Články

Nápady na manikúru: Jarná - letná správa sezóny

S príchodom jari sa každá dievčina premenila do očí. Krátke sukne, šaty a svetlé farby sa opäť objavia v šatníku. A dokonca aj manikúra často vyzerá jemne a romanticky. A v máji preferujú módne ženy jasnejšie farby. Preto navrhujeme, aby ste zvážili módne možnosti dizajnu podrobnejšie.

Všeobecné odporúčania

Určite už viete, že v tejto sezóne by mala byť nechtíka ležiaca stredná alebo krátka. Ale platí to len štvorcové a oválne nechty. Takže vyzerajú veľmi krásne, čisté a prirodzené. Ale ak máte radi nechty v tvare mandľového tvaru, môžete ich bezpečne urobiť dlhými.

Pokiaľ ide o rozsah farieb, v máji budú dôležité nielen svetlá a pastelových farieb. Vzhľadom na blížiace sa leto si môžete vybrať svetlé, nasýtené farby. A dokonca urobte dodatočnú výzdobu v podobe strihu, drahokamu alebo posuvného dizajnu. V každom prípade je tento konkrétny mesiac vhodný na zobrazenie fantázie a kombináciu citlivých a jasných farieb v jednej manikúre.

Moderné možnosti dizajnu manikúry

Jednou z najobľúbenejších možností jarného dizajnu je manikúra s gradientom. Je to technika farbenia, vďaka ktorej jedna farba hladko prechádza do inej farby. Navyše, odtiene možno zvoliť nielen z jedného farebného rozsahu. A dokonca aj kontrastné alebo nekompatibilné farby vyzerajú veľmi efektívne v kombinácii s technikou ombre.

Ak chcete pridať trochu originality, odporúčame použiť kamienky, špeciálny prášok alebo posuvný dizajn. Ak je to potrebné, môžete ich skombinovať, ale snažte sa zachovať harmóniu.

Ohromujúci obraz v kombinácii s technikou ombre je ideálny pre posledné jarné dni. Koniec koncov, po nich príde horúce, slnečné leto, plné rôznych dobrodružstiev a cest.

Technika Ombre môže byť nielen horizontálna, ale aj vertikálna. Živý príklad toho na fotografii.

Existuje ešte jeden variant gradientového sfarbenia, kedy každý necht mal byť natretý len v jednej farbe. Okrem toho, každý nasledujúci by mal byť trochu tmavší ako predchádzajúci. Prechod farieb v tejto verzii bude viditeľný, keď pridáte prsty dohromady.

Geometrický návrh

Geometrický dizajn bude v máji najpopulárnejším. Samozrejme, nie každá dievčina sa bude páčiť tejto verzii obrazu na nechty. A to všetko preto, že existuje veľké množstvo dizajnov ako jednoduché, každodenné a odvážnejšie, neobvyklé alebo dokonca extravagantné.

Skvelý nápad pre tých, ktorí nevedia, ako urobiť geometrický dizajn hladký a elegantný. Stačí použiť škótsku pásku!

Ohromujúci, štýlový dizajn, ktorý kombinuje nielen geometrický vzor, ​​ale aj krásne kvety.

Čerstvý, svetlý a šťavnatý dizajn je skvelým riešením pre otvorené a pozitívne dievčatá!

Nasledujúce geometrické vzory sa budú odvážiť vybrať len niektoré dievčatá. Súhlasím, vyzerajú dobre, veľmi nezvyčajné!

Ak chcete vytvoriť takýto dizajn, môžete použiť lepiacu pásku alebo dekor vo forme obdĺžnika, štvorca.

Štýlový dizajn posúvača

Ak nechcete kresliť a nerozumie tomu, ako môžete urobiť skutočné obrázky na nechtoch, potom vašou voľbou je posuvný dizajn. Od výskytu tohto pozoruhodného typu výzdoby zaujíma vedúcu pozíciu vo frekvencii použitia. Skutočne, vďaka nemu môže majster nechtov ušetriť dosť času a dizajn vyzerá krásne. Navyše existuje veľa rôznych vzorov pre každú chuť a farbu.

Môžete to urobiť aj sami, ale rozhodne musíte trochu trénovať. Na začiatok zakryte necht so základným lakom a počkajte, až kým nevyschne. Potom jemne navlhčete posúvač vodou, až kým ho nebudete môcť oddeliť od hlavného papiera. Potom naneste rovnomerne na nechty a kryt s horným alebo čírym lakom.

Ak sa nebojí vyzeráte roztomilý, trochu naivný a rád sa pozeráte na karikatúry, tak prečo nie vykresliť hlavné postavy na nechtoch?

Najčastejšie sa dizajn posúvača používa na jednej nohe. Ale zároveň nikto zakazuje používať to na dekoráciu niekoľkých nechtov, ktoré vyzerajú veľmi originálne.

lisovanie

Nemenej populárny v máji bude dizajn s pomocou stonku. Sada dekorov často obsahuje známku, škrabku a šablónu. Mimochodom, šablóny existujú len neuveriteľne veľkým počtom, takže môžete určite nájsť niečo pre seba. Len prítomnosť týchto troch položiek vám pomôže vytvoriť manikúru, ktorá sa nevráti do salónu. Ale najprv musíte vynaložiť úsilie a prax.

Takže pred použitím je potrebné zakryť nechty základným lakom a nechať ho vysušiť. Potom naneste kontrastný lak na šablónu tenkou vrstvou, odstráňte zvyšky stierkou a preneste dizajn na pečiatku. Zatiaľ čo lak nie je zmrazený, označte ho na nechte. Pre silu je lepšie vytvoriť ďalší povlak s čírym lakom. A zvyšky vzorky, ktoré boli prenesené na kožu, je možné odstrániť jednoduchým odstraňovačom laku na nechty.

Výkres, ktorý bol vytvorený pomocou stopovania, nemusí byť hlavným zameraním. Nebojte sa kombinovať s inými typmi dekorácie. Fotografia je vynikajúcim príkladom, ako správne kombinovať výzdobu a získať štýlový a harmonický dizajn nechtov.

Ako môžete vidieť, pred aplikáciou obrázka nemusí nutne maľovať necht. To pomôže vytvoriť jemnejší a diskrétnejší dizajn.

Monochromatický náter

Napriek takej veľkej rozmanitosti dekoratívnych prvkov niektoré dievčatá stále preferujú štýlový a stručný dizajn. A niekedy úplne monochromatické pokrytie. A tu nie je nič divné, pretože každá dáma má právo vyjadriť sa, ako to považuje za vhodné. Preto ponúkame niekoľko krásnych možností manikúry, ktoré budú v máji relevantné.

Výber dizajnu nechtov je naozaj fascinujúci proces, ktorý vám umožní ukázať svoju fantáziu a zmysel pre štýl. A čo si vedie výberom tohto alebo toho obrazu?

Loading...