Krása

Pruh v šatách: správna kombinácia pri vytváraní nádherných lukov

Pruh v novej sezóne zostáva jedným z najaktuálnejších trendov. Môže byť vertikálne, horizontálne, diagonálne. Najobľúbenejšie sú tmavomodré čiary a čierne na rozdiel od červených. Môžete si tiež vybrať medzi tenkým a hrubým pásom, akákoľvek hrúbka je relevantná.
Pás môže byť použitý pre akýkoľvek štýl. Dokonale v tomto tlači vyzerajú ako grunge veci, tak klasika. Pruhované môžu byť sukne, nohavice, blúzky a košele, svetre a šaty. Oblečenie je tiež vyzdobené touto potlačou. Je dôležité pozorovať len kompatibilitu vecí pre dokonalú harmóniu. Základným princípom kombinácie tohto typu tlače nie je použitie viacerých typov prúžkov súčasne.Čo nosiť s pruhovanou bundou

Prvou požiadavkou pre pruhovaný plášť by mala byť šírka čiar. Čím sú tenšie, tým elegantnejšia bude dámka. Táto možnosť je vhodná pre všetkých. Tlač s širokým pruhom alebo ich rôzne kombinácie by sa mali vyberať len z povahy štíhlých dievčat. V najvyšších pastelových odtieňoch, ako aj čiernej a bielej verzii.

Pruhované bundy môžu mať akýkoľvek štýl. Tento výkres neobmedzuje tvar alebo dĺžku plášťa. Výber materiálu je tiež rozsiahly: bavlna, vlna, úplet, rôzne zmesi. Zaujímavé a originálne vzhľad pletené výrobky. Je dôležité zabezpečiť, aby tkanina plášťa bola dostatočne hustá a mierne pružná.

Kombinácia s monofónnymi vecami alebo s kresbami, na ktorých sa sotva pozoruje, bude prospešné. Je dôležité, aby ste obrázok nepreťažili kontrastmi. Kombinácia bundy a džínsy v klasickej modrej farbe vyzerá perfektne. Pod bundou môžete nosiť monochromatický biely, šedý alebo čierny dres. Tiež vhodné topy a blúzy klasické odtiene. Pre jasnejší vzhľad sa môžete rozhodnúť pre žlté, červené alebo modré vrcholy štíhlej siluety. Doplňte obraz čiernobiele spojky.

Prekvapením je, že narušením základného princípu kombinácie pruhovaných textílií môžete nosiť pruhované tričko so sakom.

Pruhované kombinácie kombinézy

Vložené vesty budú taktiež v hornej časti. Sú schopní pridať excentricitu a originalitu akémukoľvek luku. Výber pruhovaného vesty je založený na základných princípoch nosenia takéhoto potlače: vertikálny prúžok pridáva výšku, horizontálny môže pridať požadovaný objem do oblasti hrudníka bokov. Pre väčší efekt vyberte výrobky s kontrastnými čiarami.

V trendovom modeli asymetrického strihu s vôňou alebo zipsom. Môžete tiež vybrať siluetu A. To bude vyzerať na štíhlej postave, pretože vizuálne rozširuje boky. Módne vesty sú vyrobené z viskózy, vlny, bavlny a pleteniny. Tiež sa stávajú relevantné syntetické materiály - elastan, akryl a polyamid.

Pokiaľ ide o kompatibilitu, sveter je celkom všestranný. Pruhované výrobky je možné nosiť šaty vyrobené z trvanlivého materiálu, bavlnené sukne a beztuškové blúzky. Tiež bude obraz moderný s denim. Takmer žiadne obmedzenia na kombinácie s tkaninami. Je ťažké si predstaviť výrobok, ktorý by nebol zlúčený s pruhovaným sveterom do harmonického zväzku. Postačuje, aby vydržali pravidlá kombinácie tejto tlače s inými vzormi na tkanine.

