Svet

Mesačný kalendár na január 2019: fázy mesiaca, priaznivé a nepriaznivé dni v mesiaci

Po stáročia sa ukázalo, že postavenie nebeských telies aktívne ovplyvňuje osudy, blaho a správanie ľudí. Táto schopnosť je jasne demonštrovaná najmä na Mesiaci. Jeho fázy ovplyvňujú ľudí, zvieratá, rastliny, oceány a ďalšie.

Aby mohol byť tento faktor použitý pre dobro, zostavil sa mesačný kalendár. Ľudia môžu vopred vypočítať fázy mesiaca a predpovedať vývoj udalostí.

Január 2019: fázy mesiaca

V januári 2019 klesne New Moon 6. januára o 04:28. Full Moon príde 21. januára o 08:16. Druhý štvrťrok je 14. januára 2019 o 09:45. Štvrtý štvrťrok - 28. január 00:10. Stúpajúci mesiac spadá na obdobie od 7. do 20. januára 2019 a klesá z 1 na 5 a od 22. do 31. januára. Aj v januári dôjde k zatmenie Slnka. Stane sa 6. januára 2019 v 04:41. Lunárne zatmenie bude tiež - 21. januára 08:12.

Podrobný mesačný kalendár podľa dňa

Každý deň môže mať negatívny alebo pozitívny náboj. Preto často počujete, že dni sa nazývajú priaznivé alebo nepriaznivé pre akúkoľvek akciu.

1. januára

Toto je 24-25 mesačný deň. Mesiac klesá, v Škorpióne. Je to skvelý deň na vykonávanie ťažkých a nepríjemných úloh. V priebehu úloh je potrebné ich upraviť. Odporúča sa riešiť aj problémy, ktoré prídu.

Pre účes je to zlý deň. Vlasy reagujú nedostatočne na procedúru: nebudú fit, budú nudné, farbenie môže priniesť neočakávaný nepríjemný výsledok. Ak ste si v tento deň vyrezali nechty, môžete sa energicky chrániť pred útokmi nepriateľov. Všetko, čo súvisí s hlbokým očistením kože, by sa malo odložiť, pretože to spôsobí vážny zápal. Z programov starostlivosti o telo je lepšie vybrať ľahké tréningy, jogu a meditáciu.

2. januára

25-26 lunárny deň, skrátený mesiac v Škorpióne. V tento deň je dobré ísť do chrámu a hovoriť s duchovnými vodcami. Príležitostná fráza môže nečakane dať odpoveď na otázku, ktorá sa dlho zdržiavala vo vzduchu. Deň je vhodný pre šport a pešiu turistiku.

Neodporúča sa, aby ste v tento deň dostali účes, pretože to môže negatívne nabiť a ovplyvniť osud nepríjemným spôsobom. To isté platí pre farbenie. Ak je potreba znížiť nechty je extrémna, potom musíte byť veľmi opatrní. Dokonca aj malé rezy vyrobené v tento deň sa dlho vyliečia. Z kozmetických a kozmetických procedúr si môžete vybrať čistenie pórov, masáže a všetko, čo súvisí s úpravou vody.

3. januára

26-27 mesačný deň, mesiac klesá, v Strelec. V tento deň budú emócie na pokraji. Rozhodnutia prijaté 3. januára 2019 môžu byť skreslené a neúčinné.

V tento deň budú mať prospech skoro všetky salónne procedúry. Farbenie a strih bude presne podľa plánu. Pedikúru a manikúru je lepšie odložiť, pretože zranenia, ktoré sú výsledkom, budú ťažko liečiteľné. Všetky druhy masiek a masáže budú veľmi účinné.

4. januára

27-28 mesačný deň, skrátený mesiac v Strelec. Dnes môžete aktívne robiť veci, ktoré vyžadujú energiu. Tiež užitočné budú výlety do prírody a realizácia kreatívnych plánov.

