Články

80 luxusných nápadov pre jemnú manikúru 2018: populárne techniky a farebné kombinácie

Vo všetkých ročných obdobiach bola jemná manikúra veľmi obľúbená u väčšiny dievčat. Je to vždy ľahké, vzdušné, roztomilé a romantické nechtové umenie, ktoré je vhodné v každej situácii.

Jemné odtiene vyzerajú stručne na krátkych aj dlhých nechtoch. Tento dizajn dokonale dopĺňa ležérny vzhľad a pridaním takýchto malých dekoratívnych detailov ako kamienkami sa môže premeniť na štýlový dizajn pre slávnostnú atmosféru.

Manikúra v jemných tónoch sa neobmedzuje len na obvyklý francúzsky jazyk, ktorý sa považuje za štandard rafinovanej chuti. Existuje veľa nápadov na implementáciu ľahkého a stručného dizajnu na nechty, s ktorým sa s nami hneď podieľame v našej recenzii.

Jemná manikúra 2018: funkčné vlastnosti

Cyklická móda sa nevyhnutne vráti k módnym prírodným odtieňom a diskrétnemu dizajnu. Dlhé nechty v novej sezóne ustúpili do nechtov strednej dĺžky. V tomto trende dĺžka nechtu nepresahuje päť milimetrov.

Jemná manikúra najlepšie vyzerá na oválnom a mandľovom tvare nechtov. Ak ste nechty naklonili, potom mierne za okraje. Taký jemný dizajn sa na ne bude stručne a skvele pozerať.

Pre majiteľov dlhých nechtov je tiež cesta von. Dajte im mandľový tvar, ktorý vyzerá prirodzenejší ako bodka. V trendoch sezóny svetlé pastelové odtiene, ktoré v kombinácii s dĺžkou vyzerajú aristokraticky a elegantne.

Jemná manikúra na krátkych nechtoch: obľúbené odtiene a techniky

Ak chcete vytvoriť jemnú manikúru, odporúčame si vybrať pastelové farby - krém, ružová, fialová, modrá. Nasledujúce odtiene sú obzvlášť populárne v tejto sezóne:

  • broskyňový
  • bledožltá
  • bledozelená
  • levanduľa
  • fialový
  • fialový
  • všetky odtiene šedej

Toto nie je kompletný zoznam odtieňov, ktoré môžete použiť na jemnú manikúru na krátke nechty, pretože každá farba má stovky subtonov. Jedinou podmienkou vzduchovej manikúry je harmónia odtieňov. Nižšie sú najúspešnejšie kombinácie, ktoré zaručia, že vyzerajú skvele na vašich nechtoch.

Krásna jemná manikúra 2018: skutočné výtlačky a dekorácie

Monochromatický náter sa už nepovažuje za manikúru, takže v tejto sezóne nemôžete robiť bez výtlačkov a dekoratívnych ozdôb. Jemná manikúra môže byť doplnená o prvky, ako sú kvety, geometrické výtlačky - body, čiary, bunky. Malé kamene, akrylový piesok, matný náter, zrkadlový prášok dokonale zapadnú do jemnej manikúry.

Jemná manikúra: nápady na fotografie pre módny dizajn nechtov

Po ruke niekoľko pastelových odtieňov môžete vytvoriť neuveriteľne jemnú a krásnu manikúru. Ponúkame vám nápady na vytvorenie ľahkého vzdušného dizajnu pre každý deň.

Jemná pastelová manikúra: obľúbené nude odtiene sezóny

Nahá manikúra je jedna z najjednoduchších, je ľahké ju vytvoriť sami. Pastelové nude odtiene priniesli mnohým módnym ženám svoju nehybnosť a prirodzenosť. Okrem toho sú vhodné pre všetky dĺžky nechtov, pre akýkoľvek obrázok. Tento dizajn je ľahko kombinovaný s dekoratívnymi prvkami, čo je všestranné a nepostrádateľné v každej situácii.

