Krása

Štýlové kombinézy 2018. Módne trendy sezóny

Moderné zdokonalené, elegantné, pestré farebné a textilné kombinézy nie sú ničím iným ako odvodom pracovných odevov, ktoré sa Levi Staus poprvýkrát vyvinul koncom 19. storočia. V dnešnej dobe rastie popularita tohto druhu odevov, a to tak v ženskom šatníku, ako aj v detskom veku.


Od prvej šarže pracovného oblečenia sa objavilo a až doteraz sa takmer všetko zmenilo, s výnimkou základného princípu: vrch a dno sú spojené. Tento prístup vám umožňuje vytvoriť úplné obrázky bez toho, aby ste premýšľali o ďalších prvkoch luku. Niekedy postačuje kombinéza a pár vhodných topánok.
Pred niekoľkými rokmi sa také odevy snažili o jednoduchosť, ale hlavným trendom módnych prehliadok za účasti horných a spodných hybridov je originálnosť. Čím neobvyklejší je vzhľad pracovných odevov, tým viac vyhovuje módnym trendom. Každý z nich by mal jasne preukázať svoj účel:

 • športová;
 • pre každý deň;
 • večer (slávnostné);
 • business.

Ktorýkoľvek z modelov má nejaký druh zákrutu v strihu, textúru látky alebo výzdoby.Módne tkaniny a farby

Súčasné módne trendy ukazujú širokú škálu farebných riešení pre kombinézy. Medzi večernými modelmi sú výrobky v klasických farbách čiernej a bielej vzhľad obzvlášť elegantné. Živé výtlačky a kvetinové motívy nahradili monochromatické tkaniny pre každodenné odrody.

V závislosti od dĺžky modelu používajú návrhári hrubé materiály alebo tenké tekuté textílie. Títo mimoriadne efektívne vyzerajú, kde model predpokladá dlhé zväčšené nohavice. V zozname módnych látok pre kombinézy v novej sezóne:

 • čipky;
 • rifle;
 • hodváb;
 • jersey;
 • tvíd;
 • šifón;
 • bavlna.

Večerné modely vyzerajú zaujímavé, kde dizajnér efektívne hrá s kombináciami textílií. Kombinácia hodvábu a guipure vyzerá luxusne. Priehľadné vložky sa používajú na výstrihu a na rukávoch. Najzdornejšie dámy si môžu dovoliť model, kde celá horná časť je vyrobená z priesvitnej tkaniny. Guipure môže byť nahradená čipkou.

Ako ozdobné detaily, tak populárne v roku 2018, mali by ste si vybrať flounces, aplikácie, beadwork a flitre, hodvábne vlákna, ozdoby. Odporúča sa použiť iba jednu z dekoratívnych metód. Hojnosť jasných akcentov vylúči všetky snahy dizajnérov a premeniť produkt na bezstarostné oblečenie. Elegantný kožený opasok vám vždy pomôže dokončiť vzhľad.

Modely módnych kombinézy

V lete roku 2018 je každá módna žena povinná získať kombinézu so šortkami. Existuje mnoho druhov podobných oblečenia pre pláž, letné párty a každý deň. Obzvlášť populárne sú opäť denimový model klasických farieb a tzv. Wenchov. Dĺžka šortky môže byť ľubovoľná. Ale veľmi populárne sú ultraľahké modely s mnohými neobvyklými vreckami. Rovnako ako niekoľko sezón v rade, džínsy sú umelo starne. Nohavice sú vyzdobené mnohými leskmi, rezmi a otvormi.Medzi módnymi modelmi sú uzavreté možnosti v štýle safari a odvážne variácie na tenkých remienkoch a s otvoreným chrbtom. Takéto modely sú zdobené množstvom ozdôb, čipiek. Ak používate klasické tkaniny na kombinézy, môžete do vzhľadu pridať špeciálny šik.

Príležitostné oblečenie je vhodné pre bežné džínsy. Dĺžka sa pohybuje od kolena po pätu, ktorá pokrýva pätu. Štandardný džínsový model vyzerá ako priame nohavice s lichobežníkovitými kusmi látky, ktoré sú na oboch stranách šité. Zhora je dizajn upevnený na ramenách širokými popruhmi. Tu, ako dokončiť používať náplasť vrecká z iných tkanín, ktoré vyzerajú ako jasné záplaty.