Zaujímavé je, že účes v tomto dni bude schopný prilákať úspech, finančnú prosperitu, úspech v podnikaní a podnikaní. Farbenie vlasov v tento deň prinesie vynikajúce výsledky. Je to skvelý čas na experimentovanie. Je tiež užitočné urobiť manikúru a pedikúru. V starostlivosti o pokožku tváre a tela je lepšie uchýliť sa len k prirodzeným metódam a prostriedkom. Užitočné budú fitness triedy a všetky druhy prostriedkov na zníženie hmotnosti.

5. januára

28-29 mesiac mesiac, Mesiac klesá v Kozorožcovi. Dnes je ľahké nájsť kontakty s ľuďmi. Efektívne bude hľadanie rovnako zmýšľajúcich ľudí. V tento deň je komunikácia s ľuďmi najlepšia: stojí za to volanie priateľov, podporovanie tých, ktorí to potrebujú a účasť na spoločenskom živote všetkými možnými spôsobmi.

Chôdza ku kaderníkom a strihanie vlasov môže pomôcť zlepšiť vašu finančnú situáciu. Farbenie vlasov sa neodporúča. Klinec odrezaný v tento deň pomôže zbaviť sa nahromadených problémov. Kozmetika na báze soli je vhodnejšia na to, aby sa starala o svoju starostlivosť, a pre telo je lepšie vybrať komplex na boj proti prehĺbeniu pokožky.

6. januára

1-2 mesiac mesiac, nový Mesiac v Kozorožcovi. Strihanie v tento deň môže nepriaznivo ovplyvniť zdravie. To isté platí pre farbenie. Aj deň je určite nepriaznivý pre starostlivosť o nechty. Koža tváre dnes musí byť odpočinutá. Dostatečné postupy čistenia svetla. V starostlivosti o telo by tiež mali byť obmedzené na jednoduché metódy - plávanie v bazéne alebo pešo.

Dnes je skvelý deň pre nakupovanie a cestovanie. Čítanie kníh a komunikácia s príbuznými bude užitočná.

7. januára

2-3 mesiac mesiac, rastúci Mesiac v Vodnár. Z procedúr v tento deň budú prínosom sfarbenie vlasov, manikúra, pedikúra. Intenzívnejšie je možné vykonať ošetrenie tela.

Dnes môžete hromadiť pozitívnu energiu, takže deň stojí za to venovať pozitívne emócie a príjemné aktivity. Odporúča sa oslobodiť deň od práce a domácich prác.

8. januára

3-4 mesiac, rastúci mesiac v Aquarius. V tento deň je medzi postupmi pre vlasy lepšie vybrať farbenie vo svetlých odtieňoch. Zvyšné manipulácie by mali byť odložené. Manikúra a pedikúra budú úspešné a ošetrenie tváre prinesie maximálny efekt. Vo všeobecnosti bude prospešné tonizujúce postupy pre celé telo.

V dnešnej dobe je opatrné. Je lepšie vrátiť sa znovu a odpustiť kriminálnym činiteľom, než sa zapojiť do konfliktu. Toto správanie ušetrí veľké problémy.

9. januára

4-5 mesiac mesiac, mesiac rastie, v Aquarius. Dnes je potrebné ukázať múdrosť a obozretnosť. Neštandardné riešenia budú najúspešnejšie. Plány vybudované v tento deň zlyhajú. Prichádzajúce problémy sa však ľahko a jednoducho vyriešia. Stačí stať sa vašimi túžbami a počúvať vašu intuíciu.

Pestovanie môže nepriaznivo ovplyvniť pohodu, rovnako ako škvrny. Je lepšie byť aj z manikúry a pedikúry. Ak je to možné, potom stojí za to odmietnuť kozmetiku a rôzne ošetrenie tváre pre tento deň. Je lepšie dať telo maximálny pocit pohodlia a rozmaznávať sa s relaxáciou a lahodným jedlom.

10. januára

5-6 mesačný deň, rastúci mesiac v Pisces.

Skrátenie vlasov v tento deň sa neodporúča. Je lepšie urobiť niečo na predĺženie: rozšírenie, príčesky a ďalšie. Farbenie môže zničiť vlasy. Starostlivosť o nechty je veľmi nežiaduca. Pri výrobkoch na starostlivosť o pleť je potrebné dávať pozor - môžu sa vyskytnúť nežiaduce reakcie.

