Články

Letné nechtové umenie: Myšlienky na rok 2017

Leto je perfektný čas na prejav fantázie, nezvyčajných kombinácií a odvážnych experimentov. To platí pre absolútne všetko, od oblečenia až po dizajn manikúry. Budeme sa pozerať na najnovšie štýlové a súčasné trendy v oblasti umenia nechtov z letnej sezóny 2017.

Aktuálne trendy letnej sezóny 2017

Rovnako ako v predchádzajúcich obdobiach bude dôležitá aj krátka dĺžka nechtov. Počas letného obdobia sa však môžu robiť malé odchýlky od tohto pravidla. Najkrajší vzhľad nechtiaceho nechtového drieku od 3 do 5 mm.

Mali by sme tiež spomenúť tvar nechtov. Odporúčame prilepiť sa k prírodnej forme a opraviť ju dosť. Vyberte si oválny alebo mandľový tvar. Tí, ktorí majú rád štvorcové nechty, môžu trochu zahnúť okraje. Preto budú vyzerať prirodzene.

Pokiaľ ide o materiál, v roku 2017 získali gélové leštidlá fantastickú popularitu. Umožňujú vám uložiť návrh na obdobie jedného týždňa na tri. A to je významná výhoda, pokiaľ ide o rýchle tempo života moderných dievčat. Ale ak máte čas a veľkú túžbu, môžete vytvoriť nezvyčajné vzory na nechty vlastnými rukami.

Francúzska a mesačná manikúra

Francúzska a mesačná manikúra je skutočnou klasikou, na ktorú sa drží veľa dievčat. Faktom je, že práve takýto obraz možno právom považovať za najuniverzálnejší. Koniec koncov, je to skvelé pre každodennú prácu, ale zároveň je francúzska manikúra kombinovaná s každodenným vzhľadom.

Navyše, môže to byť doma, pretože to vôbec nie je zložitý vzor. Mnoho dievčat vyberá rôzne dekorácie ako kvety, motýle a iné vzory. Aj v letnom období budú kamienky, ktoré sú na slnku veľmi nádherné. Skúste však použiť doslova 2-4 kusy, aby vaše nechty nevyzerali smiešne.

Kvetinové výkresy

Novinka letnej sezóny 2017 sa môže právom nazvať kvetinovým dizajnom. Možno ho vidieť takmer všade, počnúc dizajnom tričiek a plaviek a končiac s posuvným dizajnom na dekoráciu nechtov. Ale je to tak, ako je to možné, on je veľmi populárny. Preto, ak nechcete zostať preč, a postupujte podľa módneho trendu, potom sa snažte urobiť kvetinový vzor.

Súhlasím, kaktusy vyzerajú veľmi zaujímavé ako dekor na nechty.

Kvetinové výkresy na nechty

Kvetinové motívy budú vždy dôležité bez ohľadu na sezónu. Stojí však za to, aby ste si v lete vybrali jasné farby a nezvyčajné kombinácie. Nezabudnite vziať do úvahy váš štýl oblečenia predtým, než použijete tento alebo ten vzor. V skutočnosti, v podobe štýlovej dievčiny, všetko by malo vyzerať harmonicky.

Farebná kombinácia môže byť absolútne ľubovoľná. Ak máte radi utišujúce odtiene a urobíte manikúru pre každodenný život a prácu, je lepšie zostať v neutrálnych farbách. Napríklad prášok a ďalšie pastely sú pre tento účel ideálne.

Aktívne dievčatá, ktoré preferujú jasné farby, by mali vytvoriť vhodný vzor na nechty. Môže to byť kombinácia niekoľkých odtieňov z jednej farby alebo kontrastnej. Ak chcete vytvoriť kvetinový vzor, ​​môžete použiť návrh posúvača. Je to veľmi jednoduché, ale trvá to trochu času na to, aby ste sa naučili správne ju preniesť.

Kvetinová kresba s gradientom nechtového dizajnu vyzerá celkom zaujímavá.

Geometrický dizajn 2017

Skutočný hit z roku 2017 sa dá právom nazvať geometrickým dizajnom. Rôzne pruhy, väzby, trojuholníky a štvorce: všetko vyzerá dobre ako obrázok na nechtoch. Ak chcete vytvoriť ešte kreatívnejší dizajn, kombinujte rôzne možnosti dohromady. Uistite sa, že výsledok vás prekvapí.

Niekedy môže byť geometrický dizajn pomerne obmedzený. Všetko závisí od voľby liniek a farebných kombinácií.

Záporný priestor je veľmi často spojený s geometrickým vzorom. Pod medzerou sa rozumejú nenarušené oblasti na nechtoch. Súhlasím, toto riešenie vyzerá veľmi štýlovo a trochu neobvyklé.

Ovocná šialenstvo

Kedy, ak nie v lete, urobte bláznivé kresby rôznych druhov ovocia. Ponúkame vám, aby ste sa ponorili do jasného, ​​slnečného leta a nechajte sa trochu viac ako zvyčajne. Návrh nechtov vo forme sladkostí a ovocia je presne to, čo každá dievčina potrebuje vyskúšať v roku 2017.

Pre tých, ktorí sa chcú samostatne pokúsiť urobiť niečo podobné, zobrali sme niekoľko jednoduchých majstrovských tried.

Romantická čipka

Mnoho dievčat verí, že čipka vzor by mali byť použité len ako svadba alebo večerné dizajn. V skutočnosti to zďaleka nie je, pretože takýto vzor urobí ľahkú manikúru ešte jemnejšou. Na druhej strane, tmavý odtieň na nechty krajky pridá niektoré sofistikovanosť.

Navyše takýto dizajn je skvelý spôsob, ako ukázať svoju predstavivosť, pretože môžete nakresliť niečo skutočne krásne. Ak chcete tento proces trochu uľahčiť, použite návrh posúvača alebo razenie. Vyzerá to nie menej atraktívne.

Bodová technológia

Ak chcete urobiť krásne kresby na nechtoch, odporúčame použiť nástroj, ako sú bodky. S ním môžete dať body akejkoľvek hrúbky. Pred aplikáciou na nechty je lepšie praktizovať trochu tak, aby mali rovnakú veľkosť. Potom odvážne prejdite k dekorácii v letnom štýle.

Námorný dizajn

Najpopulárnejšou možnosťou pre dizajn nechtov počas letných prázdnin je moţnosť nazvať morské motívy. Takéto kresby vyzerajú veľmi svieže, dobre sa miešajú s takmer všetkými vecami a sú ideálne pre bezstarostnú dovolenku.

Ako vidíte, množstvo kresieb pre nechty v letnej sezóne roku 2017 sa vyznačuje osobitnou odrodou. Ukážte predstavivosť, kombinujte vzory a odtiene laku. To je jediný spôsob, ako vytvoriť naozaj zaujímavý dizajn pre nechty.

Aké dizajnové možnosti ste chceli?

Loading...