Krása

Ženské džínsy: trendy a inovácie 2018

Je ťažké si predstaviť šatník modernej dievčiny bez džínsy. Počas posledného polstoročia sa džínové nohavice stali najobľúbenejším oblečením pre ženy všetkých vekových kategórií.

Pohodlie, praktickosť, rôzne štýly - to všetko je nepostrádateľný denim. Džínsy sú vhodné pre akékoľvek postavy a ľahko sa kombinujú s ostatnými odevmi.

Pred sto rokmi sa džín používal na šitie hrubých pracovných odevov a denimové nohavice sú hlavným prvkom bežného oblečenia pre prácu v kancelárii a chôdzu s priateľmi.

Navrhujeme, aby ste sa oboznámili s novinkami módnych dámskych džínsov 2018, ktoré budú v novej sezóne relevantné.

Denim nohavice: Štýlový New 2018

Módny model s nízkym pásom je vecou minulosti. Nové modely džínových nohavíc sú viac zdržanlivé a konzervatívne. Džínsy by mali sedieť v páse alebo byť o niečo vyššie.

V opačnom prípade sa trendy minulých ročných období naďalej rozvíjajú. Všetky tie isté široké nohavice, dúhové džínsy, ktoré boli na vrchole popularity v 90. rokoch, roztrhané a roztrhané textílie, množstvo nových dekoratívnych prvkov, vreciek s prehnaným rozmerom a manžety budú populárne v novej sezóne 2018.

Z outsiderov novej sezóny sú ultra-chudé kožky, ktoré nespĺňajú moderné predstavy o kráse a prirodzenosti.

Hlavný dôraz, ktorý moderné dizajnéri urobili, je dĺžka džín. Žiadne nohavice "na podlahe" s denim potiahnuté po. Krátka a krásna - verdikt dizajnérov pre módne džínsy 2018.

Džínsy s manžetami budú v novej sezóne populárne. Navyše, prítomnosť manžiet nezávisí od štýlu. Vyzerajú skvele na džínsoch, na opotrebovaných modeloch, džínsoch priateľov.

Výnimku tvoria džínsy štíhlé a šialené, na ktorých sa klapky úplne nevyzerajú.

Jednoduché riflové džínsy sú zdobené elegantnými tenkými manžetami, široké modely vyzerajú skvele na širokých modeloch.

V novej sezóne môžete zabudnúť na pevné a pevné džínové nohavice. V trende sú bezplatné klasické modely so stredným a vysokým pásom, ktoré priaznivo ukrývajú ďalšie centimetre a vyzerajú oveľa zaujímavejšie.

Vysoko valené džínsy 2018: Fashion News

Nohavice s vysokým pásom zapadajú takmer všetky dievčatá. Vyzerajú najviac elegantne na dievčatá s brúsnym a trojuholníkovým pásom.

Ak chcete, aby sa váš pás stal výraznejším, vyzdvihnúť objemný vrchol na svojom obraze alebo zamerať svoju pozornosť na malý pás, ktorý vám pomôže identifikovať rozmery tela.

Pri výbere nohavíc s vysokým pásom dodržiavajte odporúčania od návrhárov - výška nohavíc by mala dosiahnuť najužšiu oblasť vášho pásu.

Nohavice s vysokým pásom majú mnoho výhod. Vďaka štýlu, nafúknuté nohavice z rozdelenia dokonale skrývajú nevýhody postavu, čím sa pás zužuje a boky viac ženský a expresívny.

Keď nosíte džínsy s vysokým pásom, uistite sa, že vaša postava vyzerá primerane. Originálny štýl džínsy vytvára vizuálne efekt "presýpacích hodín", ktorý je veľmi populárny u mužov.

Existuje malá bruška, ktorá ešte nebola odstránená zo zimy? Potom vysoká pás džínsy vás zachráni. To pomôže skryť chyby v páse, a v kombinácii s korzet dokonale zdôrazňuje hrudník.

Ripped Jeans: Top Model 2018

Štýlový roztrhané džínsy sú ideálne pre horúce leto, keď chcete sotva nosiť nohy a vyzerať módne na slnku.

Na ozdobné prvky sa používajú šité okraje, aplikácie, veľké rhinestones, výtlačky, popruhy, kožené alebo sametové figúrky.

Model roztrhané džínsy je tak obľúbený pre módy, že používajú dekoratívne prvky v rôznych štýloch džínových nohavíc.

