Krása

Tetovanie na tele: najlepšie príklady mužských a ženských náčrtov na fotografii

Svalové svaly sa nachádzajú v spodnej časti nohy, majú rovnaký názov kaviár, pretože majú podobný typ, pozostávajú z dvoch "hláv" a vonkajší obrys má vizuálnu podobnosť s kaviárom. Svalnaté svaly majú dobrú veľkosť a dostatočnú mäkkosť, vďaka čomu vytvárajú nádhernú plochu tela pre tetovanie. Kvôli tomu, že kosť je ďaleko, neublíži to tetovanie a veľká veľkosť stránky vám umožňuje vytvoriť zložité skladby a skutočné majstrovské diela, ktoré majú rôzne významy.Calf tetovanie: význam

Ak vezmeme do úvahy tetovanie na tele z pohľadu astrológie, potom vytvorí a posilní spojenie s chtonickými silami (podsvetí). Tetovanie zdôrazňuje vzťah nohy so zemou, takže to bude ideálna voľba pre ľudí, ktorí majú podľa horoskopu prvok zeme: Kozorožec, Býk alebo Panna. Takéto tetovanie posilní energiu ľudí, zdôrazní a zvýši ich vzťah so zemou.

Nachádza sa na dne, tetovanie na teľatách má vznešené hodnoty. Prvým z nich je ľudstvo, prednosť druhov a vysoký rozvoj civilizácie. Ako je známe, človek je jediný vzpriamený druh na Zemi. Všetky ostatné živé veci sa dočasne dostávajú zo svojich predných končatín alebo vôbec nie.

Noha je znakom nadvlády a sily človeka na celom svete, takže tetovanie bude pôvodným riešením, ktoré posilní tieto združenia. Ideálne riešenie - obraz leva na tele, ktorý má zaujímavý pozemok. Iná originálna myšlienka, obraz sovy na teľatách, ktorý slúži ako symbol múdrosti a premyslenosti. Rovnako zaujímavou možnosťou by bol medveď, ktorý zosobňuje jednoduchú a hrubou silu, moc a nadvládu. Všetky tieto riešenia budú ideálne pre muža, ktorý chce zdôrazniť jeho brutalitu.

Noha - symbol víťazstva. V súčasnej dobe víťaz alebo sudca zdvihne ruku najschopnejších, ale v dávnych dobách víťazia označili svoje víťazstvo gestom a položili svoju nohu na padlého nepriateľa. V tomto ohľade môže tetovanie na tele tiež slúžiť ako symbol víťazstva. Ideálnym riešením by bolo tetovanie s obrazom bozku, ktorý stratil sexuálne podtexty. Hodnota tetovania bozku na tele - majiteľ tetovania je nad slabými a otroky, bozkáva nohy.

Obraz lode na lýtku nebude nič menej zaujímavý, pretože nohy slúžia ako symbol cesty. Tieto obrazy sú veľmi milované námorníkmi a pútnikmi po tom, čo vykročili na niekoho iného so svojou nohou, znamenali rozvoj nových krajín.

Pánske tetovanie na tele

Stojí za zmienku, že tetovanie na mužskom tele je najpopulárnejším riešením medzi silnejším pohlavím. Muži preto zdôrazňujú svoju silu, brutalitu, ale zároveň takéto tetovanie nie sú príliš hrubé. Pri návrhu pôvodného obrazu používajú nielen rôzne pozemky, ale aj štýly. Vo väčšine prípadov muži uprednostňujú ostré formy, ostré čiary, zamerané na kontrastné farby alebo čiernobiele farby.

Jeden z najpopulárnejších štýlov pre mužov je biomechanika. Súčasne sú vnútornosti zobrazené na lýtku a svaly sa zdajú byť nahradené kovovými prvkami. Čepele, klince alebo skrutky vytvárajúce pôvodnú kompozíciu sú uložené v tkaninách. Perfektná skica - tetovanie na teľatom na type tlmiča nárazov. Pre viac realistické tetovanie sú vytvorené vizuálne rezy a slzy kože nad biomechanickým dizajnom. V rovnakej dobe sa zdá, že pokožka je utiahnutá vláknami alebo voľná ako tatters. Tento štýl je veľmi populárny, pretože spojenie kovu s ľudským telom pripomína terminátora a iných robotov, ktoré sú medzi mužmi populárne. Hlavnou hodnotou takéhoto tetovania - sily, sily, presnosti akcie.

Nie menej ako pôvodná verzia - tetovanie na tele v domorodom štýle. Tieto tetovanie sú vyrobené v čiernej, jasné farby nie sú tu a nemali by byť. Samotné tetovanie pozostáva z geometrických prvkov (kruhy, špirály, cikcaky, čiary a čiarky). Zhromaždením na jednom obrázku všetky tieto prvky vytvárajú obrazy masiek, svietidiel, žralokov, mamuta a tak ďalej. Hlavnou hodnotou takého tetovania je moc, pretože v dávnych dobách domorodci dokázali zabiť šelmu a priniesli ju domov do jaskyne.

Calf tetovanie pre dievčatá

Ženské tetovanie na nohách sú dekoratívne, zdôrazňujú štíhle nohy dievčaťa. Stojí za zmienku, že vo väčšine prípadov dievčatá nepoužívajú tu veľké tetovanie, ktoré majú na bokoch teliat, čo ich stmavuje. Medzi pôvodné nápady vychádzajú hodinky, kvety a iné ženy, ktoré zdôrazňujú svoju sexualitu.

Centrálna časť tela je miestom pre tetovanie dievčat, ktoré sú v rozpakoch zriedkavými nohami. Tieto tetovanie dodávajú svalom úľavu. Umiestnenie tetovania bližšie k nohám, môžete vizuálne zvýšiť krátke teľatá, zatiaľ čo je potrebné, aby tetovanie boli duplikované a boli rovnaké. Pôvodná verzia je puzzle, v ktorej sa dve časti navzájom dopĺňajú. Nemenej zaujímavou možnosťou by boli frázy a vety.

Klasická verzia je kvety, vedúca medzi nimi je ruža. Aj dievčatá dávajú prednosť použitiu náčrtov líčiek, harmančeka, pivoniek alebo sakury. Pokiaľ ide o zvieratá, môžete používať ich tváre alebo v plnom raste, uprednostňujú sa flexibilní a elegantní predstavitelia zvieracieho sveta.

Náčrty tetovania na tele

Vyberte si štýl a náčrt, každý z nich musí byť nezávislý alebo sa obráťte na špecialistu. Najdôležitejšia je, že kresba bola atraktívna, vhodná a páčila sa jej majiteľovi, pretože tetovanie zostáva na tele počas celého života. Najobľúbenejšie náčrty:

  • Zvieratá alebo vtáky. Vo väčšine prípadov dievčatá uprednostňujú roztomilé a elegantnejšie zvieratá, zatiaľ čo muži si vyberajú brutálne zvieratá (vlk, medveď, tiger). Pokiaľ ide o vtáky, dievčatá používajú lastovičky, mužov - orla, sokol, jastrab alebo sovu. Ideálne štýly - realismus alebo dovodk.
  • Nápisy - ideálne pre mužov a ženy. Môžete použiť frázy v rôznych jazykoch alebo čínskych znakoch.
  • Vzory a ozdoby - neutrálna voľba, dopyt, pretože je atraktívna, ale bez skrytého posvätného významu.
  • Futbal alebo autá - dve hlavné mužské slabosti. Ideálny - obraz obuvi, lopty, obľúbeného športovca alebo klubového znaku.

Loading...