Dnes môžete bezpečne rozdeliť dlhy. Veci pre tento deň je potrebné starostlivo plánovať a postupovať podľa predtým načrtnutého vzoru. Wellness procedúry akejkoľvek povahy budú prospešné.

11. januára

6-7 mesačný deň. Pestovanie Mesiaca v rybách. Dnes, účes sľubuje prilákať finančné prostriedky. Farbenie vlasov je len v jasných farbách. Ale z akýchkoľvek postupov súvisiacich s nechtami, je lepšie odmietnuť. Upokojujúce kompresy sú vhodné pre tvár a pre telo ako celok, môžete začať chod stravy.

11. január bude jedným z najťažších v tomto mesiaci. Lepšie je byť sám so sebou, obmedzovať komunikáciu a vyjadrenie emócií. Všetky sľuby v tento deň budú pravdepodobne nepravdivé a plány sa prerušia. Radšej nie je začať vysoko intelektuálne zamestnanie.

12. januára

7-8 lunárny deň, rastúci mesiac v Aries. Dnes bude komunikácia s prírodou obzvlášť cenná. To vám umožní objaviť nové aspekty. V tento deň nespadá do apatia, ale skôr ho utrácajte s maximálnou produktivitou. Je čas zmeniť niečo vo svojom živote, ísť na služobnú cestu alebo len výlet.

Ak ste si odtiahli vlasy 12. januára, môžete pocítiť nárast intuície. Manikúra v tento deň bude veľmi úspešná a pedikúra je lepšie odložiť. V starostlivosti o telo neexistujú žiadne obmedzenia a pre tvár je lepšie si vybrať predtým testované metódy a výrobky.

13. januára

8-9 mesiac, rastúci mesiac v Aries. V tento deň je šťastie na strane tých, ktorí jasne definovali svoje preferencie. Je dôležité prísne dodržiavať plán a výsledok bude na tvári. Kreatívni ľudia budú cítiť bezprecedentný nárast energie. Teraz je obzvlášť užitočné prijímať nové informácie a absorbovať skúsenosti starších kolegov.

Nový strih na tento deň bude neúspešný. Pre nechty sú preferované postupy starostlivosti. Osoba bude mať prospech z masáže a gymnastiky a telo - aktívna zábava.

14. januára

9-10 lunárny deň, rastúci mesiac v Aries. Pre zdravie a kozmetické ošetrenie je dnes neutrálny deň. Postupy proti starnutiu zamerané na vyhladenie pokožky budú prospešné. Väčšia pozornosť by sa mala venovať pečeniam a obličkám - v tomto dni sú exacerbácie v tejto oblasti pravdepodobné.

14. január 2019 je vhodný pre seriózne podniky, ktoré môžu zmeniť život. Môžete naplánovať pohyb, svadbu, zmenu zamestnania. Je lepšie sa vzdať prípadov spojených s predajom alebo rozdelením majetku - môžete stratiť viac, než môžete získať.

15. januára

10-11 lunárny deň, rastúci mesiac v Tauruse. Deň dáva energiu tým, ktorí začínajú niečo nové. Dnes bude ľahké sa pohnúť, služobnou cestou, uzavretím akéhokoľvek družstva. V menových záležitostiach je lepšie odložiť bezhotovostné platby a zaoberať sa len skutočnými bankovkami.

Tento deň je vhodný pre kreatívne účesy a účesy. Možno propagácia v práci, získaná prostredníctvom dobre zvoleného obrazu. Strihanie nechtov je kategoricky nemožné. Na tvári najefektívnejšou budú procedúry proti starnutiu, masáže tela a cvičenie na ľahké tónovanie. Všetko, čo môže poškodiť pokožku, je lepšie odložiť.

