale ocitol a čoskoro sa Robin dostal do tímu pre dospelých "Excelsior", ktorý však veľmi rýchlo odišiel z dôvodu konfliktu s trénerom. Vo veku 17 rokov sa Robin van Persie stal hlavným hráčom klubu "Faenoord" v Holandsku a stal sa najlepším mladým hráčom v krajine.

Po ďalšom konflikte s koučingovým personálom bol Robin van Persie kúpený za pittance stálým anglickým trénerom Arsenom Wengerom. Nikdy neľutoval nad jeho nákupom, pretože Robin sa stal v krátkom čase hlavnou nápadnou silou tímu.

8. Olivier Giroux. Arsenal (Anglicko)

Olivier Giroud - jeden z najkontroverznejších športovcov moderného futbalu. Z neho nebudete čakať zápasy s paparazzi, párty, až kým neopustíte a nepotrebujete opilé automobily. Všetky skutky Olivier obliekol obrovskou a komplexnou sebadôverou.

V roku 2011 získal titul Olivier Giroud titul najsexiovejšieho futbalového hráča vo Francúzsku. Atlét je často kritizovaný za jeho vzhľad. Najmä tréner Montpellier odporúča, aby Olivier hrali hlavu častejšie bez strachu o skvelý vzhľad vlasov.

Olivier Giroud často robí veľmi nejednoznačné akcie. Napríklad, keď bol po zápase s vietnamským tímom hráč "Arsenalu", Olivier predstavil svojim fanúšikom nohavice. Samotný športovec nikdy neprestáva tvrdiť, že vždy vedel o svojej výlučnosti a preto musí žiť jasný a zaujímavý život.

7. Zlatan Ibrahimovic. "PSG" (Francúzsko)

Zlatan Ibrahimovič sa môže oprávnene tešiť z titulu najvýznamnejšieho zlého v modernom futbale. Samotný Zlatan sa nazýva iba "najväčším hráčom na svete", ale mnohí fanúšikovia a komentátori majú tento názor.

Zlatat má čierny pás v taekwondo, ktorý mu pomáha získať najneuveriteľnejšie a najsložité ciele. Okrem toho Ibrahimovič plynule ovláda v piatich jazykoch, čo mu umožňuje zakoreniť v každom športovom klube, ktorý sa veľmi často mení.

6. Cesc Fabregas. Chelsea (Anglicko)

Cesc Fabregas - absolvent "Barcelony", ktorý sa naraz nedostal do tímu, ktorý bol naplnený hosťujúcimi "hviezdami". Preto vo veku 16 rokov odišiel do Agliyy, kde debutoval v hlavnom mužstve Arsenalu.

Po získaní hviezdnej slávy a postavenia sa Cesc vracia do Barça, aby sa stal zástupcom jedného z najväčších tímov všetkých čias. Avšak futbalista nebol schopný preukázať výsledok, ktorý od neho očakávali tréneri, a tak sa Cesc opäť presťahoval do Anglicka, kde spolu s aktualizovaným tímom Chelsea sa vrátil do rímskeho Abramoviča titulu šampióna krajiny.

5. Gerard Piqué. Barcelona (Španielsko)

Príbeh o úspechu Gerard Pique je príkladom toho, čo sa dá dosiahnuť vďaka práci na sebe a náročnom postoji k vašej športovej kariére. V tom čase bol Gerard považovaný za najslabšieho hráča v Barcelone a novinári neunikli šancu poukázať na svoje chyby. Ale silná vôľa Gerarda urobila svoju prácu, nakoniec máme talentovaného futbalistu, ktorý má niečo, čo fanúšikom ukazuje.

Čo sa týka externých údajov, ako môže taký populárny a očarujúci spevák ako Shakira venovať pozornosť chlapovi s nevzhľadným vzhľadom. Nepochybne je Gerard Piqué hoden fanúšikov, aby na to vysušili.

4. Iker Casilians. Real Madrid (Španielsko)

Iker Casilians má skvelé výsledky. Je to viacročný kapitán Realu Madrid, jediný futbalista v histórii, ktorý vyhral národné majstrovstvá, víťaz pohára v krajine, Super Bowl krajiny a ďalšie ocenenia.

Jeho osobný život sa Casilians starostlivo skrýva z očarujúcich očí. Vzťah s jeho budúcou ženou, novinárkou Sarah Carbonero, futbalistom, sa vyvinul po slávnom bozku na Majstrovstvách sveta 2010 počas pohovoru po zápase. Bolo to potom, keď sa ukázalo, že Casilians bol hlboko zamilovaný a nechcel zvažovať iných kandidátov ako budúcu manželku. Napriek tomu je Iker veľmi obľúbený medzi fanúšikmi a fanúšikmi, vďaka nádhernému vzhľadu a zdržanlivosti charakteru.

3. Xabi Alonso. Bavorsko (Nemecko)

Habi je jeden z najtichších a najtichších chlapov na našom zozname. Nie je zvláštny pre mimoriadne a vyrážkové činy. Jedinou výnimkou môže byť situácia, keď Xabi Olonso odmietol lietať na zápas Ligy majstrov, s odkazom na skutočnosť, že v nasledujúcich dňoch by jeho žena mala zrodiť svoje druhé dieťa. "V takom momente musím byť blízko," povedal Olonso, čo spôsobilo vážny škandál s tímovým trénerom Rafa Benitezom. Konflikt sa skončil tým, že futbalista musel klub zmeniť. Bez ohľadu na to, ako športová komunita bude považovať takýto čin Alonso, pre fanúšikov sa takéto priority Habiho stali rozhodujúcimi. Pre nich sa Alonso stal meradlom muža, ktorý oceňuje manželské šťastie.

2. Mats Hummels. Borussia D (Nemecko)

Mats Hummels - zástupca čisto futbalovej rodiny. V ranom veku jeho otec priviedol bratov Mats a Jonas do svojho rodného klubu "Bavorsko", kde pôsobil ako tréner. Klub okamžite zvážil potenciálnych hráčov, ale hovoriť o "Bavorsku", že sa im nepodarilo. Jonas sa presťahoval do Unterhachingu a Mats bol pobitý Borussiou, kde hrával, za čo sa rozrástol na úroveň nemeckého národného družstva.

1. Cristiano Ronaldo. Real Madrid (Španielsko)

Meno Cristiano Ronaldo je známe každému, dokonca aj tým, ktorí sú úplne ďaleko od futbalu. On je najdrahší hráč v histórii futbalu a najvýznamnejším hráčom všetkých čias. Nie je prekvapujúce, že získal prvé miesto v našom rebríčku najkrajších športovcov na svete.

Cristiano Ronaldo je tvárou mnohých známych značiek - Nike, Clear, Armani, Castrol a ďalší. Pokiaľ ide o súkromný život, voľné miesto jednej manželky veľkého futbalového hráča je stále zadarmo. A športovec zvažuje nielen kandidátov z Anglicka alebo Španielska. V roku 2010 sa Ronaldo stretol s ruským modelom Irina Shayk, ale po krátkych stretnutiach sa pár rozpadol. Kto bude "nová Irina Shayk" ešte nie je jasný, ale v každej futbalovej sezóne je stále viac a viac kandidátov na tento titul.

Loading...