Pôvodným modelom novej sezóny bola podobnosť mužských pyžám s dlhými rukávmi. Obraz pyžamy je často doplnený opaskom, ktorý je podobný tomu, s ktorým je župan viazaný. Alternatívou k takému beztvarému modelu budú voľné štýly. Takéto kombinézy, dohľad vám umožní slobodne cítiť a skryť chyby postavy.

Medzi elegantnými ženskými modelmi stojí za zmienku asymetrické kombinézy vyrobené z hodvábu alebo jeho analógov. Tento produkt vyzerá nádherne v hlbokých odtieňoch indigu, bordeaux, kardinál, maršala, zafír a podobne. Tento model má široké nohavice a pás, ktorý zdôrazňuje pas. Dobré pre vysoké dievčatá hľadajú plyšové kombinézy s dlhými rukávmi, ktoré tvoria záhyby od lakťa až po ruky. Neexistuje žiadny jasný pás, zatiaľ čo tam je výrazný výstrih a nohy-banány.

Jednoduchý model v obchodnom štýle bude vyzerať ekologicky s trojštvrtinovými rukávmi. Fabric je lepšie vybrať pevne. Pre studenú sezónu zapadajú izolované kostice. V lete je lepšie si vybrať produkt vyrobený z bavlnenej tkaniny. Takéto modely vám umožnia cítiť pohodlie aj na vrchole letného horúčavu. Z tejto tkaniny vytvárajte monofónne modely v pastelovom meradle. Môžete si tiež vybrať odvážnejšie kombinézy bohaté farby. Často sú zdobené farebnými výtlačkami s geometrickým alebo kvetinovým vzorom.

Ak sú kombinézy vyrobené monofónne, musia byť ozdobené ďalšími detailmi vo forme vône alebo hlbokého výstrihu s ozdobnými sponami alebo kravaty.

Dámske nohavice

Pre večerné luky v novej sezóne je zvykom vybrať si modely s extrémne širokými nohami. Ľahko tečúca tkanina umožní majiteľovi oblečenia ohromiť všetkých tých, ktorí sa zhromaždili na podujatí. Pri takomto modeli by horná časť mala byť čo najkonzervatívnejšia, aby luk ako celok nebol preťažený. V zbierkach moderných kočiarov nájdete modely s hlbokými rezmi na chrbte alebo na hrudi. Musia byť získané opatrne, pretože existuje riziko, že sa objavia trochu podráždeným spôsobom.


Pre párty a zvláštne príležitosti je lepšie si vybrať hlboké luxusné odtiene. Od minulého roka do nových mýtnych odtieňov migrovali. Broskyňa, kobalt a bordeaux tiež vyzerajú elegantne. Klasické farby budú v každom prípade vyhrávané.

Klasické kombinézy sú vždy v móde.

Klasické modely sú prezentované v novej sezóne s teplými tvídovými produktmi. Takéto kombinézy už boli demonštrované na svetových prehliadkach renomovaných módnych návrhárov. Najčastejšie sú kópiou klasických oblekov na nohaviciach. Tu a obdĺžnikové obojky, rovné nohavice a rukávy, zastrčené na úrovni troch štvrtín. Podčiarknutie pása nie je zachytené. V niektorých variantoch je to podhodnotené. Klasický ornament "rybie kosť" a "vrána nohy" perfektne zapadajú do celkového štýlu.

Zaujímavosťou je, že klasická silueta vyzerá v jemných odtieňoch ružovej, modrej, svetlozelenej alebo v jasných tónoch. Tu je tkanina tenšia a ľahšia. Súčasne zachováva tvar, ktorý si vybral návrhár a dokonca umožňuje vytvárať šípky na nohavičkovej časti odevu.

Nespočetné množstvo rôznych štýlov a odtieňov módnych kombinézy umožní každej dámke nájsť oblečenie podľa vašich predstáv a vašej postavy. Špecifický tvar výrobku vizuálne vytiahne a pridá požadované centimetre rastu. Takáto transformácia postavy sa prejaví každému dievčaťu. Preto by módne oblečenie v novej sezóne malo byť v šatníku každého módy.

Loading...