Uvoľnený, príležitostný štýl mladých drsných džín je zaručený tým, že priťahuje pozornosť opačného pohlavia.

Môžete vytvoriť roztrhané džínsy sami. Stačí stačiť predstaviť fantáziu a klasické džínsy sa stanú módnym hitom sezóny 2018.

Farebná škála roztrhaných džínov nebudú spokojní s novinkami. Modrá, modrá, čierna sú stále relevantné.

Skinny jeans 2018

Skinny sa sotva dá nazvať favoritom sezóny. Tesné džínsy sú už v móde, ale rozhodne nie je vhodné odmietnuť strih.

Výnimkou sú čierne štíhle džínsy. Takáto preferencia je úplne vysvetliteľná - žiaden model nie je schopný zdôrazniť postavu dievčaťa tak harmonicky a priaznivo.

V kombinácii s veľkým pleteným sveterom alebo iným volumetrickým vrchom získate elegantný a štýlový vzhľad, ktorý zvýrazní vašu postavu.

Orezané džínsy: Módne nápady 2018

Leto je čas na štýlové experimenty a odvážne rozhodnutia pri výbere oblečenia. Nová sezóna je plná ženských modelov džínsy, ktoré zdôrazňujú harmóniu svojich majiteľov.

Orezané džínsy budú hitom pre módne preferencie v letnej sezóne 2018.

Dno plodín najlepšie vyzerá na pevných štýloch. Navyše dizajnéri opustili nepotrebné dekoratívne prvky - kovové nity, vrecká, kamienky. Výsledok bol stručný a úplne úprimný.

Farby orezaných nohavíc sú obmedzené len preferenciami samotných módnych šiat. Môžu to byť klasické modré odtiene alebo jasné letné tóny - citrusové, kvetinové, ovocné odtiene.

Letné džínsy: Jasné nové 2018

Nová módna sezóna ponúka módnym ženám nielen štýlové štýly džínsových nohavíc, ale tiež ponúka množstvo džínsových farieb od tradičných modrých až po avantgardné náročné džínsy zdobené okrajmi, kamienkami a nýtmi.

V trende prírodné letné odtiene - tyrkysové, smaragdové, fialové, víno.

Výber farby závisí od štýlu džínsy. Namontované nohavice vyzerajú lepšie v bohatej modrej, horčicovej, zelenej. Nová módna sezóna - džínsy v khaki.

A samozrejme, moderné modely džínsy nemôžu robiť bez najrôznejších scuffs a diery. Džínsy jasných odtieňov s manžetami a manžetami môžu robiť postavu štíhlejším a žensky.

Ako vrchol vášho obrázka, použite nadmerné tričká, slinky roláky alebo blúzky v etnickom štýle.

Letné nové 2018: biele denim nohavice

Jar a leto sú ideálnym časom pre biele džínsy. Kombinujte biele denim nohavice s klasickou pruhovanou košeľou alebo džínsovou košeľou a dokonalým pohľadom na letné prechádzky a pracovné dni.

Biele džínsy sú neodmysliteľnou vecou v šatníku pre ženy. Sú kombinované aj s tými vecami, ktoré sú veľmi ťažké "spriateliť". Napríklad, vytvorenie mono-luku vyrobenej z džínových nohavíc a topánok denim je ťažké, ale biele džínsy sú výnimkou.

Dokonale dopĺňajú ľubovoľný obrázok a umožňujú vám vytvárať romantické luky s blúzkou s potlačou a topánkami s podpätkom alebo športovými a neformálnymi tričkami s polokošelemi, tričká so zvieratami a tenisky na tenkej plošine.

Vytvorí sa skutočne ženský obraz, pozostávajúci výlučne z bielych šiat. Celkový biely štýl bol vždy výškou elegancie a citlivosti.

Odvážna kombinácia bielej nohavicovej nohavice s vrcholom v jasných farbách je kompletná bez príslušenstva. Štýlové korálky, náhrobné náramky, okraje na blúzke alebo nádrži budú vyvážiť váš vzhľad a urobiť to praktickejší.

Biele džínsové nohavice sú všestranná, každodenná vec, s ktorou môžete vytvoriť veľa lukov.

Džínové nohavice - jeden z tých málo položiek šatníka, ktoré nikdy nejde zo štýlu. S každou novou sezónou prináša cyklická povaha módnych preferencií všetky nové štýly džínsových nohavíc na podstavci, ktoré pomáhajú dievčatám vytvárať štýlový obraz každý deň.

Loading...