16. januára

11-12 lunárny deň, rastúci mesiac v Tauruse. Tento deň je schopný harmonizovať vnútornú energiu človeka s tou, ktorá pochádza z vesmíru. Dnes je lepšie odložiť akékoľvek deštruktívne procesy, či už materiálne alebo morálne, dokumentárne a energetické. Je tiež lepšie odložiť rozhodovanie o globálnych otázkach. Fyzický stres je nežiaduci a nebezpečný.

Deň na manipuláciu s vlasmi je mimoriadne nepriaznivá. Farbenie vo svetlých farbách môže chrániť pred negatívnym vplyvom. Akýkoľvek vplyv na nechty len zhorší ich stav. Koža tváre a tela musí byť odpočinutá. A v telocvični stojí za to pracovať najmä na problémových oblastiach.

17. januára

12-13 mesiac mesiac, rastúci mesiac v Gemini. Medzi liečby v tento deň je výber manikúry, pedikúry a farbenia vlasov. Strih pomôže vyčistiť energiu. Masáž dnes má priaznivý účinok na imunitný systém.

Z pohľadu okolitého energetického stavu je tento deň náročný. Nové veci sú lepšie odložiť a nie robiť dôležité rozhodnutia. Je lepšie ukázať menej aktivít a sedieť von na bežné činnosti. Komunikácia je prípustná len s príjemnými ľuďmi. V menových záležitostiach môžeme očakávať návratnosť dlhu.

18. januára

13-14 mesiac mesiac, rastúci mesiac v Gemini. V tento deň budú cestovné, pracovné a voľnočasové cesty dobré. Dnes budú užitočné nové známy a vypracovanie plánov. Nakupovanie je lepšie odložiť na iný čas.

Starostlivosť o vlasy bude mať pozitívny vplyv na celkové zdravie. Stojí za to odmietnuť len sfarbenie. Osobitnú pozornosť treba venovať starostlivosti o nechty. V tento deň je dobré navštíviť bazén a vykonať procedúru na bielenie tváre

19. január

14-15 mesiac, mesiac rastúci v rakovine. Tento deň je vhodný na sebaparkovanie, meditáciu a podobné aktivity. Môžete objektívne vyhodnocovať svoje úlohy a vytvárať plány. Je čas začať cestu k cenným cieľom.

Medzi salónnymi procedúrami je lepšie vybrať vlasovú obnovu, vyživujúcu masku tváre a tela. Je potrebné vyhnúť sa nadmernej práci.

20. januára

Mesiac 15-16, mesiac rastúci v rakovine. Tento deň je všeobecne nepriaznivý na manipuláciu s vlasmi. Pre telo je dnes najlepšie odpočinok.

Najväčšie potešenie prinesie výlety, cestovanie a dokonca aj chôdzu. V tento deň sa môžete účinne zbaviť obáv, nepotrebných vecí, zbytočných vecí a nedostatkov všetkých možných charakteristík.

21. januára

16-17 mesiac v mesiaci, úplný mesiac v Leo. Medzi postupmi pre tento deň by ste mali plánovať drhnutie, manikúru, pedikúru, kožný peeling. Je lepšie odmietnuť účes.

Deň má odpočinok a odpočinok. Čítanie alebo upokojenie konverzácie bude prínosom pre fyzický aj morálny stav. Môžete tiež meditovať sám.

22. január

17-18 mesiac lunárny, skrátený mesiac v Leo. Každé rozhodnutie tohto dňa musí byť starostlivo premyslené a zvážené. Je lepšie odviesť pozornosť od podnikania a podnikania, venovať si čas na prechádzky a návšteve nových miest.

Pre zdravie a krásu by ste si mali vybrať bahenné zábaly. No dnes urobte nový strih. Zvláštnu pozornosť treba venovať zubom.

23. januára

18-19 Mesiac, mesiac klesá, v Panne. Dnes je riskantné zapojiť sa do hádky a hádky. Veľké riziko straty priateľov a úcty k druhým. Znepokojujúca energia sa bude variť, takže každý problém sa zdá byť oveľa vážnejší ako je.