Matná jemná manikúra

Matná manikúra vyzerá neuveriteľne jemná a krásna. Na dosiahnutie tohto efektu môžete použiť špeciálne laky alebo matné nátery, ktoré po aplikácii urobia lesklý lak zamatovo.

Ak chcete vytvoriť jemnú manikúru, použite šedé, modré, ružové odtiene. Nezabudnite, že matný dizajn vyzerá perfektne len na hladkých a hladkých nechtoch.

Jemná jarná manikúra 2018 s kvetmi

Kvetinové motívy sa často používajú v jemnej manikúre, s dôrazom na romantiku a skromnosť dievčaťa. Obraz púčikov na nechty nielen vyzerá jemne, ale má tiež skrytý význam. Takúto manikúru možno považovať za náznak sladkej, skromnej povahy dievčaťa, čistú, nedotknutú dušu.

Jemný gradient manikúra

Gradient manikúra - to najlepšie, čo bolo vynájdené v odvetví nechtov. Hladký prechod z jedného odtieňa do druhého vám umožňuje vytvoriť jemný, ľahký a vzdušný dizajn, ktorý zapôsobí na nedostatok jasných línií a ostré zmeny farieb.

Na vytvorenie gradientu manikúry stačí mať 2 odtiene laku a pravidelnú špongiu. Lak sa aplikuje striedavo na kus huby, ktorý sa potom prevalí cez povrch nechtu. Vytvorenie takého dizajnu je jednoduché doma, ale nie na prvý pokus. Preto, ak chcete zvládnuť túto techniku, budete musieť trénovať 2-3 krát pred tým, než vaše nechty sú pokryté jemným pretečením odtieňov.

Jemná manikúra 2018: populárne kombinácie odtieňov

Jemná manikúra nie je trend ako taká, je vhodnou voľbou pre zdobenie nechtov v každodenných obrázkoch. Medzi obrovskou rozmanitosť jemných odtieňov existuje niekoľko, ktoré sú jednoduché, nenápadné a jemné. Sú to tie, ktoré môžete bezpečne použiť na vytvorenie šetrnej manikúry a mať istotu v celistvosti ich nechtov.

Bledo ružová manikúra s bielym

Pink s opatrnosťou vníma veľa dievčat. Tento rozmarný odtieň je skôr na tvári jasných mladých dám. Pokiaľ ide o manikúru, toto pravidlo nie vždy funguje, ružová manikúra vyzerá skvele na takmer všetkých nechtoch.

Kombinácia ružovej a bielej farby vyzerá veľmi jemne a skromne. Biela sa používa na zvýraznenie bazálneho otvoru alebo okraja nechtu. Pre dievčatá, ktoré sú náchylné na "umenie", vhodnú možnosť s obrázkami - bodky, kvety, monogramy a fantazie vzory.

Bledo modrá manikúra s bielym

Farba modrej farby je veľmi rozmanitá - od modrej farby až po nasýtenú takmer modrú farbu. Spojte modrú manikúru s bielym lakom, ozdobte ju malými kamienkami alebo kvetinovými výtlačkami.

Jediným obmedzením modrej manikúry je typ farebnej dievčiny. Lady s bielou kožou sa neodporúča vybrať svetlomodré odtiene. Budú vizuálne robiť bolestivé ruky.

Jemná šedá manikúra

Šedý dizajn vyzerá na nechty striktne a elegantne. To je najlepšia voľba pre zdržanú kancelársku manikúru alebo jednoduché a uvoľnené umenie nechtov pre každý deň.

Podľa dizajnu na nechty môžete povedať veľa o preferenciách a charaktere dievčaťa. Jemná manikúra vyzdvihuje také osobnostné rysy ako jemnosť, nekonflikt a zdržanlivosť. Vytvorte stručné a jemné vzory na nechtoch a vždy neodolateľné.

Loading...