Články

Ako prekvapiť hostí: ozdobte vianočný stromček - 2018

Nadchádzajúci rok 2018 podľa východného kalendára sa bude konať pod značkou veľmi symbolickej pre mnohých obyvateľov našej planéty - Yellow Earth Dog. Toto rešpektované zviera je spoločenské a veselé stvorenie, ale veľmi lojálne voči svojej rodine. Preto je najlepšie osláviť Silvestra v kruhu blízkych a najbližších priateľov v blízkosti krásy vianočného stromčeka. A nezáleží na tom, či je to skutočné alebo umelé. Hlavná vec je obliekať ju originálnym a atraktívnym spôsobom a ako - čítať ďalej.

Hlavná farba budúceho roka je žltá. Preto môže byť dekorácia vianočného stromu 2018 viazaná na teplé tóny: mliečne biele, žltkasté, oranžové, svetlohnedé, tehla, piesčité. Vianočný strom oblečený v takej farebnej schéme vyzerá kreatívne a roztomilý zároveň.

Napáliť, vypáliť jasne, aby ste nešiel von ...

Všetky farby vianočných svetiel svietia veľmi rýchlo v každom apartmáne. Berte na vedomie skutočnosť, že krása lesa môže byť zbavená škaredých hračiek a usporiadať ju len vo vence. Verte mi, aj v minimalistickom štýle si hostia budú dlho pamätať sálavú výstroj svojho vianočného stromčeka.

Vianočný stromček 2018 so zábavou

Väčšina rodín má zvyk - dostať vianočný strom v plnej sile, aby každý mohol prispieť k tomuto zábavnému a nezabudnuteľnému procesu. Niekto visí svetlé hračky, niekto rámuje mäkké zelené vetvičky s pozlátkom a niekto sa rozhodne urobiť vtip a prináša nádych dizajnu. Originálne a neobvyklé.

Nezvyčajný vianočný stromček na strope

Závraty (doslova) strom visí zo stropu zaisťuje, že bude neustále sústredená na obdivovanie pozornosti. Samozrejme, inštalácia a najmä zdobenie vianočného stromčeka na Nový rok Žltého psa pod stropom nie je ľahká úloha, ale je to uskutočniteľné.

Nový rok krása kvetín

Mystická nálada a teplé spomienky v lete v uplynulom roku prinesie slávnostný vianočný strom zdobený jemnými kvetmi a letnými skladbami. Pes milujú chodiť po lúke a hádajú v kvitnúcich lúkach s molmi. Mnoho ľudí si myslí, že nápad zdobiť nový rok strom s kvetmi sa zdá divoký, ale taká dekorácia pridá láska a romantiku do slávnostnej atmosféry. Po prezeraní fotografií kvetinových vianočných stromčekov určite budete chcieť obliecť ju toľko!

Na verejných miestach obetujeme vianočný strom

Slávnostná atmosféra blížiaceho sa nového roku 2018 nebude obísť verejné miesta zhromažďovania, ako sú kancelárie, obchody, reštaurácie, kluby, telocvične a tak ďalej. Pôvodne navrhujeme usporiadať vianočný strom v inštitúcii na základe orientácie. Docela z krabice, originálne a zábavné.

Najneobvyklejšie vianočné stromčeky - 2018 zo šrotu

Realismus a uveriteľnosť sú vlastné vianočným stromčekom vyrobeným zo šrotu. Hlavná vec je myšlienka!

Najlepšie vianočné ozdoby-2018

Už od staroveku sa zachovala tradícia - zdobenie zelenej novoročné krásy. Spočiatku cukríky a všetky druhy sladkostí slúžili ako vianočné ozdoby, potom drevené remeslá. Do dnešného dňa je masový trh plný rôznych vianočných hračiek.

Atraktívne psí hračky

Od roku 2018 k nám prichádza pod znamením zemského psa, môžete tiež ozdobiť nový rok stromu s plstenými domácimi psími, sklenenými a hračkami vyrobenými v technike plstenia. A keďže nadchádzajúci symbol roku 2018 uprednostňuje prírodné materiály, môžete do vianočného stromčeka pridať drevené remeslá, sušené vetvičky alebo hračky zo sena.

Klasické vianočné gule

Pamätajte, že rok 2018 je rokom Žltého psa, preto pri výbere vianočných ozdôb dávajte prednosť žltej a pastelových farbách. Pompézna a prehnantná nie je pri registrácii vhodná.

Štýlové vianočné ozdoby

Módnym hitom roku 2018 je dekorácia vianočného stromčeka so spárovanými vianočnými ozdobami. Zvukové zvončeky sú osobitne dôležité na vianočný stromček pre rok žltého psa.

Najkrajšie a najkrajšie vrcholy na vianočný stromček - 2018

Znakom úplnosti vianočného oblečenia je krásna a originálna koruna. Podľa Feng Shui je v pravom rohu izby umiestnená vždyzelená krása a mala by byť korunovaná rafinovaným tipom. V roku 2018 Nový rok to nemusí byť známa hviezda ani kužeľovitý ramienok. Ponúkame Vám fotoreview vrcholov vianočných stromčekov, z ktorých si môžete požičať nápady na zdobenie vianočného stromčeka.

Najlepší nový rok-2018

Samozrejme, vianočný stromček na Silvestra môže byť ozdobený rôznymi psami zo všetkých existujúcich plemien: z plyšu, gumy, hliny, papiera. Ale ešte lepšie - v novom roku na krok so skutočným psom, ktorý určite prinesie šťastie a úspech v nasledujúcom roku.

Vianočné stromy dekorácie Tipy pre nové 2018

  1. Ak chcete začať, vezmite si girlandu, ktorá je obalená okolo stromu v špirále a musí sa dostať do elektrickej zásuvky.
  2. Potom pripravte najväčšie vianočné stromčeky a rozdeľte ich rovnomerne po celej dĺžke "nového roka". Pre tých, ktorí radšej vidia pyramídový strom na dovolenku, hračky sú zavesené podľa tohto pravidla: veľké v dolnej časti sa hladko premenia na malé v hornej časti.
  3. Je žiaduce, aby všetky hračky boli zábavné na tóne v tóne s vianočným stromčekom. Napríklad, ak skutočná voňavá borovica vás poteší za Nový rok 2018, potom zaveste dekorácie na vianočný stromček na zelené nite.
  4. Zadná strana vianočného stromu by v žiadnom prípade nemala byť prázdna a bola "plešatá". Hang tam menej atraktívne dekorácie, hoci tento rok v sortimente dekorácií vianočných stromčekov nie je našiel. Zelené načechrané lístie pridávajú objem zriedkavých vetvičiek.

Nádherný vianočný stromček - nepostrádateľný symbol najočakávanejšej dovolenky. Dekoráciou krásy vždyzelenej krásy, čo bude budúci rok. Pod každým znamením sa narodíte, Rok psa sľubuje, že bude jemný a dokonca veľmi sľubný, a nádherne zdobený vianočný stromček bude znamenať úspešný prechod v roku 2018.

Čakáme na Vaše pripomienky k tomu, ako obliekate slávnostnú krásu a aké nápady chcete urobiť pri zdobení vianočného stromčeka.

Loading...