Krása

Módne letné šortky pre ženy: trendy 2018

Leto je najlepší čas na oddych, oddych a ukázať svoje štíhle nohy. Ale dokonca aj dievčatá, ktorých vzhľad je ďaleko od modelu, dizajnéri v novej sezóne predstavili niekoľko modelov šortky, ktoré môžu úspešne skryť niektoré chyby postavy. Pozrime sa, čo nám návrhári ponúkajú na doplnenie skrine a aké šortky budú v trende v roku 2018?

Hlavné trendy

Dnes môžete nosiť šortky nielen počas výletu na pláž, ale aj v kancelárii. V prvom prípade sú vhodnejšie krátke modely a v druhej - predĺžené modely.


Čo bude populárne v roku 2018? Dizajnéri ponúkajú šortky s vysokým pásom, šortky, sukne a nadrozmerné modely.

Pre statečné ženy módy boli vytvorené šortky v štýle spodnej bielizne.

Môžete ísť na pláž vo voľných šortkách, zdobené jasnou potlačou. Obyčajne sú šité z ľanu, hodvábu alebo bavlnenej tkaniny.

Ak máte v pláne stráviť celé leto v kancelárii, potom vám vyhovujú stredné, vlnené, saténové alebo bavlnené šortky. Okrem nich môžete nosiť halenku.

Statečné dámy si môžu vybrať kožené modely.

Obľúbené farby

Je ťažké vyzdvihnúť najobľúbenejšie farby roku 2018, pretože bolo možné splniť klasické a pastelové farby s jasnými farbami na pódiu.

Medzi šťavnatými odtieňmi sa vyznačovali najmä Marsala, indigo a bylinky. V mnohých zbierkach boli šortky tmavých farieb. V tomto prípade tma neznamená nudné. Ak ich kombinujete s jasnou blúzkou a šperkami, potom bude obrázok celkom stručný.

Neobmedzené a použité výtlačky. Dievčatá ponúkajú obrovský výber kvetinových, živočíšnych a geometrických vzorov. Napriek tomu by sa šortky v malom hrášku mali stať najpopulárnejšími, najmä ak ich farba bude kontrastovať so základom.


Denim šortky

Denim šortky sú vždy relevantné. Tento odev je vhodný na pešiu turistiku na pláži alebo na vonkajšiu rekreáciu a prechádzky po meste. Úspešne sa kombinujú s rôznymi štýlmi.

Rovnako ako v minulom roku budú krátke šortky zdobené okrajmi, kamienkami, náplasťovými vreckami a iným dekorom. V trende sú orezané šortky s vyčnievajúcimi vláknami.

Tiež v roku 2018 budú predĺžené modely džínsových šortiek, ktoré sú o niečo dlhšie ako koleno, opäť v móde. Táto možnosť je vhodná v každej situácii.

Tvorivé ženy módy môžu vždy robiť nové šaty na vlastnú päsť, používajú staré džínsy. Všetko, čo potrebujete, je len to, aby ste ich nakrájali a zdobili podľa vašich predstáv.

Klasické modely

Na začiatku článku sme povedali, že šortky sú nielen variantom oblečenia pre voľný čas, ale aj vynikajúcim úklonom. Klasické modely môžu mať strednú dĺžku alebo dosiahnuť koleno. Nižšie sú zvyčajne zdobené manžetami. Tieto šortky budú vyzerať dobre s blúzkou a topánkami s podpätkami.

Klasické modely môžu byť použité na vytvorenie obrazu v športovom štýle. Na tento účel sú kombinované s tričkom a topánkami na rovnej podrážke alebo plošine. V tomto prípade môžu byť šortky vyrobené z ľubovoľnej kostýmovej textílie (bielizeň, bavlna, gabardín atď.). Šortky bez strihania vyzerajú výnosnejšie v jasných farbách.

V roku 2018 na vrchole popularity šortky s vysokým a stredným fit. Ich dĺžka môže byť ľubovoľná. Všetko závisí od konkrétnej situácie a charakteristických čŕt dievčenských postáv. Vyzerajú perfektne v kombinácii s blúzkou alebo hore.

Dlhé šortky

Jedným z trendov leta bude predĺžené šortky. V módnych zbierkach môžete vidieť rôzne modely, ktorých dĺžka dosahuje na kolená alebo dokonca na členku. Takéto oblečenie je pohodlné a všestranné. Uprednostňované by mali byť predĺžené šortky v čiernej, bielej, béžovej alebo šedej.

Vysoký pás

Modely s vysokým pásom môžu zdôrazniť krivky žien a v prípade potreby skryť malú brušku. Široké blúzky a klinové topánky vyzerajú skvele s nimi.

Vojenský a safari štýl

Oblečenie v štýle vojenského alebo safari dôležité pre mužov i ženy. Takéto oblečenie spájajú zároveň sexualitu a militantnosť. Pridanie poznámok o nepredvídateľnosti pomáha štylizácii pod "maskovaním". To je farba, ktorá je najpopulárnejšia medzi módnymi návrhármi.

Dnes v štýle retro štýle, ktorý sa vrátil na pódium "safari" štýlu, ktorý bol populárny v 70. rokoch minulého storočia. Takéto oblečenie hneď získalo popularitu medzi milovníkmi cestovania a dobrodružstva. Vrchné oblečenie pre takéto šortky by malo byť veľmi starostlivé. Preto návrhári ponúkajú zmenu tričiek na blúzky a mikiny v romantickom štýle.

Kožené modely

Už niekoľko rokov za sebou na móloch na svete sa môžu objaviť kožené modely šortky. Takéto oblečenie vyzerá dosť podivuhodne, takže sa rozhodnú nosiť, len odvážne a sebavedomé ženy módy.

Šortky vyrobené z umelého alebo prírodného materiálu môžu byť krátke i dlhé. Neobmedzená je farebná paleta takýchto produktov.

Hodvábne šortky

Novinka sezóny sa stala šortky v posteľnej bielizni. No, ak bude takýto model obsahovať minimálne detaily. Ideálne vyzerajú s jazdou v rovnakom štýle a z rovnakého materiálu.

Športové šortky

Šortky a šortky - kombinézy sa stali originálnym hybridom. Sú pohodlné a všestranné, pretože môžu byť zahrnuté do ľubovoľného obrázka, v závislosti od zvoleného vrcholu.

Najobľúbenejšie sú denimové modely. Môžu byť kombinované s klasickými obuvmi a sandálmi a športovou obuv (tenisky, mokasíny atď.). Ak chcete vytvoriť športový luk, mali by byť kombinované s tričkom alebo vrcholom plodín.

Jumpsuits môže byť akejkoľvek farby, ale najobľúbenejšie sú biela, čierna, červená a modrá. Navyše môžu byť zdobené výšivkou, aplikáciou, tlačou atď.

Pravidlá výberu

Pri výbere šortky je dôležité zamerať sa na praktickosť a komfort konkrétneho modelu. Na pláži budú vyzerať dokonalé krátke modely, spolu s top alebo monochromatické tričko.

Trendom leta bude nedostatok pásu, ktorý dá veci ešte väčšiu ľahkosť a ženskosť. Populárne budú modely s patch vreckami alebo svetlé výšivky. Skutočný pocit sa dá nazvať dvojvrstvovým modelom, kde spodná vrstva bude oveľa jasnejšia ako vrchol.

V lete roku 2018 bude šortky skutočným favoritom u dievčat. S ich pomocou je ľahké vytvoriť tie najodvážnejší obraz. Kabelky, klobúky a ďalšie príslušenstvo pomôžu zdôrazniť individualitu.

A ktoré modely šortiek uprednostňujete?

Loading...