Články

Štýlová manikúra s builly: 100 jednoduchých nápadov na úžasný dizajn.

Manikúra s vývarom je veľmi populárna u dievčat, ktoré dávajú prednosť nezvyčajnému a pútavému umeniu nechtov. Skutočne, tieto malé korálky vyzerajú štýlovo a atraktívne na nechty. Dievčatá, ktoré sú zvyknuté na jednoduchú manžetu z bundy alebo mesiaca, ocenia štýlovú manikúru s bujónmi.

Dnes v predajniach nechtov nájdete širokú škálu vývarov rôznych odtieňov. Odrážky sú skvelou príležitosťou na experimenty, pretože dizajn s malými kamienkami je vždy originálny a štýlový.

Čo sú bujóny a ako ich používať

Manikúra s bujónmi sa tiež nazýva kaviár manikúra. Dekor je špeciálna guľa, líšia sa farbou a veľkosťou. Malé granuly sú veľmi podobné guličkám kaviáru, pre tento dizajn a dostali jeho meno.

Najčastejšie sa v dizajne používajú bujóny čiernej alebo červenej farby, ktoré vyzerajú neuveriteľne ušľachtilé a bohaté. Ale čierno-červený dizajn s bujónmi nie je jediná vec, ktorú sa môže pochváliť kaviárová manikúra. S granulátmi len dvoch farieb môžete vytvoriť úžasnú krásu nechtového umenia.

Design s vývarmi - jedným z najjednoduchších. Ak chcete vytvoriť to, nie je vôbec potrebné mať umelecké schopnosti alebo je trýznený kresbami. Len pár minút vášho času a veľkolepý dizajn je pripravený.

Bohužiaľ, manikúra s bujónom nie je taká odolná ako klasické techniky. Ak chcete zachovať takýto dizajn, nebude trvať dlhšie ako 3 dni, takže je najčastejšie vytvorený pre vážne udalosti. Po 3 dňoch sa bujóny postupne začnú odlupovať, najmä pozdĺž okraja nechtov. Na manikúru s granulami, ktoré sú 3x dlhšie, používajte gélový lesk na dizajn.

Manikúra s bujónmi, samozrejme, vyzerá zaujímavo, ale má významnú nevýhodu. Veľké bujóny, ktoré sa drží na vlasoch a oblečení, môžu náhodne zničiť pančuchy.

Manikúrny gélový lak s bujónmi: čo je potrebné pre jasný dizajn

Ak chcete vytvoriť manikúru s bujónmi, budete potrebovať:

  • bujón - hlavný dizajnový prvok. V obchodoch s manikúrou nájdete obrovskú škálu bujónov, ktorých cena je relatívne nízka. Použite granule pastelových a svetlých farieb, malé a veľké, matné a lesklé.
  • gélová leštiaca báza
  • farebný gélový lesk
  • kefkou na odstránenie nadbytočných granúl

Manikúra s bujónmi sa vykonáva takto:

  • Základný lak sa aplikuje na nechty, suší sa v LED lampy
  • naneste na nechty gél na vybranú farbu v dvoch vrstvách
  • ihneď po nanesení druhej vrstvy namaľte dosku na nechty s bujónmi. Pritlačte ich k nechtom.
  • ak je to potrebné, upravte umiestnenie bujónov oranžovou tyčinkou alebo kefou
  • keď je druhá vrstva gélového lesku s bujónmi úplne suchá, pokryte nechtok fixačným prostriedkom

Samozrejme, s povrchovou úpravou, nechty nebudú tak lesklé, dizajn však bude trvať oveľa dlhšie. Áno, a granule sa budú lepšie držať na oblečení.

Krásny dizajn s bujónmi a kamienkami

Kombinácia bujónu a drahokamu vyzerá nádherne. Zvyčajne v tomto dizajne zohrávajú hlavnú úlohu drahokamy a korálky - ako doplnok výzdoby.

Manikúra vyzerá krásne v červenej, fialovej, vínovej, ružovej, tyrkysovej farbe so zlatými, čiernymi alebo modrými odtieňmi. Je dosť problematické vykonať takýto dizajn sami bez toho, aby ste mali správnu skúsenosť, takže ak chcete vidieť na vašich nechtoch skutočne atraktívnu manikúru, obráťte sa na profesionálneho pána.

Štýlová manikúra s čiernymi vlasmi

Manikúra s lesklým vývarom je najlepšou vecou, ​​ktorú si môžete vymyslieť pre šikovný slávnostný vzhľad. Čierne bujóny sú stručne doplnené večernými lukmi, kde hlavným kritériom krásy je šokujúci a ušľachtilý vzhľad.

Odporúča sa, aby ste nezahŕňali manikúru s čiernymi bujónmi s dokončovacím plášťom, takže hra brilantných kamienkov vyzerá nádherne v interiéri v strede.

Štýlová manikúra s ružovými a bielymi bujónmi

Čoraz viac sa granule používajú na dekoráciu svadobnej manikúry. Biele a ružové builly sú pre tieto účely vhodné. V snehovo bielom prevedení granúl vyzerajú veľmi jemne a roztomile.

Pri svadbe a akomkoľvek inom slávnostnom dizajne nie sú granuly usporiadané v kontinuálnej vrstve, ale používajú sa na zdôraznenie vzorov: kvety alebo čipky.

Jasný viacfarebný dizajn s bujónom

Na predaj nájdete súpravy s viacfarebnými pruhmi, ktoré obsahujú 3 alebo viac odtieňov. Takéto granule budú skvelou výzdobou pre váš každodenný alebo tematický dizajn. Ozdobte nechtíky nechty s pevným povlakom z granúl na všetkých nechtíkoch alebo zdobte vývarmi len niekoľkými prstami.

Manikúra s bujónom 2019: kombinácie s populárnymi technikami nechtového dizajnu

Manikúra s bujónmi je vždy pozoruhodná. Granuly, dokonca aj tie najmenšie, vyzerajú oveľa väčšie ako bežné iskry alebo kamifubuki. Preto sa rozhodnete použiť bujón vo vašom nehtovom umení, dajte im hlavnú úlohu.

Pamätajte, že okrem granúl v dizajne by nemal byť ďalší veľký dekor, napríklad štukatura alebo veľké kamene. Žiarovky by mali harmonicky splynúť s umeleckým umením a nesmie zatieniť krásnu hru farieb.

Bujóny sú perfektne kombinované s klasickými manikúrami, ako je francúzsky, mesiac, ombre. Akcent granule "smile line" alebo mesiac, urobiť lemovanie kvetinovým alebo geometrický vzor. Šumivé granuly vyzerajú skvele s matným povrchom. Obnovujú dizajn, znemožňujú ho vizuálne. Nie menej atraktívne vyzerá manikúra "mačacie oko" s výzdobou bujónu na 1 prst.

Manikúrne bujóny, ktoré sa ťažko pripisujú každodennej nechtovej karte, pretože veľké granule sa neustále priľnú k oblečeniu a vlasom. Po takýchto testoch už nebudete chcieť prísť s granulátom nabudúce.

Použite buillas na dekoráciu okrúhleho nechtíka alebo kompletný náter na nechty s granulátmi, ak hovoríme o tematike nail art pre mládežnícke party, promócie, Halloween alebo iné podujatia, kde je dôležitý vzhľad a originalita obrazu.