Skvelý deň na návštevu bazénu. Na vlasy môžete skúsiť nové techniky farbenia. Strihy budú veľmi úspešné a prinesú pozitívny poplatok. Dnes musíte starostlivo zvážiť výber kozmetiky.

24. januára

19-20 mesiac mesiac, mesiac klesá, v Panne. Na tento deň pretrváva úzkostná nálada. Mali by ste byť pozorní pri rozhodovaní a krokoch. V tento deň môže z nedbanlivosti stratiť to, čo bolo dlhšie zarobené.

Pre zdravie by ste si mali vybrať účinné metódy na zníženie telesnej hmotnosti. Koža tváre sa môže javiť ako matná. Účes, môžete pridať drobné zmeny.

25. januára

20-21 mesačný deň, skrátený mesiac vo Váh. Tento deň je ideálny pre relaxáciu. Skvelý čas na sebarealizáciu a temperovanie ducha. Možno sa dá dokonca zbaviť starých zlých návykov. Dnes bude mať prospech masáž, čistiace postupy a zvlhčujúca pokožka.

26. januára

21 mesačných dní, klesajúci mesiac vo Váh. Dnes je deň, kedy dobrá správa a udalosti nájdu samotnú osobu. Aby ste to dosiahli, nemusíte ani robiť žiadne úsilie. V tento deň je užitočné postarať sa o postavu. Strava, ktorá sa začala v tento deň, bude čo najefektívnejšia. Pri kozmetických procedúrach je deň neutrálny. Chirurgické zákroky akejkoľvek povahy by sa mali vylúčiť.

27. januára

21-22 mesačný deň, skrátený mesiac v Škorpióne. Dnes môžete cítiť zvláštnu energiu a kapacitu. Všetky prekážky budú zničené akoby magickou cestou. Zaujímavé sú neočakávané udalosti a obraty.

Cvičenie dnes môže byť traumatizujúce. Z procedúr starostlivosti, manikúra a pedikúra prinesú maximálny úžitok, ale účes bude neúspešný.

28. januára

22-23 mesiac mesiac, mesiac klesajúci v Scorpio. Dnes môžeme bezpečne rozhodnúť o začiatku rizikových prípadov. Mesiac v Škorpióne je náchylný na nabíjanie dostatku energie na presvedčivý prvý krok v požadovanom smere.

V tento deň bude účinná liečba proti celulitíde. Ale z kozmetičky je lepšie byť - každý vplyv na tvár môže byť nepriaznivý. Orezané nechty pomôžu urýchliť všetky metabolické procesy v tele.

29. januára

23-24 mesiac mesiac, mesiac klesá, v Škorpióne. Tento deň je vhodný na učenie a zhromažďovanie nových vedomostí. Časť dňa by mala byť venovaná relaxácii, ale nebuďte leniví. Obzvlášť priaznivé pre náladu a energetickú bilanciu dnes ovplyvnia súkromie.

Výhodou budú wellness procedúry pre vlasy. Je lepšie sa nedotýkať nechtov - môžu sa zraniť. Kúpeľ a masáž budú najlepšie ošetrenia tela.

30. januára

24-25 deň, klesajúci mesiac v Strelec. Tento deň vytvára padlý stav: nie je žiadna sila pre radosť alebo hádky. Môžete to použiť a sústrediť sa na komunikáciu s blízkymi.

31. januára

25-26 mesačný deň, skrátený mesiac v Strelec. Ťažký a nepochopiteľný deň, ktorý prináša zmätok v myslení. Pri správnej koncentrácii môžete otáčať intrígy a naplánovať rôzne podvody. Stav mysle urobí krok bližšie k osvieteniu. To je potrebné použiť.

Výborné výsledky poskytnú aromaterapiu a balenie. Pozornosť je potrebné venovať krku a krku. Manikúra a pedikúra by sa mala vykonávať iba z hygienických dôvodov.

Ak podrobne preskúmame všetky nuansy polohy Mesiaca v porovnaní s inými svietidlami, potom to môžeme úspešne využiť a získať prospech z jeho vplyvu na osud a náladu ľudí.

Loading...