Články

Darček pre svoju milovanú mámu urobte sami

Mama je pre každého z nás najdrahšia. Nezabudnite sa oň starať a dary nielen na prázdniny, ale aj v iných dňoch. Verte mi, bude veľmi milá. A pripravili sme pre vás niekoľko nápadov, medzi ktoré určite nájdete niečo zaujímavé pre vašu matku.

Štýlové dekorácie

Ak je vaša matka skutočná dáma, ktorá miluje krásne šaty a šperky, potom prečo nie urobiť pre ňu niečo originálne? Je to naozaj skvelý nápad, ktorý si nevyžaduje špeciálne zručnosti. Stačí sledovať pokyny na fotografii a inšpirovať sa ďalšími príkladmi.

Módny náhrdelník

Ak chcete urobiť takú výzdobu, pripravte materiály:

 • Ribbon;
 • reťaze rôznej hrúbky;
 • uzamknúť karabínu;
 • krúžky;
 • kliešte;
 • lepidlo.

Lepidlo okraja pásky na prvé spojenie veľkého reťazca a zvinuť po celej dĺžke. Upevnite okraj pásky lepidlom.

To isté sa opakuje na druhej strane reťazca.

Hrany veľkých reťazových článkov spojujeme s okrajmi stredného reťazca pomocou zámku karabíny. Použite pre tento zvonenie.

Krásna dekorácia ako darček je pripravená!

Letný náhrdelník

Elegantný reťazový náhrdelník

Romantické náramky

Námorné náramky

Módne náušnice

Ženská dekorácia

Večerný náhrdelník

Reťazový náramok

Kulinársky darček

Mama, ktorá má pečenie a varenie, ocení kulinársky darček. Postarajte sa o všetko sami a pripravte si set, ktorý bude mať všetko, čo potrebujete. A originálny dizajn prinesie dar ešte skvelé.

Milovník čaju, kávy alebo džúsu môže tiež vytvoriť tematickú škatuľku s lahodnými prísadami.

Úžasné spomienky

Pre každú matku je najlepší darček jej deti. Preto si môžete vytvoriť vlastné ruky krásny fotorámček s iným dekorom.

Aj kávové zrná a cestoviny pokryté zlatým lakom môžu vyzerať veľmi atraktívne.

Krásne korálky a kamene premení jednoduchý rám na niečo, čo naozaj stojí za to.

Rámy s klobúkom sú naozaj dobrou darčekovou voľbou pre mamičku. Koniec koncov, môžete zmeniť spoločné fotky alebo pridať nové.

Ak chcete svoju mamičku prekvapiť, môžete vopred nájsť krásne spoločné fotografie a predstaviť im obrázok alebo rámček.

Ďalším spôsobom, ako dať tvojej matke krásne spomienky, je vytvoriť album pre ňu. Krásny dekor, zaujímavé titulky fotografií - verte mi, to všetko bude pre ňu veľmi cenné.

Dekoratívne kvety

Pre kreatívnu matku, ktorá miluje domácu výzdobu a vytvára komfort, môžete prezentovať dekoratívne kvety. Je veľmi ľahké ich šiť, a ak používate jasné farby, potom taká kompozícia vyzdobí miestnosť kedykoľvek počas roka.

Krása box

Niekedy v každodennom živote as rôznymi obavami matky zabúdajú na seba. Ponúkame vám zozbierať darček, ktorý vám pomôže oddýchnuť a urobiť si čas pre seba. Za týmto účelom vyplňte krabičku rôznymi spôsobmi starostlivosti o telo a tvár.

Mimochodom, môžete vytvoriť neobvyklé bomby na kúpeľ a mydlo s vlastnými rukami. A tiež určite dať do sady krásnu aromatickú sviečku. To všetko je užitočné pre pokojný, uvoľnený večer.

Krásny pohár so zaujímavým nápisom môže byť tiež doplnkom ku krabici. Koniec koncov, kúpeľ nie je kompletný bez šálky lahodného čaju.

Ak chcete vytvoriť šálku sami, použite akrylové farby. Sú veľmi jasné a nie sú náchylné k vyblednutiu. Preto takýto výrobok poteší vašu matku už dlhú dobu.

Záložka pre knihu

Skutočný milenec románov, klasikov a iných žánrov literatúry by určite mal dať záložku pre knihy. Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o veľmi jednoduchý dar. To je čiastočne pravda, ale ak použijete krásny samet na vytvorenie, takáto záložka bude vyzerať luxusne.

Pre svoju výrobu bude potrebné:

 • sametová stuha;
 • ozdobné spony;
 • krúžky;
 • brošňa alebo iný dekoratívny prvok;
 • kliešte.

Zmerajte požadovanú dĺžku záložky.

Pomocou klieští kombinujeme sametovú stuhu s ozdobnými svorkami.

Zaviedli sme svorky.

Pripevníme k okrúhlemu prvku dekoratívny prvok.

Fine Emerald Color Záložka

Pekná záložka pre knihy z plsti

Pôvodná záložka

Krásne pohľadnice

Od detstva bol hlavný darček pre mamičku považovaný za pohľadnicu. Samozrejme, nie je potrebné maľovať alebo kúpiť v obchode. Ukážte sa a robte niečo skutočne krásne pre vašu milovanú matku. Verte mi, že určite ocení vaše úsilie a zažije najjasnejšie pocity.

Použite dodatočnú výzdobu vo forme krajky, krásne stužky, dekoratívne kvety a iné drobnosti. Ale najdôležitejšou vecou je želanie vo vnútri pohľadnice vo forme krásnych a príjemných slov.

perník

Lahodný domácký perník je naozaj dobrý nápad na darček k mame. Krásne a chutné výrobky, nezvyčajné balenie - to všetko určite zapôsobí. Okrem toho má mama veľkú šancu oceniť vaše kulinárske zručnosti.

Vytvorte nezvyčajné kvetinové usporiadanie perníka, aby ste ešte viac dali originálny darček.

Jemné a elegantné kytice kvetov od perníka vyzerajú skvelo.

Zloženie v technike quilling

Quilling je celé umenie, vďaka čomu môžete vytvárať úžasné kompozície, krásne obrazy a neobvyklé produkty. Preto sa čoraz viac ľudí začína zapájať do nich. Ponúkame vám vyskúšať niečo nové a vytvoriť krásny obraz pre vašu matku. Bude zdobiť dom a vždy vám to pripomenie.

Zloženie v jemných odtieňoch

Malá karta s dekorom v technike quilling

Ako môžete vidieť, vždy môžete potešiť vašu matku s darčekom. Potrebujete len trochu snažiť urobiť niečo, čo skutočne stojí za to vlastnými rukami. Neváhajte a skúste preložiť myšlienky prezentované v živote a zdieľajte svoje úspechy v komentároch.

Robíš dary pre tvoju matku s tvojimi rukami?

Loading...