Čo kombinovať pruhovaný sveter

Pruhované svetre sú spojené s morom, relaxáciou a slobodou. Preto je tento odev vhodnejší na použitie v športových lukoch, v uličnom štýle alebo neformálnej. Tiež pruhovaný sveter je schopný zdobiť grunge obraz. Modro-biely prúžok na takomto výrobku sa zameriava na námornú tému. Preto by hlavné príslušenstvo malo byť rovnaké "námorné" položky.

Sako ide dobre s klasickými nohavicami alebo prísnou ceruzkou. Takýto tandem môže byť vhodný aj pre kanceláriu, v ktorej neexistuje prísny kód oblečenia. Ideálnou voľbou by boli voľné modely s uhlopriečkou. Ozdobia akýkoľvek tvar a budú vyzerať svetlo a svieži. Najdôležitejšie je, že zvyšok obrazových komponentov by mal byť monofónny a nebol by preťažený luk s príliš jasnými farbami.

Okrem "námorných" odtieňov bude trendom olivy, biele, šedé, béžové a čierne farby a ich spárované kombinácie. Tieto farebné kombinácie sú vhodné pre nohavice, sukne a džínsy.

Pruhované pletené šaty v trendu top

Pletené šaty minulú sezónu naplnili obchodné regály a skrinky módy. V novej sezóne budú do monochromatických modelov pridané pruhy. Ak monotónne osadené šaty zdôrazňujú nedostatky a výhody postavy, potom pás na takomto výrobku pomôže napraviť siluetu. Na základe vyššie uvedených odporúčaní je dôležité len vybrať si. Pracujú aj s šatami, ako aj s ostatnými predmetmi oblečenia.

Na tieto šaty si môžete vyzdvihnúť topánky zo širokej škály: topánky s podpätkom a plošinou, baletné byty, tenisky, ľahké topánky. Čím hustšia je tkanina šiat, tým viac môže byť uzavretá a teplá topánka. Tiež výber topánok závisí od modelu. Šport-chic navrhuje tenisky a tenisky, krátke oblečenie, ktoré si vyžaduje elegantné člny alebo sandále, modely, ktoré sú dlhé v podlahe, vám umožňujú nosiť kotníkové topánky.

Je možné kombinovať šaty s monofónnymi bundami, bundami a vestami. Mnoho modelov umožní golf s krkom pre neho v chladnej sezóne. Dôležité budú aj denim a kožené bundy. Medzi príslušenstvom bude výhodou veľké plastové výrobky s jasnými farbami. Námorný štýl pomôže podporiť drevené šperky.

Pruhované súpravy bundy

Tričko s vertikálnym prúžkom, rovnako ako iné lemované veci, vizuálne štíhle. Toto je nevyhnutný krok. Tieto košele pomôžu vytvoriť obchodný luk v kombinácii s prísnou sukňou, nohavičkami alebo oblekom.

Voľnejší obrázok pomôže vytvoriť zväzok s uzlovými uzlinami. Tento obrázok bude dopĺňať džínsy, šortky alebo akúkoľvek sukňu. Hlavnou vecou nie je preháňať to s jasnými akcentmi a vybrať oblečenie, ktoré nezaujímajú pozornosť. Nech je pruhované tričko stredom obrazu.

Vytvorenie obrázka nezávisí od farby pásiem. Ale perfektná harmónia dá vec v lúke, ktorá vo farbe bude ideálne opakovať tieň liniek na tričku. Môže to byť spodná časť sady, topánky alebo príslušenstvo.

Môžeme bezpečne povedať, že pás je univerzálny tlač. Bez ohľadu na farbu, smer a hrúbku môžu byť pruhované oblečenie súčasťou rôznych kombinácií oblečenia. Takéto výrobky pokrývajú všetky štýly, vek a ročné obdobia. Je ťažké nájsť obmedzenia pre nosenie obložených vecí, pretože niektoré z nich môžu byť prispôsobené štýlu a typu postavy.

Loading...